Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženy si intimní ochlupení odstraňují jako o život, muži už tak aktivní v tomto směru nejsou. Co je dnes takzvaně trendy“?

Holení intimních partií. Ano či ne?

aktualizováno 14.05.2010, 15:33 | 14.05.2010, 00:00 | doma.cz/kat/Julie Gaia Poupětová

Ženy si intimní ochlupení odstraňují jako o život, muži už tak aktivní v tomto směru nejsou. Co je dnes takzvaně "trendy“?

Když dospíváme, většina z nás počítá každý chloupek, který vyraší kdekoliv na těle a nervózně přitom přemítá, jestli jich náhodou nemá méně než kamarád nebo kamarádka. Modlíme se ke svému pubickému ochlupení, které o pár let později snad o to usilovněji zase odstraňujeme.

 

 

www.sex-koucink.cz

 

Anketa
Měli by si intimní partie holit i muži?
1579 hlasů
Ano, úplně
2784 hlasů
Ne
Hlasovalo 11359 lidí
 
Nedávno mi jeden z mých přátel při rozhovoru o záplavě volně prodejných erotických titulů na novinových stáncích psal, že si tak trochu z recese a tak trochu v záchvatu sentimentality koupil DVD Emanuelly. Ale po několika minutách to prý vzdal, protože (cituji) ho překvapilo, jak neesteticky může působit "bobr“.

 

 

Co je to sex koučink?

Zatímco sexulog či psycholog léčí, kouč pomáhá s osobním rozvojem. Klienti se při sex koučinku učí překonávat překažky na cestě ke spokojenému sexuálnímu životu. Přínosem může být rozvoj dovedností i větší pohoda ve vztazích. Na stránkách doma.cz se s radami sex koučky Julie Gaii Poupětové můžete setkávat pravidelně.

 

 

Jiný můj přítel se mi před časem zase naopak celkem nesměle přiznal, že on je veliký příznivec bujného intimního ochlupení a že už si dnes skoro nemá kde přijít na své. A to se svou partnerkou celkem často navštěvují swingers kluby.

 

Ženy považují odstraňování chloupků už za běžné, muži zatím ne

 

Ptala jsem se žen na svých kurzech a pozorovala jejich reakce. Zajímalo mě, jak to vnímají ony a co dnes považují za "normální“. Možná, že mimo naši kotlinu někde ve světě opět zavál čerstvý vítr neholených pahorků. Tady tomu ale tak není. Řekla bych, že skoro naopak.


 ČTĚTE TAKÉ:

Měla jsem orgasmus ve spánku

 

 

Pro mnoho žen se stala péče o úpravu svého ochlupení (respektive ve většině případů spíše péče o odchlupení) jednou z přirozených součástí života. A pohled na neholené pohlaví je pro ně mnohdy i nepříjemný. (Zajímavé je, že výraz bobr se je spojován povětšinou s ženským ohanbím.)

 

Pídila jsem se tedy po tom, jestli už podobný trend panuje i u mužů a nepřekvapilo mě, že tam je ještě stále přirozenější zůstat pěkně zarostlý. Zatímco muži řeší od délky přes tvrdost až po obřízku doslova kde co, na úpravu ochlupení ještě nedošlo.

 

 

kod 14.5.
(Foto: doma.cz)

 

"Chlapské chlupy“ jsou zřejmě jedním z posledních znaků mužnosti, který se opravdoví muži snaží zachránit před nezadržitelně nastupujícím metrosexualizmem. Za boj, který leckdy svádějí o záchranu a zachování tohoto pralesa, by se přitom nemusel stydět ani pokročilý aktivista z řad Geeenpeace.

 

Předestírám tedy několik důležitých důvodů, proč je dobré se ochlupení zbavit i na straně mužů.


 ČTĚTE TAKÉ:

Sportovní striptýz: rozpalte svého partnera!

 

To nejcitlivější místo na ženském těle leží vně její vagíny

 

Nejcitlivější místo na ženském těle je klitoris, který leží mimo poševní vstup. To, co z klitorisu vykukuje ven, je jeho velmi maličká část, přesněji část žaludu klitorisu. Když žena není vzrušená, bývá často žalud klitorisu přikrytý částí kůže, které obdobně jako u penisu říkáme předkožka.

 

Jenže je-li žena vzrušená, dochází k tomu, že se klitoris ztopoří, zvětší a tím pádem se snadněji dostane do styku s vnějším světem. Předkožka je mu totiž celkem často ve chvíli vzrušení malá nebo se při souloži jednoduše shrnuje dozadu. Některým ženám to v určitých pozicích usnadní dosažení klitoridálního orgasmu právě při souloži. Jenže při souloži běžně vrcholí podle výzkumů pouze 30 procent žen.


 ČTĚTE TAKÉ:

Nábytek pro sex: zařiďte si erotické hnízdečko

 

A jestli patříte k těm ženám, které velmi obtížně snášejí dotyky na obnaženém klitorisu už při předehře, bude vám zřejmě vadit i to, že se při souloži musíte svou nejcitlivější částí nořit do hodně hustého a někdy i celkem drsného porostu chlupů. Může to tlačit, bolet, kousat a někdy i řezat. Ne, nedělám si legraci a pevně doufám, že tento článek budou číst i muži.

 


Trochu ohledu na naše genitálie neuškodí

 

Dalšími velmi citlivými ženskými oblastmi jsou stydké pysky a jejich dvě uzdičky, které přiléhají ke klitorisu. To vše můžete mít při troše štěstí a výrazném ochlupení partnera rovněž poněkud ohoblované od neustálých pohybů dovnitř a ven, obzvláště je-li váš partner příznivcem "sportovněji“ laděného sexu.

 

Felace je také lepší bez chlupů

 

Známým faktem je, že chtějí-li si muži užívat felaci (a to tuším, že většina mužů by dala mnohem víc za opravdu hluboké orální hrátky), budou muset rovněž někdy přistoupit k úpravě svého ochlupení, protože - kdo se tím má, pánové, prodírat? Zkuste si rejdit pět minut nosem někomu ve zpocených vlasech a budete mít pouhý slabý odvar toho, co je třeba při takové felaci absolvovat.

 

Holení genitálií opticky zvětšuje velikost penisu

 

Když už nezabere opravdu žádný z výše jmenovaných důvodů, tenhle je možná konečně ten správný. Holení genitálií opticky zvětšuje velikost penisu. Až o třicet procent. Že jste to, pánové, nevěděli? Možná si můžete zvětšit sebevědomí jednoduchým optickým trikem ve třech jednoduchých krocích.

 

1. Koupit žiletku
2. Vyholit ochupení v okolí genitálií - a popřípadě i na penisu
3. Opakovat krok 1. a 2.

 

Dámy, kdyby váš partner přece jen protestoval, je ještě možné mu navrhnout společné erotické radovánky ve vaně a nabídnout mu holení samotné jako součást předehry. Neříkám, že to zaručeně vyjde. Ale občas na to muži slyší lépe. Nakonec, při vzájemné důvěře partnerů to může být i příjemný a vzrušující oboustranný akt.

