Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé věci neovlivníme a ani si je nedokážeme naplánovat. A tak se klidně může stát, že se jednoho dne musíte vyrovnat nejen s tím, že jste milenkou ženatého chlapa, ale především s tím, že s ním čekáte miminko...

Jak se zachovat jako těhotná milenka? Jde na to Jindra z Ulice správně?

Těhotná žena - 2
zdroj: Thinkstockphotos Těhotná žena - 2
aktualizováno 03.03.2017, 00:28 | 03.03.2017, 00:28 | DyA

Některé věci neovlivníme a ani si je nedokážeme naplánovat. A tak se klidně může stát, že se jednoho dne musíte vyrovnat nejen s tím, že jste milenkou ženatého chlapa, ale především s tím, že s ním čekáte miminko...

Jak tuto psychicky vypjatou situaci zvládnout a nezbláznit se? A jde Jindra z Ulice správnou cestou, když po Bédovi nic nechce?


Přijměte situaci a nevzdávejte se!

Jakmile zjistíte, že jste těhotná, nepanikařte! Žádné telefonáty mamince, sestře nebo snad budoucímu tatínkovi. V klidu se nad situací zamyslete a řekněte si, zda jste na miminko připravená. Ještě předtím, než tuto velkou novinu řeknete svému partnerovi, promyslete také negativní variantu, a to, že o miminko nebude mít zájem. Není to nic příjemného, ale člověk by měl být připraven na všechno. Obzvláště pro těhotné ženy je důležité, aby byly v psychické pohodě. Teprve až budete mít utříděné myšlenky, pak přijde čas ozvat se vašemu partnerovi.


Jak mu to mám říct?
Tápete a nevíte, jak mu celou záležitost sdělit? Na to je jen jedna odpověď. Žádné protahování a rovnou k věci. Upřímně mu sdělte, co se ve vás odehrává, řekněte mu všechny své pocity i obavy. Žádné chození okolo horké kaše. Postavte ho před hotovou věc, protože i vy sama jste do této situace byla vhozena jako ryba do vody.

 


Mám ho nutit k rozvodu?
Dobře, těhotenství jste už spolu probrali a teď nastává to nejdůležitější – a to, jak celou situaci vyřešíte. Rozhodně se neuchylujete k myšlenkám typu: ono se to vyřeší samo, třeba si to rozmyslí, uvidíme, co bude. Tohle nikomu z vás nepomůže. Je důležité si na rovinu říct, že existují pouze dvě varianty. Buď partner opustí svou ženu a bude s vámi, nebo rodinu neopustí a vy zůstanete jako samoživitelka. Možnost, že by svou rodinu neopustil a s vámi se nadále stýkal coby milenec, okamžitě zavrhněte. Nedělalo by to dobrotu na žádné straně.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Jak přizpůsobit svůj jídelníček TĚHOTENSTVÍ?
Používáte kosmetiku v těhotenství? Plodu to škodí!

Těhotenství a veganská strava - nešidíte své miminko?

 

Dopadlo to dobře!
Pro vás to dopadlo dobře, a váš partner se rozhodl pro rodinný život s vámi! Gratulujeme, určitě je to dobrá zpráva i pro vašeho potomka. Je však důležité mít na paměti, že rodina, kterou váš partner opouští, bude v těchto momentech velmi trpět. Zkuste se stáhnout a nekonfrontovat se s jeho manželkou. Je klidně možné, že vám bude psát nepříjemné zprávy či vás přemlouvat, ať s ním nejste. V tomto případě bude opravdu nejlepší, když ji budete ignorovat.

 


Varianta číslo 2
Tahle varianta ze začátku bolí, ale je potřeba ji přijmout a vypořádat se s novou výzvou. Určitě nebudete jediná maminka bez partnera. Obraťte se na svou rodinu a kdykoliv to bude potřeba, řekněte si o radu nebo pomoc. Nikdo neříkal, že život je procházka růžovou zahradou, ale důležité je, se z toho nezbláznit a stát noha pevně na zemi. Vystává ale otázka, zda bude mít vaše miminko v rodném listě jméno tatínka, nebo nikoliv. Zde je to velmi individuální, můžete se na všem v klidu domluvit, ale také existují případy, kdy budoucí tatínkové nechtějí o dítěti ani slyšet. Vy sama víte nejlépe, jak se v takovéhle situaci zachovat.


