Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už dlouho máte problém s tím poskytovat mužům orální sex, zároveň ale víte, jak moc by to vašeho partnera potěšilo? Nebo vám nevadí hrát si ústy s penisem, nikdy to ale nezvládnete dodělat až do konce?

Jak překonat odpor k orálnímu sexu a polykání?

orální sex
zdroj: Getty Images orální sex
aktualizováno 05.08.2019, 00:00 | 05.08.2019, 00:00 | doma.cz

Už dlouho máte problém s tím poskytovat mužům orální sex, zároveň ale víte, jak moc by to vašeho partnera potěšilo? Nebo vám nevadí hrát si ústy s penisem, nikdy to ale nezvládnete dodělat až do konce?

Některé ženy si vytvořily blok k orálnímu sexu kvůli tomu, že je do toho v minulosti někdo nutil. Vždycky pak mají problém s tím, když jim během předehry začne partner nenápadně strkat hlavu směrem dolů. Je možné to nějak změnit a orální sex si naopak oblíbit?


Hygiena na prvním místě


Ještě než to začnete znovu zkoušet, pošlete partnera do sprchy, aby si přirození pořádně umyl a vymydlil. Zvlášť pokud se právě po celém dni vrátil z práce, kde nosí upnuté kalhoty. Klidně ho donuťte, ať si to tam dole trochu vyholí, pokud se vám to pak bude lépe dělat. Nebo s ním zkuste orál přímo ve sprše. I když se to nezdá, čistota hraje v tomto případě velkou roli a mnohdy je to právě to, kvůli čemu se ženy orálnímu sexu vyhýbají. Zkrátka jim to přijde špinavé.


Nebojte se zkoušet


Mnoho žen nechce dělat partnerovi orální sex jen proto, že se domnívají, jak moc se jim to hnusí a že by se jim určitě zvedl žaludek. Zároveň to ale ještě nezkusily, aby zjistily, že to vlastně není tak hrozné. Nebo tomu nedají po jednom nepovedeném pokusu znovu šanci. Důležité je začít postupně, mazlit se a nejdřív penis třeba jen olíznout, ne hned zkoušet praktiky jako je hluboké hrdlo. Uvidíte, že se také budete čím dál tím míň stydět orální sex poskytovat a partner vám pak vaši snahu rád vrátí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orální sex prověří váš vztah : Co o vás vyzradí?
Orální sex: Jaké jsou časté omyly mužů?
Orální sex nechci! On by to dělal pořád!


Polykání: Ať vás upozorní


Jestliže už zajdete dál a nebude vám vadit partnerův penis po nějakou dobu stimulovat, možná se rozhodnete, že ho do svých úst necháte vyvrcholit. Důrazně ale partnerovi sdělte, ať vás upozorní, než bude, abyste se nezačaly v nevhodné poloze dusit a nevytvořily si pak z toho komplex.


Ženy mají většinou problém s tím, jak mužovo sperma chutná. Přitom se při polykání můžou jednoduše vyhnout tomu, aby jeho chuť okusily. Když bude partnerův penis při vyvrcholení směřovat až do vašeho krku, tak jeho dávka spermatu mine vaše chuťové pohárky a vy si ušetříte převalování této kašičky v puse a přemýšlení, jestli to nakonec vyplivnout nebo ne. To vám ale může způsobovat dávicí reflex, chce to proto trochu cviku.

 

sex
(Foto: Getty Images)


Když už se vám muž udělá do úst, raději nad tím, jestli to máte spolknout, moc dlouho nepřemýšlejte. Jinak byste si to akorát udělaly horší a celý zážitek by pro vás mohl být nechutný. Klidně to pak zapijte sklenicí vody nebo si vypláchněte pusu.


Nenechte se nutit


Pokud vás ale partner do orálního sexu nebo polykání skutečně nutí, důrazně mu sdělte, že k tomu potřebujete dojít samy. Jestli vám nedá pokoj s tím, že chce zakončit soulož do vaší pusy, zatímco vy byste k této praktice potřebovaly ještě trochu času, vybídněte ho, ať si chuť spermatu zkusí sám a zjistí, že to není nic jednoduchého.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertruda 16:15 19.08.2019
Tak holky ja polykám jak divá. Alfons (manžel) když ho vysají tak je hodinu v bezvědomí. Na závěr zaklepe nožičkama a jsem si myslela,že natrvalo! Někdy ho přeblafnu i tři krat za den!! PARADA