 
38 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 22:45 07.09.2016
My se se ženou holíme oba už dlouho.Mně se líbí,když vidím na pičce každý detail.A žena říká,že jí můj pták připadá oholený delší.A při lízání nemám chlupy v puse.
Josef 13:33 11.03.2012
Nechápu proč pokud je žena dole úplně vyholená, má někdo pocit, že souloží s dítětem. Myslím, že ženu nedělají nějaké ty chloupky. To je nesmyslnéé a trapné tvrzení. To jako znamená, že když má žena malá prsa tak je děcko? Dospělou ženu dělají úplně jiné aspekty.
Je to každého věc, ale holení pohlaví se tak rozmohlo, že je už vyholených mnohonásobně více než těch chlupatých. Někde na internetu jsem četl, že už jen pohled na vyholenou čárku je velmi vzrušivý. Souhlasím.
Stačí se podívat na nějaký starý film, kde žena zvedne ruku a má zarostlé podpaží. Už i jen to je v dneštní době odpudivé. Hold, dobu nejde zastavit a chlupaté ženy budou už jen ve filmech. Možná se za 200 let změní trend a bude v kurzu zase zapařený bobr.
miláček žen 11:06 27.07.2011
jiří 26let.ano je to tvoje představa jak by to mělo být,ale věř mi že každému se holt líbí něco jiného.nechápu proč většina diskutujících říkají,že zcela vyholená žena je jako spát z malou holčičkou.nesmysl!!a co ta žena která tam nikdy nic neměla a věř mi že jich je hafo.jde o to co se komu líbí.je to jako s autem a jeho barvou.někdo má radši bílou někdo zas černou atd.atd.atd.a takhle je to ve všem,úplně ve všem.já preferuji zcela vyholenou a nanejvíš tenkou čárku.to se to pak jinak líže.a co se týče partnerky?ta má nejraději zcela vyholeného.také se mi do toho nechtělo a nakonec jsem se vyholil.říkala mi že když mi to nebude vyhovovat mám si to nechat znovu narůst.vyholiljsem se v zimě,to je nejlepší čas hlavně pro ty co se stydí a nechtějí aby to na nich někdo poznal.no a natolik se mi to zalíbilo a taky partnerce,že si už nedovedu představit mít na sobě chlupy.sex je pro nás dva naprosto od té doby lepší a co se týče i partnerky,která říká,že je lepší když nemá při kouření chlupy mezi zubama.a o to jde.musí to vyhovovat oběma.od té doby jsme spokojenější.a je to hlavně hygieničtější.je dokázáno žety chlupy tam nemají žádnou prospěšnou funkci.všude lidi píšou že ty chlupy tam nejsou jen tak pro legraci.že mají nějakou funkci. a já říkám že nemají!!a za tím si stojím!žena kdyby se neholila rok tak bude vypadat jako chlap.a proč je to tedy normální u žen když se holí a u mužů je to ,zženštilé' a říkají o nich že jsou buzeranti či pedofilové.nechápu reakce těchto lidí.bud' mají nějaký mindrák nebo fakt nevim.hlavní je že nám s přítelkyní se to moc líbí a těm co to odsuzují řekno jen toto:nikdy jste to neskusily a odsuzujete.jen se bojíte zajet žiletkou trochu níže.nebojte chlupy máte do měsíce zpátky a to vě větším množstvý tak o co jde?mějte se tu
Nina 18:13 02.05.2011
Ja myslím, že holení je určitě fajn a teď jsem navíc narazila na nový strojek, ktereý je super :) http://www.rostimusipryc.cz/
Dan 13:28 05.04.2011
Myslím si , že by se holení nemělo až tak glamorizovat, vždyť jde právě jen a jen o zisky velkých firem. Ať se holí kdo chce a jak chce, ale mám pocit jako by to dnes prostě byla povinnost. Pro mě osobně vyholená dívka připadá jako malá a tudíš nevhodná k intimním hrátkám ale pro úchyláky je to ráj.
jiří 12:39 08.08.2010
nesouhlasím s modou holení. mít v posteli ženu, která dole nevypadá jako žena, ale jako pětiletá holčička mi připadá jako vrchol hnusu. nejsem pedofil a potřebuji, abych dole sahal a vnímal krásný ochlupený - tím pádem úžasně tajemný a vzrušující ženský klín. jiří 26 let
martin 18:06 17.07.2010
ahoj já se holím v podpaží i dole a partnerce se to líbí.Připadá mi to hygieničtější hlavně v létě.
roman 10:23 19.06.2010
Chybí mi tam ještě jedna výhoda. Krátké chupy méně zpocení a nic mě tam dole během dne netahá a zkoncila nutnost pohybu znamých od nadhazovacu basebalu :-))) Je to podobné jako s vlasy. Být do hola nebo na ježka je mnohem praktičtější a nenáročné na údržbu. Na druhou stranu rozhodně nemohu povrdit, že by mi to v intimním životě přineslo něco nového :-(((
Anne 19:52 03.06.2010
Souhlasím naprosto s celým článkem! Snad se to dostane i k těm mužů...A hlavně! Snad si z toho něco vezmou =D ;)
vladapekelnik 17:51 02.06.2010
děkuji BERUŠKO ,,, mluviš mi z duše ,,,,,,,,,,,,
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17