Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé ženy si už na začátku vztahu řeknou, že když občas zahrají orgasmus, tak se nic nestane. Pak ale začnou mít s dosahováním pravého orgasmu problém a předstírání je na denním pořádku. Když už to trvá delší dobu, ženy si začnou připadat ukřiv...

Jak po letech předstírání přiznat, že jste se s ním nikdy neudělaly?

špatný sex
zdroj: Getty Images špatný sex
aktualizováno 30.09.2019, 00:00 | 30.09.2019, 00:00 | doma.cz

Některé ženy si už na začátku vztahu řeknou, že když občas zahrají orgasmus, tak se nic nestane. Pak ale začnou mít s dosahováním pravého orgasmu problém a předstírání je na denním pořádku. Když už to trvá delší dobu, ženy si začnou připadat ukřivděné a vzpomenou si, že by bylo fajn zase zažít orgasmus. Jenže jak s pravdou ven, když má jejich muž za to, že při každém sexu zažívají nepředstavitelnou extázi?

Čas od času orgasmus předstírá hodně žen, někdy proto, aby svého muže potěšily, jindy zase tuší, že dnes jejich slastný okamžik nepřijde. Ženy často říkají, že si umí sex užít i bez vyvrcholení. Je ale důležité, jestli je jejich muž dokáže potěšit, buď při sexu, ručně nebo ústy. Každý den sice nemůže být posvícení, množství orgasmů by však mělo převyšovat počet sexů, kdy to nevyšlo. Jinak to může vztahu přinést hodně komplikací, ať už teď nebo později. Co když partnerovi z různých důvodů nějakou dobu nalháváte, jak se s ním pokaždé uděláte, jenže nyní byste chtěly svůj přístup změnit?


Neříkejte mu na plné plíce, že jste nedosáhly orgasmu nikdy…


Možná máte sem tam chuť si s partnerem sednout a všechno své trápení ohledně předstírání orgasmu mu vyklopit. Kdybyste to ale udělaly, určitě by si připadal hodně zrazený a ukřivděný. Všechny ty společné promilované noci by se pro něj najednou staly ničím. Zároveň by si připadal jako chlap nedostatečně, protože vás nedokázal uspokojit. Upřímnost je sice ve vztahu důležitá, ale v tomto případě by měla na vašeho partnera skoro stejný efekt, jako kdybyste na něj vybalily, že máte milence.

 

orgasmus
(Foto: Getty Images)


Nejenže by to nadělalo trhliny ve vašem životě, ale také ve vašem intimním životě, což se týká i partnerovy sexuality. Během mnoha následujících sexů by se nedokázal soustředit kvůli myšlence, jestli své milostné vzdechy jen předstíráte nebo je to tentokrát opravdové. Kvůli tomu by váš sex rozhodně nebyl žhavější než doposud. Určitě v posteli nechcete čelit jeho zkoumavým pohledům.


…a už vůbec to nedělejte v hádce!


Během hádky mají lidé občas tendenci tomu druhému ublížit a zasáhnout jeho slabé místo. I když budete mít při hádce pravdu o předstírání orgasmu na jazyku, uklidněte se a raději to běžte vydýchat ven. Zaprvé by partner vaše slova nikdy nebral vážně, kdybyste mu to pověděla uprostřed konfliktu a k řešení by to nevedlo. A kdyby to vzal vážně, tak byste mu tím ublížily ještě víc, než kdybyste se k přiznání odhodlaly v klidu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orgasmu dosahuji jen masturbací
Pět věcí, na které ženy při sexu zapomínají
Sex kouč: proč ženy předstírají orgasmus


Zkrátka příště nepředstírejte a nechte ho vyniknout


Nejjednodušší pro vás nejspíš bude při příštím sexu zkrátka nepředstírat. Řídit se jen tím, co je vám příjemné a nic navíc. Muž pozná, že je něco jinak a bude na to reagovat. Buď se bude při sexu o to víc snažit a vy se třeba nakonec opravdu uděláte. Nebo se vás po souloži zeptá, proč to nebylo tak jako vždycky. A co pak? Opět hned nepřiznávejte, že jste mu celou dobu lhaly, zranily byste mu ego.


Zahrajte si na nezkušenou


Pokud jste před partnerem předstíraly orgasmus doposud, tak už další malé divadlo ničemu neuškodí. Klidně partnerovi s naivním výrazem řekněte, jak jste si vždycky myslely, že jste orgasmu dosáhly. Pak jste si ale přečetly pár článků nebo potkaly kamarádku a dozvěděly se peprné detaily z toho, co žena při orgasmu zažívá. Odbyl vás, že to jsou jen řeči? Stůjte si za svým, že byste to chtěly zažít, protože podle vašeho zjištění to slabé šimrání v pochvě orgasmus nejspíš nebyl. Uvidíte, že muž udělá vše proto, aby vám ukázal, co v něm je.

 

sex ve sprše
(Foto: Getty Images)


Neusněte na růžích a snažte se váš sexuální život zlepšovat


Mnoho žen nevyvrcholí kvůli lenosti. Zkrátka se smíří s tím, že ony mezi ty vyvolené nepatří a dál se nesnaží. To ale není dobře. Když budete zkoumat, co je vám příjemné a co vás vzrušuje, tak budete mít větší šance orgasmus s partnerem skutečně zažít. Když ho tedy navedete na myšlenku, že by vám mohl dopřát skutečný orgasmus, nenechte všechnu péči na něm a také přiložte ruku k dílu.


Pozor! Po pravém orgasmu už nebudete moct předstírat


Jestli s partnerem hodláte pracovat na tom, aby se to povedlo i vám, uvědomte si jedno. Až vás uvidí ve skutečném orgasmu, tak už vám nikdy na lep neskočí. I proto už byste neměly vyvrcholení dál předstírat a místo toho naznačit muži, že to asi nebylo ono. Raději se pokuste o ten pravý. Když vás pak totiž uvidí v opravdové extázi, bude mu jasné, že teď už jde o něco lepšího než dřív.


Prořekly jste se? Musíte ho přesvědčit o tom, že se vám sex líbí i tak


A co dělat, pokud jste si pustily pusu na špacír a doznaly se k tomu, že byl váš orgasmus vždycky jen přetvářkou? Pokud si chcete udržet vztah, budete muže muset vychválit a přesvědčit o tom, že se vám sex s ním líbil i tak. Orgasmus jste vlastně ani tolik předstírat nemusely, protože to bylo skutečně příjemné. Teď byste ale pro změnu chtěly zkusit, jaké to je, když se sex u ženy dotáhne až do konce. Až se po vašem prořeknutí muži navrátí ztracené sebevědomí, tak se o to určitě pokusí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mik 06:07 05.10.2019
Proč ženy předstírají orgasmus?
Protože muži předstírají předehru.