Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chuť a vůni vagíny ovlivňuje mnoho faktorů, třeba jak často se koupete nebo měníte spodní prádlo. Důležitou roli však hraje také strava. Ta totiž neovlivňuje jen váš vzhled a psychiku, ale právě i aroma vagíny. Co její zápach zhoršuje a po čem bud...

Jak mít víc orálního sexu? Zlepšete chuť svojí vagíny

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 11.03.2019, 00:00 | 11.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Chuť a vůni vagíny ovlivňuje mnoho faktorů, třeba jak často se koupete nebo měníte spodní prádlo. Důležitou roli však hraje také strava. Ta totiž neovlivňuje jen váš vzhled a psychiku, ale právě i aroma vagíny. Co její zápach zhoršuje a po čem bude naopak sladce chutnat, díky čemuž vám partner bude častěji dopřávat orální sex? Pro začátek nenoste příliš upnuté oblečení, to ostatní vyřeší strava.

Navonět se tam dole, to je možná první, co vás napadlo, když jste ucítily, že je něco špatně. Na nějaké spreje nebo deodoranty však zapomeňte, ještě by se to kvůli smíchání různých vůní zhoršilo. Partner by navíc asi nerad ochutnal hořký parfém, ten totiž rozhodně nechutná tak dobře, jako voní. Spíš nezapomeňte dodržovat hygienu pomocí emulzí na intimní partie. Pozor, vaší chuti mohou škodit i příliš dlouhé koupele!


Voníte podle toho, co jíte


Ve vašem rozkroku byste měly udržovat přirozeně kyselé pH. Toho docílíte tak, že budete jíst nejen čerstvou zeleninu a ovoce, cereálie nebo jogurty, ale i třeba kysané zelí a brusinky. Ty jsou dobré pro zdravé ledviny a močový měchýř. Dobrou službu močovým cestám i vagíně udělá také dodržování pitného režimu.

 

Jahoda
(Foto: Getty Images)


Nejdřív exotika, pak erotika


I když vědci v této oblasti mlčí, babské rady říkají, že ananas dokáže velmi ovlivnit chuť i vůni vagíny, a to samozřejmě v dobrém slova smyslu. Když ho budete konzumovat, vagina by měla chutnat nasládle, přestože její normální chuť je kyselá. Zaměřte se na šťavnaté exotické potraviny jako jsou mimo jiné mango a papája. Dobře ale poslouží i banán, hroznové víno nebo jahody a překvapivě také mrkev! Co se týče tekutin, vůni vagíny neutralizujete pomocí zeleného čaje.


Strava dokáže ovlivnit i vlhnutí. Pro správné zvlhčení se vyplatí zaměřit na různá semínka, třeba dýňová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si to DOLE upravit, aby se z vás zbláznil!
Jaká jste v posteli? Tvar vagíny vás prozradí!
Šperky ve tvaru vagíny vás šokovaly! Proč? Stydíte se?


Co nejíst


Pokud se chystáte přijmout orální sex, vyvarujte se sladkého, rozhodně byste pak nechutnaly po čokoládě. Vyhněte se ale i příliš ostrým či kořeněným jídlům. Ty jsou sice považována za přírodní afrodiziaka, ani chuť, ani vůni vagíny však nezlepší, právě naopak. Půst si dejte také od červeného masa, květáku nebo brokolice.


Možná si dáte během romantického večera víno a sýr, přebytek mléčných výrobků však vagíně také neprospívá. Stejně tak ani pivo, které obsahuje nevonící kvasnice.

 

Hostina
(Foto: Getty Images)


Vynechat před sexem cibuli, česnek nebo křen možná pokládáte za samozřejmost, stejně tak byste ale předtím neměly jíst ani kari nebo chřest. Když se vyhnete těmto jídlům, tak kromě zlepšení přirozené chuti vagíny zamezíte také tomu, abyste si během sexu připadaly příliš přejedeně. Výraznější chuť bude mít vaše vagína také po kávě a překvapivě také, když souložíte s kondomem!


Neudiví vás, že na vůni vagíny se neprojeví dobře ani kouření. Pokud je ale váš partner kuřák, tak bude mít nejspíš otupené čichové buňky. Pokud jste však kuřačka vy a on ne, tak pozitivní změnu po omezení kouření zaznamená a náležitě vás odmění.


Nelekněte se, když cítíte svou vagínu jen občas. Děje se to kvůli ovulaci, kdy jste víc cítit a samy svou chuť víc vnímáte, máte totiž v této době zesílený cit v čichových buňkách. Silnější zápach také máte těsně před nástupem menstruace, neznačí proto problém, který byste měly řešit a ani nesprávné stravování.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Marek 12:22 11.03.2019
jsem rád že teď vím co nejíst aby moje vagína nezapáchala jako zpocený africký rybář :-) :-*