Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslely jste si, že orgasmus předstírají jen ženy? Jste na omylu! Odhalily to výsledky výzkumu Kansaské univerzity, které mnohé ženy pořádně šokovaly!

I muži předstírají orgasmus! Jak a co je k tomu vede?

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 17.12.2018, 00:00 | 17.12.2018, 00:00 | doma.cz

Myslely jste si, že orgasmus předstírají jen ženy? Jste na omylu! Odhalily to výsledky výzkumu Kansaské univerzity, které mnohé ženy pořádně šokovaly!

Výzkum univerzity z amerického Kansasu odhalil, že i muži běžně předstírají orgasmus. Zúčastnilo se ho celkem 281 studentů obou pohlaví, kteří odpovídali na otázky týkající se jejich sexuálního chování.

 

 

Není velkým překvapením, že výsledky ukázaly, že vyvrcholení běžně předstírá až 68% žen. Poněkud šokujícím zjištěním je ovšem fakt, že orgasmus předstírá také 28 % mužů. Asi si říkáte, že muži to přece nemají za potřebí, jelikož dosáhnout orgasmu je pro ně mnohem jednodušší. Vedou je k tomu ovšem úplně stejné důvody jako běžně uvádějí ženy.

 

Ženský orgasmus
(Foto: Profimedia)

 

Mezi nejčastější důvody patří snaha probudit v partnerce či partnerovi větší vzrušení, vyhnout se jejich zklamání, popřít vlastní selhání a nenarušit sexuální vztah. Raději než abychom přiznali nepříjemnou pravdu, tváříme se, že je vše v nejlepším pořádku a nedáme na sobě nic znát.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Za tyto problémy v posteli se nemusíte stydět. Má je totiž většina párů!
Masturbace ve vztahu: ANO nebo NE?

Nemáte ORGASMUS? Zapojte do předehry tuto část těla

 

Předstírání orgasmu má ale i své zápory. Vede k frustraci, protože opravdový orgasmus se nedostaví. Když předstíráte, že vás určitá poloha či pohyby dovedly k vyvrcholení, partner to bude příště opakovat stejným způsobem a bude překvapený, že to najednou nefunguje. Dostanete se tak do koloběhu lží, a tak doporučujeme si časté předstírání raději rozmyslet.

 

 

A jak partnera přistihnete při činu? Kromě toho, že vám jeho vzdychání a pohyby připadají nepřirozené, ho odhalí také rychlý úprk do koupelny nebo okamžité vyhození kondomu do koše. Pokud se to stane výjmečně, nechte to být. Když se to ale opakuje čím dál častěji, nastal čas na to, abyste si promluvili.

 

Překvapilo vás to? Napište nám své dojmy!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře