Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Arnoštovi z Ulice se stala nepříjemná věc. Těsně před svatbou totiž zjistil, že jeho vyvolená polovička Věra nebyla žádný svatoušek, dokonce má záznamy jako sňatková podvodnice. Pěkně mu kvůli tomu zatrne. Co dělat, abyste vztahovému podvodníkovi ...

Jak poznat vztahového podvodníka? Nedůvěřujte, ale prověřujte!

Seriál Ulice: Co podle Arnošta hrozí Věře?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co podle Arnošta hrozí Věře?
aktualizováno 25.06.2019, 00:00 | 25.06.2019, 00:00 | doma.cz

Arnoštovi z Ulice se stala nepříjemná věc. Těsně před svatbou totiž zjistil, že jeho vyvolená polovička Věra nebyla žádný svatoušek, dokonce má záznamy jako sňatková podvodnice. Pěkně mu kvůli tomu zatrne. Co dělat, abyste vztahovému podvodníkovi nenalétly také vy?

Jsou charismatičtí, okouzlující a jako by přesně věděli, po čem v životě toužíte a co vám zrovna schází. Sňatkoví podvodníci zkrátka umí brnknout na tu správnou strunu, aby si vás získali.


Bacha na příliš dokonalé muže


Přijde vám, že je muž, který se o vás teď zajímá, až příliš perfektní? Vyvolává ve vás dojem, že jste konečně potkaly pana Božského, kterého vám budou všechny kamarádky závidět? Pokud se vám všechno zdá až moc růžové, tak právě to může být ten kámen úrazu.


Menší neshody jsou v každém vztahu normální, typický sňatkový podvodník však naopak udělá všechno proto, abyste si připadaly jako v pohádce. Máte s ním pocit, že vám dá vše, po čem jste vždy toužily. Určitě už získal hodně zkušeností a má v rukávu ty správné triky, které vás dostanou. Hra na city, časté chválení a komplimenty skoro v každé druhé větě, kterou řekne, mohou být součástí jeho taktiky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Podvodník ze mě vylákal úspory
Jak nenaletět podvodníkům! Rady nejen pro SENIORY
ODHALTE HO HNED na prvním rande!


Pak začne chtít peníze


Jakmile začnete novému příteli důvěřovat, stane se něco, co bude vyžadovat vaše peníze. Vymyslí si třeba, abyste mu půjčily peníze na váš společný byt. Může však zajít ještě dál a požadovat, abyste se podílely na koupi speciálního vozíku pro jeho matku. Získané peníze by na tento účel samozřejmě vůbec nešly. Vyvarovat se toho můžete tak, že si budete všechno ověřovat. Nikdy nedávejte peníze z ruky, aniž byste přesně věděly a měly jistotu v tom, na co půjdou.


Někteří sňatkoví a vztahoví podvodníci občas první půjčku vrátí, aby zvýšili vaši důvěru. Nenechte se tedy uklidnit tím, že vám podle vás jasně ukázal, jak se na něj dá spolehnout.


Upozornit vás mohou také menší lži


Jestli jednou přijdete na to, že vám lhal, pokud se to týkalo vašich peněz, zbystřete a shoďte růžové brýle. Pravděpodobně měl hned připravenou výmluvu, proč peníze ještě neposlal například na koupi toho auta, které vám slíbil. Nebo vás začal okamžitě přesvědčovat, že mělo jít o překvapení pro vás. Nevěřte tomu a nedopřejte mu potěšení z toho, jak vás hezky obalamutil. 

 

láska a peníze
(Foto: Getty Images)


Když se nenecháte ošálit, tak možná přijde na řadu i vydírání. Sňatkový podvodník vám bude zkoušet vyhrožovat, že někde zveřejní třeba citlivé informace o vás. V tom případě je ale potřeba se nestydět a kontaktovat policii.


Hledáte svůj protějšek na seznamce? Dejte si pozor!


Potkat vztahového podvodníka můžete zejména tehdy, pokud máte účet na seznamce. Z vašeho profilu dokáže dotyčný vyčíst, jakým způsobem vás bude snadné získat, co máte rády a na co by se měl zaměřit.


Proklepněte si ho na internetu


Žijete v moderní době, tak proč to nevyužít. Když nového partnera vystavíte prověrce tím, že zadáte jeho jméno do vyhledávače, tak o něm pravděpodobně závadné informace snadno zjistíte. Nebo do Google vyhledávače obrázků jednoduše přetáhněte některou jeho fotku a vyjedou vám podobné fotky a stránky, na kterých se obrázek nachází. Nebojte se, že by šlo o nějaký stalking. V tomto případě zvědavost opravdu není na škodu a možná vám to zachrání vaše dlouholeté úspory. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře