Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Muži si ho rádi dopřejí, ale aby i oni ukázali, co jejich ústa dovedou, musíme je trošku popostrčit.

Jak partnera zlákat k orálnímu sexu?

Pobídka k milování
zdroj: Thinkstockphotos Pobídka k milování
aktualizováno 14.11.2015, 00:28 | 14.11.2015, 00:28 | doma.cz/kat

Muži si ho rádi dopřejí, ale aby i oni ukázali, co jejich ústa dovedou, musíme je trošku popostrčit.

Jak nejlépe dostrkat muže k tomu, aby vložil hlavu do vašeho klína?

 

Slibte mu protislužbu


Když ty mně, tak já tobě. Případně se můžete uspokojovat navzájem při poloze šedesát devět, ovšem ta je přece jen náročnější na koordinaci k všeobecnému prospěchu. Proto raději jeden po druhém.

 


Jen tak mimochodem poznamenejte, že jste si dala úžasnou sprchu


Vaše osobní vůně může být úžasná, ale když se po celém dni vrátíte z práce, nemusí to být zrovna jaksi „fresh“. Proto nejdřív hupsněte do sprchy a ujistěte ho, že jste vymydlená jen pro něj!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velký penis ženy fascinuje - ihned roztají

 

Nalákejte ho na nový sestřih


Zvědavost je mocná čarodějka. Řekněte, hádej, co je na mně nového?“ přičem na sobě nesmíte mít nic jiného, než malinké kalhotky. Třeba se dovtípí…Každopádně vyholení pravděpodobnost, že dojde k orálnímu sexu, prudce zvyšuje.

 

Dojděte si za lékařem


Jestli se doopravdy vykrucuje, jak může. Patří k lékaři o nebo vy. Vy ke gynekologovi, abyste se ujistila, že netrpíte třeba nějakým zánětem, který partnera odrazuje. On by mohl zavítat k sexuologovi nebo sex koučce, pokud považujete orální sex za důležitý aspekt vašeho partnerského sexu.

 

Pokud nic z toho nezabere, vyzkoušejte program osmělování:


1. krok
Jděte se spolu sprchovat a mazlete se při tom.

 

2. krok
Jděte se spolu sprchovat a poskytněte mu takový orální sex, jako dlouho ne.

 

3. krok
Sedněte si na kraj vany a prostě si jeho hlavu do klína strčte.

 

4. krok
Milujte se hned po sprše a vyžadujte orální sex.

 
Vždy se ho ptejte, jestli se mu to líbilo, co bych chtěl, aby bylo jinak. Když nezabere ani takováto terapie, buď se s tím budete muset smířit, nebo zauvažujte nad důvod, proč se partner tak štítí vašeho přirození. Když vyloučíte lékařské důvody z vaší strany, možná má nějaký psychický blok nebo je prostě a jednoduše sobecký….
 

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

S.R. 03:58 03.01.2016
Teď bych pro změnu ráda článek, jak chlapovi říct, že to nechci a že to nesnáším bez toho, aby na mě zíral jak de*il a měl blbý kecy, či mě k tomu dokonce přemlouval.
Pučmeloud 09:25 06.12.2015
Já jsem vylízal spoutu pičí ale je to rozdíl některé chutnají jiné jsou odporné.V podstatě tlusté mi nechutnají protože mají problémy zdravotní výtoky zapařené kundy atd.
schau 09:54 12.10.2014
Mohl bych přísahat, že vím jak to je... Někdy potkáte partnerku, která je vašemu dna tak vzdálená, že její chuť, vůni, pot atd prostě musíte zbožňovat. Někdy je to naopak. A pak záleží jak moc ji máte rádi, jak moc ji milujete a kolik moc toho pro ni chcete/dokážete udělat.

Měl jsem přítelkyni v které jsem se topil a mám dnes přítelkyni, která mi nechutná, ale lížu ji, protože to má ráda, já to umím., Avšak ani ona si ho do pusy nerada dává po tom co jsem jí ho tam našrouboval. Neumí mi ho vykouřit až do konce, natož abych se jí vystříkal do pusinky, nedejbože že by to polykala.

Mno a to mi ho takhle už ani moc nepokouří, tak na ní už taky kašlu. Protože ji už nezbožňuju.
Klára 19:21 03.07.2012
Bože... tohle muže napsat jen trdlo... když nekoho milujes, tak milujes se vším... je to naprosto přirozené, že v přírodě žena a muž ,,chutnaj" odlišně.... Měla jsem partnera, který si to nechal ode mě pusou dělat, ale sám neoplácel... asi stejné trdlo jako ty.... ;-)
vogo 13:23 05.02.2012
Pardon trubko
vogo 13:22 05.02.2012
Kejtlin8875: promiň já jsem nepsal nic o tom že by někdo smrděl, ale o tom jak to chutná když strčíš jazyk do pochvy. Nauč se číst trubku
undatra 20:59 04.02.2012
Nojo , já mám ale jen Partnera pracovního a jezdí na naftu , a co teď ?
Anti 20:25 04.02.2012
Tohle psal normalni I.d.i.o.t (mozna ze v zenskem tele)
táta 19:05 04.02.2012
-mám 60preč a sex je pre mňa dôležitý,ale nemám ho, žena odmieta -a oral už vôbec ani za mlada ,a mne tak voňala vždy ,2x som mal ženu ktorá mi zobrala penis (a nie malí ) do puse ,a já jej lízal kundulku , bolo to niečo čo sa nedá k ničomu prirovnať ,mrzí ma nevera ,ale túžba bola silnejšia ,ozaj je mi ľúto ,ale stálo to za to !
lizac 18:22 04.02.2012
lizu picku cely den muj jazyk je uz obrousen lizu picku porad dal aby mi ten curin stal. ;-D
1 2