Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čím si kazíte výslednou známku za umění milovat?

Hrozné zlozvyky žen v posteli

Pár v posteli
zdroj: Getty Images Pár v posteli
aktualizováno 19.05.2019, 00:00 | 19.05.2019, 00:00 | doma.cz

Čím si kazíte výslednou známku za umění milovat?

Chcete být považovaná za vynikající milenku, od které váš manžel nebude mít ani náhodou důvod odcházet? Tak se konečně zbavte těch docela podstatných maličkostí, které mu mohou dost lézt na nervy.

 

1. Koušeme do špatným míst


Zahryznout se mu můžete do krku, rtů, dejme tomu ještě i bradavky nebo palce u nohy, ale nikdy ne do oněch citlivých mužských míst od pasu níže a od kolen výše (povolená je jen oblast stehen).

 

2. Přehráváme


Myslíme to s ním dobře. Prostě mu chceme udělat radost. Takže ne, že by nám jeho hmaty a chvaty nedělaly v posteli dobře, ale trošku víc nahlas zdůrazňujeme, jak je nám "ooooch" slastně. Jenže tyhle zvuky mu můžou za chvilku pořádně lézt na nervy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 super výhod orálního sexu

 

3. Masakr na koníčka


Je hezké, že chceme převzít iniciativu do vlastních rukou, ale jestli si na něj vylezete, tak dejte pozor, abyste mu nenalomila penis. Když zhurta nasedáte, nemusíte se vždy trefit a pak by mohlo dojít k nepříjemnému natržení topořivých tělísek v penisu. Dejte pozor i na varlata, jsou velmi citlivá.

 

Pár v posteli
(Foto: Getty Images)


4. Žádný smysl pro pohyb


Rytmus možná máme v krvi při tanci, ale při sexu mají ženy sklon být pasivní a jen „držet“. Přitom u některých pozic je nanejvýš vhodné, abyste vycházela muži v ústrety. Nejhorší je ležet jako mrtvola a neraegovat. Náš milenec oplývá možná různými talenty, ale věštecké koule doopravdy nemá, proto nemůže vědět, jestli se milování líbí i vám. Dejte to najevo: pohyby, slovy, pohledem!


5. Moc mluvíme a chceme být vtipné


Opakem jsou ženy, které musí slovně popsat i to, že kolem právě letí moucha. Pak je pro muže velmi těžké se soustředit na tak těžký úkol, jako je erekce, ejakulace a ještě vaše uspokojení. Proto bývá pravdou rčení mluvit stříbro, mlčeti zlato. Hlavně co se povídání po sexu týče (to je chvíle, kdy ženy chtějí celý akt rozebírat dopodrobna, jenže muž by asi radši spal...).

 

6. Froté ponožky


Navrhněte mu, aby vám při tom cucal palce u nohy, jestli je vám zima, ale neberte si k milování, ale raději ani na spaní, ponožky!


7. Znásilňovačky


Muži chtějí dobývat a ne být do sexu nuceni. Je hezké, že si umíte říct o sex, ale musíte na něj jít od lesa a ne se sekyrkou a vyhrožovat mu, že jestli se okamžitě nevzruší a nechopí se vás, tak mu dáte co proto...

 

8. Porovnávání


V posteli raději nedělejme sociologickou srovnávací studii rozdílů a shod mezi vašim současným partnerem a jeho předchůdci. I kdyby byl váš současný partner milionkrát lepší než všichni vaši ex, není dobré v loži vyvolávat jejich duchy.

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Palo 12:37 17.05.2012
Mne je to jedno ja bych ji otrtkal aj keby mala gumáky.
bclvma 22:01 16.05.2012
tie ponožky by mne fakt vadili.
A ten názor tupej stareny, že by sme si my chlapi na hlave nevšimli ani papagája je scestný. Všimnem si všetko, ale hlavne to, čo nie je v poriadku a teda odrádza. Najviac odradí, keď žena používa mužské alebo chlapčenské gestá, ťahy a spôsoby. To je hnus. Predsa chcem babu a nie chlapa !
KAIA 21:31 16.05.2012
Že by zrovna prožíval fusekle.....to jsem ještě nezažila....když mám zmrzlé nohy, tak myslím na sebe a ne na jeho líbí/nelíbí.
cc 20:33 16.05.2012
S těma fuseklema někdo přestřelil,asi to psal chlap, kterému vadí že ženě vadí jeho smradlavý fusky .Rozhodně,když je mi zima tak si je vezmu,i kdybych byla miss hladké nohy a měla patent na dokonale ostrouhané paty.Takže buď to chlap ty hlaďoučké a teploučké ponožky přežije,nebo si je budu hřát o jeho záda v okolí ledvin a uvidíme jestli se mu to bude líbit.EX vždycky vřískal :-D
Sue 19:59 16.05.2012
Dojem: asi tak :D souhlasím :D
Dojem 17:22 16.05.2012
NO, TEN ČLÁNEK PSAL NĚJAKEJ MUŽSKEJ, CO MU NESTOJÍ ...hadejte co
lulu 16:55 16.05.2012
jeste jsem se nesetkala s chlapem,, kteremu by prislo odporne ze ma zenska na sobe na vecer ponozky. vzdycky jim to prislo sexy a vetsinou kdyz se jde na vec tak si nikdo nevsimne i kdyby jste na hlave mely velkeho papagaja
NAtatly Totaly ŽandíQ 11:08 16.05.2012
jujuky sem taky