NA DALŠÍCH MAGAZÍNECH NALEZNETE:

Maminka zveřejnila fotky z těhotenství. Facebook je zakázal
Drsné video: Manželka nachytala milenku, hodila ji z mostu!
Postelové triky dokonalých milenek


Zůstal se svou ženou! Mám se mu pomstít?
Ano, napadlo by to asi každou zhrzenou milenku. Přijít k jeho domovním dveřím, zazvonit a manželce sdělit, že jste Jana Nováková, milenka jejího muže, která s ním čeká malý přírůstek. Je však důležité si uvědomit, že tohle jednání by nikomu nepomohlo. Váš partner by byl akorát naštvaný a o vás by už nikdy nechtěl ani slyšet a jeho manželka by se mohla psychicky zhroutit. Mějte na paměti, že pokud stojí chlap za to, pak se dokáže k problémům postavit přímo a jednat s lidmi na rovinu. Pokud tomu tak není, pak ani vy nemusíte litovat, že s vámi nezůstal.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

sabatin 09:46 30.03.2017
Jindra je bezohledná mrcha,vše měla naplánované.V jejím věku je dítě rizikem a tak to bude malá gorilka po mamince.Doufám,že se to ještě zvrtne,těhotenství je v začátku!
anna-marie 19:48 29.03.2017
Domnívám se, že nadávat na Jindru je již zbytečné, scénářje již napsaný. Osobně si myslím, že narozené dítě budou nakonec vychovávat Bedřich s Antickou, protože s Jindrou se, pravděpodobně, něco stane....
Johana 17:29 29.03.2017
Jindra je mi nesympatická, vlezla Bedřichovi do postele. využila jeho opilosti a to, že byl zdrogovaný.Rozbila Bedovi rodinu. Anča chce pořád řešit, jak to bude, ale kdo to teď ví. Chtěla, aby to Beda řekl Frantíkovi a pak se ksichtila. Je to blázinec.....
Jana 17:01 15.03.2017
Jindra je vypočítavá, nejlépe by bylo, kdyby se seriálu zmizela někam k rodičům na venkov. Ještě se diví, že si Bedřich nic ze sexu s ní nepamatuje. Od začátku věděla, že ji nemiluje a nechce s ní nic mít. Tak proč ho svedla ?
Zuzka 21:02 11.03.2017
Jindra není žádná chudinka! Vyspat se ženatým mužem a chudinka?! Mrcha je to. Stejně tak i Tereza Jordánová, která spala s Šámalem.
Fakt mě udivuje tenhle světský názor: nějaká mladá koza se stýká s ženatým chlapem, zprvu se drží za ruce a líbají se a pak spolu skončí v posteli. A najednou je těhotná. Realita: A manžel z toho v koncích neví pro koho se rozhodnout, manželka nešťastná pomýšlí na rozchod, né li na rozvod a děti se bojí že přijdou o oba rodiče.
Film: chudinka milenka, ona za to nemohla, to byl osud, za to může Bůh, nebo špatné načasování?! No fakt. Co čekali když se spolu stýkali ne. No a zpět k Jindře, to je mrcha. Dobře věděla přoč s ním jde. Tak ať teď nekecá, že to nedává. Když dala to že se s ním vyspala. Tak teď musí nést následky.
Jana 17:37 10.03.2017
Už ten Váš nadpis je scestný! Jakápak je to milenka? Jindra využila Bedřicha k sexu. Zachovala se ohavně nejen vůči Jindrovi ale také Aničce, která se k ní chová hezky. Doufám, že Anička Bedřichovi odpustí.. Měl by jí to říct upřímně, jak to bylo. Anička by mě nepřekvapila, kdyby to pochopila a s Jindrou si to vyřídila a ještě jí pomohla vychovávat malé.. Osobně bych NIKDY s ženáčem či zadaným nic neměla.. nepřitahují mě použití muži.....a pak vždy se taková nevěra jednou obrátí proti tobě. Karma.
marcela 17:21 10.03.2017
Jindra není ,žádná těhotná milenka,ale kráva ,která si za vše může sama. Bedřicha je mi líto,tentokrát za to opravdu může jen jeden člověk. Jindra ho sprostě a a zákeřně zneužila a znásilnila. Měla by zmizet a na nic a nikoho si nedělat nárok. Nemá na to absolutně žádné právo. Ještě bych ji za to zavřela.
Přemysl Švec 11:12 10.03.2017
jak jsem kdysi řekl těhotných milenek v celé ČR a EU a v USA nejvíce a to je ten největší hřích jak říká Bible a to je cizoložství neboli sex v manželství
Přemysl Švec 10:06 07.03.2017
těhotných milenek je v celé ČR čím dál víc a víc je to cizoložství a to znamená že když má manželka milence nebo manžel milenku a k tomu jěště těhotnou milenku to je velký hřích světa
Iveta 16:10 04.03.2017
Jindra je těhotná milenka a ten kterého znásilnila a možná se i schválně oplodnila se jmenuje Bedřich
1 2