Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když je horko, tak nemáte chuť skoro na nic. A už vůbec ne se jakkoliv hýbat, natož mít sex. Milování byste se však neměly vzdát jen kvůli vysokým teplotám! Vyzkoušejte způsoby, při kterých se tolik nenadřete.

Jak na nenáročný a osvěžující sex pro horké dny?

sex v létě
zdroj: Getty Images sex v létě
aktualizováno 24.06.2019, 00:00 | 24.06.2019, 00:00 | doma.cz

Když je horko, tak nemáte chuť skoro na nic. A už vůbec ne se jakkoliv hýbat, natož mít sex. Milování byste se však neměly vzdát jen kvůli vysokým teplotám! Vyzkoušejte způsoby, při kterých se tolik nenadřete.

Už takhle jste se při sexu s partnerem vždycky oba zapotili, a co teprve poté, co udeřily teploty nad třicet. Když je venku teplo, tak byste na to sice měly mít větší chuť, co už je ale moc, to je příliš. Ještě byste z toho horka dostaly vy nebo manžel infarkt! Nemusíte ale čekat na to, až se zase ochladí, raději vyzkoušejte sexuální finty pro letní dny.


Sex v noci


Nejlehčí způsob je asi nechat svou touhu promluvit až večer. Oslavte s partnerem společným sexem to, že se konečně trochu ochladilo a je "dýchatelno". Stejně v létě určitě nechodíte spát dřív než v jedenáct hodin, a tak tento čas využijte.


Vyhrajte si s kostky ledu


S postupujícími letními teplotami už ale nejspíš nebude pomáhat ani setmění, zvlášť ve vyhřátých pokojích. Uchováváte v lednici kostky ledu? Nemusí se hodit jen do letních drinků! Hodí se pro předehru i pokročilé hrátky. Přejíždět s nimi totiž můžete po partnerových zádech i genitáliích. Osvěžte se navzájem!

 

sex v létě
(Foto: Getty Images)


Sex ve sprše


Dopřáváte si v létě často vlažnou sprchu? Přizvěte i partnera! Nejenže proud sprchy nabízí různé způsoby intimního využití, ale můžete na sebe klidně jen nechat jemně pršet studenou vodu, zatímco se vášnivě pomilujete.


Sex ve vodě je obecně v létě hodně vítaný. Napusťte si s partnerem vlažnou vanu nebo skočte do bazénu, to všechno je lepší sexuální prostředí než rozpálený stůl na zahradě přímo pod sluncem.

 

sex v létě
(Foto: Getty Images)


Méně tření je více


Že se k partnerovi nerady lepíte, když je zpocený? Zkuste se proto pomilovat tak, aby se o sebe vaše těla co nejméně třela. Můžete vyzkoušet klasické polohy na koníčka nebo pejska, ty jsou ale v létě celkem pohybově náročné. Možná uvítáte spíš klidnější sex, můžete se tedy pomilovat zády k sobě, oba ležící na boku, přičemž se však vaše těla budou co nejméně dotýkat jeden druhého.


Nezapomínejte také na orální sex, při kterém se nadřete snad nejméně ze všeho. Spíš než celé tělo zapojujte ruce, ústa nebo erotické pomůcky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex v přírodě? Připravte se, bude to divočina!
5 změn, které s vaším sexuálním životem dokáže udělat léto
Sex na výletě! Kdo to zažil, nechce jinak


Sex v autě


Že vaše auto přímo v těchto dnech skoro hoří? Nevadí, málokteré auto je dnes totiž bez klimatizace. Pokud tedy nemáte klimatizované místnosti doma, klidně se na chvíli zalezte ochladit a pomilovat do auta.


Nakonec, vedro by vás před sexem nemělo zastavit. Sex v sauně už jste určitě také vyzkoušely a bylo to dobré hlavně proto, že jste měly díky teplu dokonale prohřáté a prokrvené orgány. Zkuste se proto nenechat horkem otrávit a dál žít svůj sexuální život, jako by se nic nedělo. Hlavně ale nezapomínejte na deodoranty a antiperspiranty, které vás od nadměrného letního pocení a zápachu uchrání, aby kvůli tomu sexuální touha neustoupila. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře