Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vendula s Pavlem ze seriálu Ulice kolem sebe neustále krouží. Je vidět, že se mají rádi, ale ani jeden nedokáže vyrukovat s pravdou ven. Jak se k takové situaci postavit? A měla by Vendula udělat první krok?

Jak mu naznačit, že vám na něm záleží?

Seriál Ulice: Jak dá Vendula najevo Pavlovi své city?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Jak dá Vendula najevo Pavlovi své city?
aktualizováno 13.02.2018, 00:18 | 13.02.2018, 00:18 | doma.cz

Vendula s Pavlem ze seriálu Ulice kolem sebe neustále krouží. Je vidět, že se mají rádi, ale ani jeden nedokáže vyrukovat s pravdou ven. Jak se k takové situaci postavit? A měla by Vendula udělat první krok?

Pokud zažíváte podobnou situaci jako Vendula s Pavlem, pak možná sama tušíte, že řešení není vůbec snadné. Dát najevo svůj zájem, chce notnou dávku odvahy, kterou většina žen nemá. Mnoho příslušnic něžného pohlaví se obává, že je muž odmítne. V tom je ale zakopaný pes. I když si myslíte, že jsou pánové nečitelní, můžeme vás ujistit, že ani ženy nelze snadno odhadnout.


Dejte tomu čas
Rozhodně by byla chyba, kdybyste v oblasti vztahů byla netrpělivá. Některé záležitosti potřebují čas, a tak zbytečně netlačte na pilu. V případě, že se s někým vídáte, nezapomeňte zmiňovat, že se těšíte na další schůzku. Je důležité, aby potencionální partner věděl, že s ním chcete trávit svůj volný čas. I to může být drobným náznakem vašeho zájmu. Podobnou službu odvedou i sms zprávy. Nemusíte to s nimi zbytečně přehánět, ale čas od času se ozvěte. Odvážnější z vás mohou zavolat a domluvit si schůzku.

 


Teď je řada na něm
Chápeme, že když se vám někdo líbí, pak s chutí převezmete veškerou iniciativu. Na druhou stranu i tohle chování může pány odradit. Muži jsou lovci, kteří chtějí ženy dobývat. Byla by chyba, kdybyste převzala tuto mužskou roli. Po řadě náznaků z vaší strany je namístě, aby se konečně vyjádřil i on. Je jedno, zda máte tu čest s introvertem, nebo společenským člověkem, protože tyto chvíle přímo vybízí k tomu, aby se muž konečně vyjádřil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Matyáš Valenta: Jak to bude mít Franta se Skyler? ROZHOVOR
Když má dítě dva tatínky aneb Život s vlastním i nevlastním otcem
Jakou šanci má láska v pozdním věku?


Neztrácejte čas

Dala jste mu jasné signály, ale stále nic? Pak je načase, abyste mu dala více prostoru. Třeba si brzy uvědomí, že se měl více snažit, anebo vám jednoduše není přáno, abyste spolu strávili zbytek života. Možností je opravdu nespočet, a byla by škoda, kdybyste se nepohnula z místa a neustále čekala na jeho vyjádření.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře