Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Adriana Bláhová ze seriálu Ulice svému manželovi naprosto důvěřuje. Je zaslepena láskou, a tak jí nedochází, čeho všeho je Robert schopen. Denisa jí sice vpálila do obličeje, že Robert v jednu dobu chodil s oběma ženami, ale Adriana stále neví, zd...

Jak se popasovat s provalenou nevěrou?

Seriál Ulice: Denisa otevře Adrianě oči...
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Denisa otevře Adrianě oči...
aktualizováno 16.04.2018, 16:10 | 16.04.2018, 16:10 | doma.cz

Adriana Bláhová ze seriálu Ulice svému manželovi naprosto důvěřuje. Je zaslepena láskou, a tak jí nedochází, čeho všeho je Robert schopen. Denisa jí sice vpálila do obličeje, že Robert v jednu dobu chodil s oběma ženami, ale Adriana stále neví, zda může Denise věřit. Není jednoduché si přiznat, že nám milovaná osoba byla nevěrná.

Pokud se nacházíte v podobné situaci jako Adriana, pak je důležité, abyste dokázala udržet nervy na uzdě. Opravdu totiž existuje možnost, že váš partner není jako Robert, a tím pádem jde o hloupou pomluvu, která má jediný cíl - rozvrátit vaše manželství.

 

Seriál Ulice: Jaký podraz udělá na Adrianu Robert?
(Foto: TV Nova)


Odkud vítr vane?
V první řadě se tedy zaměřte na to, kdo vám informaci o nevěře řekl. Jde o jeho bývalku, nebo naopak o vaši nejlepší kamarádku? Pravdou zůstává, že i jeho ex může jednat ve váš prospěch. Stačí se podívat na Denisu Mastnou, která Adrianu jasně varovala. V reálném životě se ale velmi často stává, že bývalky chtějí škodit, a to za jakoukoliv cenu. Pokud vám o nevěře řekne vaše blízká kamarádka, pak tuto informaci naopak vůbec nepodceňujte. Určitě pro ni nebylo jednoduché sebrat odvahu, a říct vám všechno, co se dozvěděla. Ještě před tím, než na partnera naběhnete, zkuste najít jasné důkazy o jeho nevěře. Bylo by hloupé, kdybyste ho osočovala jenom na základě domněnek. Jenom si vzpomeňte na novináře, kteří taktéž musí informaci ověřovat hned z několika zdrojů, a teprve potom ji mohou s čistým svědomím zveřejnit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Syndrom RŮŽOVÝCH BRÝLÍ aneb Když se zamilujeme do šmejda
Češi jsou přeborníci v nevěrách! Polovina mužů a třetina žen podvádí!
PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!

 

Co mám dělat?
Až si budete dostatečně jistá, že k nevěře doopravdy došlo, začněte jednat! Narovinu se zeptejte svého partnera, co se stalo. Řekněte mu, o čem všem víte a následně mu dejte prostor k vysvětlení. Můžete se dozvědět, že šlo o jednorázovku, nebo naopak má s danou ženou poměr již několik měsíců. Není výjimkou, že pánové zatloukají, což situaci rozhodně nezlepší. Naopak není nic horšího, než když chlap není upřímný.

 

 

Následně je jenom a jenom na vás, zda mu jeho verzi uvěříte a především, zda s tímto člověkem chcete i nadále žít. Některé ženy nedokážou nevěru překousnout, stačí se podívat třeba na Aničku Liškovou z Ulice. Jiné naopak svému partnerovi odpustí a doufají, že se podobná situaci již nikdy nestane. Nejde určit, jaká cesta je správná. Každý člověk je jiný a v některých případech se opravdu vyplatí, když dotyčný dostane druhou šanci. Pokud si jí bude vážit, pak máte vyhráno.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře