Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pozitivem vyšších tepot je, že se lidé obnažují a k nahým tělům je snazší přístup.

Horko podporuje prokrvení klitorisu! Využijte toho

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 27.07.2019, 00:00 | 27.07.2019, 00:00 | doma.cz

Pozitivem vyšších tepot je, že se lidé obnažují a k nahým tělům je snazší přístup.

Pozitivem vyšších tepot je, že se lidé obnažují a k nahým tělům je snazší přístup.  V horkých dnech je  snadnější uskutečnit sex spontánně, např. v parku, pokud partnerka nosí dlouhou širokou sukni, nemusíte se dopustit ani veřejného pohoršení.

 

Nemáte-li vysoké teploty právě v lásce, v letních měsících je z teplotních důvodů pro vás nejlepší se sexu věnovat v noci, kdy rtuť teploměru přece jen opadne.


Osprchujte se!


Ledová sprcha probudí pomalu i mrtvého. Prokrví se vám pokožka a můžete vesele skočit šipku do postele.

 

Trénujte celý rok

 

Sexu v horku by se měli vyvarovat lidé s nemocemi srdce a s vysokým tlakem. Intenzivní tělesná aktivita v kombinaci s několika stupni teploty navíc představuje pro vaše tělo znatelnou zátěž.

 

Tu si mohou dovolit jen trénovaní jedinci. Proto - buď trénujte intenzivně a bez přestávky celý rok, nebo se na to úplně vykašlete…

  

Pár v posteli
(Foto: Getty Images)

 

I zdrženlivé ženy roztávají

 

Ne všem ale horko dělá špatně. Horké dny podporují prokrvení pohlavních orgánů. Pro ženy je pak snazší dosáhnout orgasmu, podobně jako po prokrvení tělesného povrchu v sauně. Zkuste opalování bez plavek (ale ne abyste se spálila) a pocítíte, jak vás sluneční energie nabíjí. Pomilovat se jděte s partnerem někam do ústraní, ať vás nepostihne mrtvice.

 

Vzrušující pot

 

Zvýšené pocení během sexuální aktivity v horku dodá vašemu milování ten správný náboj. V potu se vyplavují i feromony, které přitahují opačné pohlaví. Krůpěje potu stékající po křivkách těla vzrušují už od pohledu.


Doplňujte tekutiny

 

Při sexu v horku mějte připraven dostatek osvěžujících nápojů, ručníků, nejlépe i kbelík s ledem. Milujte se raději ve stínu, s možností odskočit si do sprchy nebo bazénu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ženský orgasmus: Mají ho dámy proto, aby s muži vydržely?

VIDEO: Dívka na Mallorce provedla orální sex dvaceti mužům. Jen za drink!

 

Intimní masážní gely vás nažhaví


Vyzkoušejte intimní gel k masáži, klidně i těch nejintimnějších partií. Můžete si vybrat, jestli prostřednictvím gelu dopřejete vašim nejintimnějším místům příjemně hřejivý nebo příjemně chladivý a osvěžující pocit. Gel hedvábné konzistence s chladivou mátou nebo rozpalujícím chilli či skořicí se ideálně hodí při partnerské předehře.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

karel 06:52 26.07.2014
Mrd ani v přirodě je krasne,cucám spocene kozy a ližu mokrou p iču
kočka 16:22 20.07.2014
čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!
Přidat
lili 13:22 20.07.2014
čarodějky se zrodily z popela

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!