Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať už jste spolu pár měsíců nebo několik let, romantické vyznání lásky je vždy krásné a emotivní gesto. Čas od času je potřeba si uvědomit, jakou úžasnou osobu vedle sebe máme a jak důležité je dát jí to najevo. Samozřejmě takové vyznání lásky půs...

Ideální místa pro vyznání lásky? Máme pro vás 4 tipy

Rande
zdroj: Getty Images Rande
aktualizováno 10.10.2018, 00:00 | 10.10.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Ať už jste spolu pár měsíců nebo několik let, romantické vyznání lásky je vždy krásné a emotivní gesto. Čas od času je potřeba si uvědomit, jakou úžasnou osobu vedle sebe máme a jak důležité je dát jí to najevo. Samozřejmě takové vyznání lásky působí jinak doma v obýváku a jinak na romantické večeři při svíčkách.

Pátráte po dokonalém romantickém místě a ne a ne žádné vybrat? Přečtěte si následující článek a stanete se vášnivým romantikem během několika minut.

 

1. Romantická večeře při svíčkách


Stará dobrá klasika, která nikdy nezklame a každá žena ji miluje a mužů nebude o nic méně. Večeří při svíčkách zkrátka nic nezkazíte. Doporučujeme vybrat nějaký pěkný tlumený podnik s tamějším světlem – přiznejme si to, tma vyvolává ve člověku nejrůznější fantazie. Objednejte lahev vína, dobré jídlo a při vhodné chvíli své drahé polovičce povězte, jak moc je pro vás důležitá.

 

2. Smyslný večer ve vířivce


Plavky, romantická muzika, poházené okvětní lístky růží, ovocné mísy a skvělé víno – co víc si může žena přát? Tímto gestem ji dokonale překvapíte a zaručeně zabodujete. Prostředí bude velmi intimní a smyslné, nebudete se na sebe moct vynadívat. Zároveň je pobyt ve vířivce velmi příjemný a krásně vás oba odreaguje. Pocity z vás tedy budou vyplouvat úplně samy a zároveň budete mít oba romantický zážitek.

 

Vířivka
(Foto: oficiální zdroj)

 

3. Originální piknik


Babí léto a stále příjemné teploty k němu přímo vybízí. Vezměte piknikový koš a připravte do něj všechny dobroty, co má vaše drahá polovička nejraději. Zvolte slanou i sladkou kuchyni, ať máte z čeho vybírat. Vyberte taky vhodné pití a nezapomeňte na skleničky a na deku. Až tohle všechno budete mít připravené, můžete vyrazit do parku a vše si tam pohodlně vybalit a připravit. Jde o velmi neformální variantu, zkrátka budete sedět na trávě, povídat si a smát se a čistá láska z vás bude jen sršet. Někdy je dobré zvolit tuto odlehčenou variantu, člověk pak vnímá život s větším nadhledem a humorem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ženy chtějí romantiku, muži se jí vyhýbají. Jak oživit vztah?
Žádost o ruku jako z pohádky... nebo hororu? A jaký je váš příběh?
Nemá se k tomu vás požádat o ruku? Co za tím vězí?

 

4. Krásná a bohatá vyhlídka


Krásné a bohaté výhledy v člověku vzbudí touhu poznávat a dále se rozvíjet. Doporučujeme zvolit pěknou vyhlídku v noční Praze. Vyjděte si třeba na Žižkovskou věž nebo na Petřín. Bude to jako z romantického filmu a zároveň si můžete udělat plno krásných společných fotek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře