Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ačkoli se říká, že NĚKTERÉ ženy mají dispozice k opakovanému orgasmu, ve skutečnosti je jich VELKÁ VĚTŠINA.

Jak na opakovaný orgasmus? U většiny žen to půjde

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 11.11.2015, 10:31 | 11.11.2015, 10:31 | tn.cz / kap

Ačkoli se říká, že NĚKTERÉ ženy mají dispozice k opakovanému orgasmu, ve skutečnosti je jich VELKÁ VĚTŠINA.

Není to tak, že žena "může" nebo "nemůže" zažít vícenásobné vyvrcholení. Většina žen to dokáže, záleží ale na tom, jakou stimulaci jim poskytují jejich partneři, píše na serveru Fox News sexuolog Ian Kerner.

 

A cituje z publikace "Good in Bed: Návod k ženským orgasmům". "Co je vlastně orgasmus? Je to explozivní uvolnění sexuálního napětí, když toto napětí překročí určitý práh. Pokud orgasmus toto napětí nerozptýlí, může brzo dojít k dalším orgasmům, dokud budete pokračovat ve stimulaci a přidávat napětí."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaké je riziko opakování nevěry? Psycholog radí

Orální sex není nevěra, říká Tomio Okamura. ANKETA

 

Pro ženu je naopak často jednodušší vyvrcholit podruhé než poprvé, protože její tělo je už vzrušené. Zatímco u mužů po orgasmu rychle mizí erekce a nějakou dobu trvá, než se obnoví, ženy jsou vzrušené dlouho – partnerům tak dávají spoustu času, než se jejich tělo vrátí do klidného stavu.

 

"Když dojde k prvnímu orgasmu, NEPŘESTÁVEJTE. Zpomalte, to ano, a nedotýkejte se částí těla, které mohou být po orgasmu přecitlivělé (mnohé ženy chtějí, abyste jejich pohlaví nechali po vyvrcholení v klidu), ale měli byste se lehce dotýkat všeho, čeho můžete. Vnitřní strany stehen, hrudníku, oblasti pod prsy, krku, hlavy za ušima, rtů, lícních kostí - udržujte prostě mechanismus vzrušení v chodu!" radí kniha.

 

 

Muži, se svým orgasmem počkejte

 

Důvod, proč ženy často nedosahují druhého nebo třetího orgasmu, je týž, proč mnohé z nich nedosahují ani prvního: jejich poštěváček není dostatečně stimulován a muži spěchají na svoje vlastní uspokojení. Pokud ale muž umí ženu přivést k vyvrcholení, s velkou pravděpodobností to bude umět i podruhé a potřetí.

 

Důležité proto je, aby se muži partnerce přizpůsobili. Opakované orgasmy prodle jedné studie zažívaly nejčastěji ženy, jejich partneři svoje první vyvrcholení odložili až po to jejich.

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře