Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Probuďte své libido! Pomůže ovoce. Některé primitivní národy sázejí na moučné červy!

Jak povzbudit CHUŤ NA SEX? Vsaďte na meloun a mandle!

V posteli
zdroj: Thinkstockphotos V posteli
aktualizováno 03.05.2013, 10:25 | 24.07.2013, 11:58 | doma.cz/esn

Probuďte své libido! Pomůže ovoce. Některé primitivní národy sázejí na moučné červy!

Trocha svíček a písničky Stevieho Wondera znějící z reporoduktorů vám mohou zaručit romantický večer. Pokud ale nemáte tyto sladké chvíle ráda a hledáte něco příjemnějšího na zlepšení libida, vyzkoušejte jídlo! Ano, i některé potraviny dokáží rozproudit co je třeba, abyste se s partnerem mohli oddat vašim vysněným slastem. 

 

Spojení mezi správným jídlem a vaším sexuálním životem je velmi úzké. Vzpomeňte si třeba, jak jste před nedávnem odmítli milování. Nebylo to náhodou kvůli špatně zvolenému jídlu? To už si možná nevzpomenete, ale ještě dnes můžete vyzkoušet, jaké to je, dát si jednu z potravin, která vás sexuálně nabudí.

 

Konzultovali jsme tento fakt s odbornicí na manželská soužití a terapeutkou Petrou Léblovou. "Ano, potraviny opravdu mohou někdy působit na zlepšení vašeho sexuálního života. Pokud se moji pacienti v posteli nudí, doporučují jim vyzkoušet konzumaci různých aromatických plodů se závázanýma očima. Dokonale to nabudí jejich smysly," uvádí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co chutná vaší vagíně? Poradíme vám, jak na ni

Nejstarší prostitutky dvojčata končí s kšeftem: Na sex jsme staré!

 

1. Jahody

 

Jahody jsou bohaté na různé antioxidanty, navíc vám pomohou chránit srdce a cévy. Mají hodně vitaminu C, který prospívá mužským spermiím. Jejich barva, tvar a koneckonců i chuť jsou dostatečně sexy.

 

Jahody - ilustrační foto

 

2. Avokádo

 

Avokádo je někdy označováno jako superovoce. Má to své důvody, z dlouhého výčtu jeho blahodárných účinků nesmíme zapomenout na to, že podporuje cirkulaci krve v těle. A to je před milováním potřeba. Dostatečné prokvrbení prospěje pohlavním orgánům mužů i žen.

 

 

3. Mandle 

 

Také mandle obsahují velice mnoho prospěšných látek, při milování je ale důležitý zinek. Ten totiž v mužích probudí mužské hormony a nastartuje jejich libido. Ideální tedy je, zobnout si před pohlavním stykem pár mandlích, nejlépe nesolených.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Antikoncepce a (ne)chuť k sexu – pravda nebo mýtus?
Nemáte chuť na sex? Něco je špatně
Pochoutky, které vám zvednou chuť na sex

 

4. Vodní meloun

 

Šťavnatý meloun vás ve velkých vedrech nejen osvěží, ale také zklidní rozehřátý organismus. Vaše libido tak hned dostane dostatečné množství prostoru pro svůj růst. 

 

5. Mouční červi

 

Podle nejnovějších zjištění novozélandských vědců existuje jeden z křováckých kmenů, který velice rád využívá ke zvýšení svého sexuálního chtíče a výkonnosti živočicha, na kterého se mnozí z vás štítí i podívat. Jedná se o moučného červa, kterého bez lítosti a znechucení snědí zaživa (a ne jednoho). Obsahuje hodně bílkovin, a tak se tělo dokáže připravit na sexuální maraton!

 

A ještě malý tip na závěr: Chcete se cítit před milováním lépe? Rozhodně nepijte akohol!  

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Petra 09:13 04.11.2014
Mandle, meloun a jahode, ty mám fakt ráda, ale moučné červy? to ani náhodou! to jsem raději začala užívat Arginmax pro ženy, po porodu jsem totiž ztratila chuť na sex, ač bych se chtěla milovat (protože vím, že musím) tak chuť se nedostavila..ale díky Arginmaxu jsem nadržená, víc zvlhnu a sex si užívám opravdu na 100%'
Lucka 12:18 03.05.2013
Existuje taky něco na snížení chuti na sex? o tom se nikde nepíše.
Kris 09:38 03.05.2013
Hm, to je pekne - ale pro zeny tam vlastne nic ;o) Zase resime co s chlapem :o)