Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste single a máte pocit, že proto není důvod si vánoční svátky užívat?

Jak přežít vánoční svátky, i když jste single

Vánoce - 1
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce - 1
aktualizováno 22.12.2014, 00:51 | 22.12.2014, 00:51 | Doma.cz / an

Jste single a máte pocit, že proto není důvod si vánoční svátky užívat?

Nemusíte vedle sebe mít partnera, abyste si svátky vychutnávala plnými doušky tak jako ostatní. Řekneme vám, jak na ty letošní jen tak nezapomenete.

Využijte single čas pro to, abyste byla krásnější a v lepší formě

Být svobodná vám dává skvělou příležitost na sobě zapracovat tak, aby se za vámi pak ohlédl každý muž. Ve skutečnosti ženy, které jsou single, mají mnohem více času věnovat se samy sobě, a dokonce jsou tak v jistých ohledech i šťastnější. Nechte si udělat krásné vlasy, hezky se naličte a kupte si nějaký pěkný kousek na sebe. Když si navíc koupíte i permanentku do fitness centra, budete ze sebe mít ještě lepší pocit. Věřte, že čím více na sobě takto zapracujete, tím kratší dobu bude trvat váš single status.

Darování dárků sobě samým? Dovoleno!


Nemusíte se stresovat s vybíráním dárku pro vašeho partnera, místo toho můžete peníze utratit za dárek, který pořídíte sobě. Může to být vlastně cokoliv.

 

Vánoce - 4
Kupte něco sama sobě. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Určitě je dobré si ale koupit něco, si byste si normálně nekoupila - například drahý parfém nebo úžasnou masáž. Nešetřete na sobě, až budete mít partnera, budete tyto peníze utrácet právě za něj.

ČTĚTE TAKÉ:
Rozchod před Vánoci? Nevzdávejte to a jděte dál
TEST: Přiberete přes Vánoce?
Originální vánoční dárek pro kamarádku? Vyrazte pro něj do sexshopu

Přijímejte, ale dávejte zpátky

Když jste single, máte navíc spoustu času na přemýšlení o pravém smyslu Vánoc. Sobeckost stranou, občas je dobré na Vánoce udělat také něco hezkého pro ostatní. Proč například nepozvat rodiče na sváteční večeři nebo třeba kamarádku, kterou jste dlouho neviděla?

 

Vánoce - 3
Nemáte přítele? Tak obdarujte třeba kamarádku. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Vánoční čas je také skvělý pro věnování se charitě. Pokud víte, že se někde koná nějaká sbírka či jednoduše něco, co jde na dobrou věc, zapojte se. Budete ze sebe mít dobrý pocit, uděláte něco hezkého a hlavně - pomůžete.

Zapomeňte na klišé


Když si chcete užít vánoční svátky, měla byste se co nejvíce snažit vyhnout klišé v podobě sledování romantických filmů nebo ohlížení se za zamilovanými páry. Pokud to budete o Vánocích neustále dělat, zkazíte si náladu a hlavně si budete stále dokola připomínat fakt, že vy jste sama a že ostatní někoho mají. Nedělejte to, být single není žádná nemoc.

 

Vánoce - 2
Nezáviďte ostatním, co nemáte, a radši se soustřeďte na to pozitivní. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Když ale přeci jen chcete někoho poznat, nemůžete sedět doma u televize a čekat, že vám na dveře ten pravý zaklepe s pugetem růži. Jděte do terénu, vezměte kamarádky nebo kamaráda a zajděte společně na večírek, kde se seznámíte. Sedět sama doma je vlastně to nejhorší, co můžete udělat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Krásná.cz píše: 
MISTA radí: Jak na Vánoce nepřibrat
Jak znovu obnovit zapomenuté kouzlo Vánoc?

Nikdo nechce být na Vánoce sám. Vánoce jsou čas, kdy by měli být ti nejbližší pohromadě. Snažte se proto trávit více času se svou rodinou, přáteli a uvidíte, že si svátky užijete i bez partnera. Když si udržíte úsměv na tváři, budete pak pro své okolí navíc mnohem atraktivnější, než kdybyste se smutně ohlížela za každým objímajícím se párem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poslední Vánoce: Matka dceři ukončila léčbu rakoviny, dítě teď zemře

Ornella poprvé na Vánoce bez rodiny: Kokta smaží řízky i tlačí kočár

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 14:40 27.12.2014
Už mě na těch novinkách začínáte sra.Máme jeden počítač a jsme doma čtyři dospěli a každý má jiny názor,jak máme teda hlasovat vy KRASAVCI když hned pišete,že jsem už hlasovala a Alfons(manžel)už nemůže hlasovat.Můžete mi to vysvětlit vy TENDEČNI uchylní reportéři novinek?? Děkují a čest práci nebo????
Lia 00:15 23.12.2013
Pro ty, kteří přece jen dostanou pod stromeček vánoční dárek :))
http://vrbaweb.blog.cz/1312/sexy-nadilka-pro-p...