Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jde o sex, tak se kolem něj motá spousta statistik, čísel a tabulek. Jak dlouho průměrně strávíte řáděním pod peřinou nebo kolik kalorií při sexu spálíte. Ovšem takovéhle anketky se většinou nikdy neomrzí. Takže tady pro vás máme další nálož...

SEX na pracovišti? Má ho čtvrtina lidí. POZOR na kariéru!

Office
zdroj: Thinkstockphotos Office
aktualizováno 31.08.2015, 00:04 | 31.08.2015, 00:04 | doma.cz/roh

Pokud jde o sex, tak se kolem něj motá spousta statistik, čísel a tabulek. Jak dlouho průměrně strávíte řáděním pod peřinou nebo kolik kalorií při sexu spálíte. Ovšem takovéhle anketky se většinou nikdy neomrzí. Takže tady pro vás máme další nálož zajímavých sexuálních faktů.

84 % žen přiznalo, že využívají sex jako nástroj k tomu, aby donutily své muže k aspoň minimální pomoci v domácnosti!


Překvapilo vás to? Myslíte si, že vydírání není ta správná cesta? Experti na zdravý sexuální život jsou jiného názoru. Dle nich je ve zdravém vztahu trocha toho sexuálního vydírání naopak vítaným zpestřením. Je jasné, že co se domácích prací týče, žena stejně ve finále skončí s mnohem větším objemem odvedené práce, ale postelová strategie, je rozhodně účinná a zábavná.

 

Mimo jiné, také studie prokázaly, že ženy, mají mnohem větší chuť na sex, když je doma uklizeno. Tudíž jen tento samotný fakt, by měl donutit muže k tomu, aby popadl kýbl a mop a vyšůroval celý byt. Neb tímto způsobem ho čeká mnohem více akce v oblasti ložnice, měl by si k ní tedy pěkně zamést cestičku.

 


9 cm, je průměrná délka neztopořeného penisu


Majoritní část mužů je přesvědčena o tom, že jejich chlouba a pýcha, je buďto moc malá nebo moc velká, ovšem pravdou je, že je vlastně ve většině případů průměrná. Pokud vezme v úvahu, že většina nervových zakončení, která participují na ženskému orgasmu je na jejích vnějších pohlavních orgánech a tak pět centimetrů ve vagíně, průměrná délka penisu je tedy úplně dostačující.


ČTĚTE TAKÉ:

SEXUÁLNÍ SNY! Toužíte po trojce či být otrokyní? Víme proč!

7 způsobů, jak zhubnout při SEXU. Nejvíce se spaluje při orgasmu!

VÁŠ PŘÍBĚH: Přistihla jsem manžela v naší ložnici s cizí ženou

 

Nakonec tu jsou opět výsledky průzkumu, které ukázaly, že ženám ani tak nezáleží na délce mužského přirození jako na jeho čistotě. Proto pánové raději zapomeňte na pumpičky a různé injekce a raději skočte pod sprchu!

 

20 % lidí už někdy mělo sexuální poměr na pracovišti


Řekněme, že se vám líbí někdo v práci. Je vůbec správné si s ním něco začínat? Logické je, že kvůli tomu, že velkou část dne trávíme na pracovišti, je tu pravděpodobnost náklonnosti či blízkého vztahu s kolegou či kolegyní. Je dokázáno, že většina aférek začíná právě v práci. Proto pozor, pokud jste ženatí či vdaná, abyste se na pracovišti příliš nesbližovali. Pokud jste svobodní, tak si dávejte pozor jen na to, aby jste neměli poměr s někým, kdo by mohl ukončit vaši kariéru v případě neúspěchu vztahu.

 

 

48 % žen přiznalo, že alespoň jednou v životě předstíraly orgasmus


Pokud v posteli předstíráte orgasmus, má to pravděpodobně mnohem hlubší základy. Měla byste se ptát sama sebe proč. Vždyť pokud máte vztah s mužem, na kterém vám opravdu záleží, potom má takovéhle chování úplně kontraproduktivní efekt. Povede to jen k dalšímu předstírání a frustraci. Ne vždy přeci musí sex končit orgasmem a vy byste se neměla stydět o tom mluvit.To pomůže zlepšit nejen váš sex, ale také váš vztah.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře