Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíte si, že masturbace vám orgastické zážitky umocní?

Jak masturbace ovlivňuje váš orgasmus?

Masturbace
zdroj: Profimedia Masturbace
aktualizováno 08.11.2015, 00:56 | 08.11.2015, 00:55 | doma.cz/kat

Myslíte si, že masturbace vám orgastické zážitky umocní?

Co se frekvence masturbace týká, něco jako „normální“ počet masturbací za den, týden či měsíc opravdu neexistuje. V tomto směru máme naštěstí do jisté míry svobodu. Někdo je rád, že si zamasturbuje jednou za měsíc, jiný je zaneprázdněn několikrát denně. Pokud vás to nezdržuje od každodenní činnosti a nemáte odřená intimní místa, klidně to dělejte.

 


Proč byste neměli masturbaci zavrhovat?


1. Orgasmus je u ženy především psychickou záležitostí. Žena musí být dostatečně uvolněná, aby nebránila příchodu orgasmu.Zároveň ale musí být i soustředěná na erotickou intimní atmosféru, protože jinak se jí začne mysl rozbíhat směrem k běžným denním povinnostem a problémům. Proto se nejprve doporučuje celkově se zklidnění: stačí pustit si příjemnou hudbu, ztlumit světla, zapálit svíčky.

 

 


2. Pokud často masturbujete, zůstanete sexuálně aktivní. Nevadí, že třeba právě teď nemáte partnera. Díky masturbaci si snadněji uvědomíte a zapamatujete sexuální reakce svého těla, proto pak snadněji dosáhnete orgasmu.


ČTĚTE TAKÉ:

Jaké bradavky se nejvíc líbí: koláče, lentilky, čudlíky, trčící a další

Takhle se na vás stane sexuálně závislý!


3. Pokud máte vyšší sexuální apetit, neotravujete zbytečně svého partnera. Prostě si to v klidu uděláte.

 


4. Měněním způsobů masturbace budete více schopní adaptovat se na různé sexuální partnery během života.

 


5. Při masturbaci o samotě hraje významnou roli také fakt, že jsem uvolněné a můžeme se v klidu oddávat představám, které nás vzrušují. Nemusíme mít ohledy na nikoho druhého a věnovat se jen sobě.

 


6. Při sexu s partnerem přepadnou některé ženy občas výčitky, že jim dosažení orgasmu trvá moc dlouho. Když se stresujeme, o to spíš se orgasmus oddálí. Proto pak některé ženy přistoupí na hru zvanou předstíraný orgasmus. To je ale začarovaný kruh: partner si myslí, že vše je v pořádku a že to, co dělá, dělá správným způsobem.

 


7. Pokud už máte za sebou nějaký hezký masturbační zážitek, využijte toho a později o něm partnerovi povyprávějte. Z vypravování se může rozvinout krásné mazlení.

 
21 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

sikovny.jazycek@atlas.cz 16:48 10.10.2011
No ženský,já pomůžu,umím to dobře a dělám to rád!.:))
Bětka 15:24 10.10.2011
Tak my tady na vesnici masturbujeme celá vesnice najednou a to 2až3x v měsíci.Rozhlasem vyhlásime,že je schůze obyvatel a už všichni víme,že se bude masturbovat a to různě,buď každý sam sobě,nebo po sousedsku,VÝPOMOC!Docela to jde a utužuje to kolektiv!