Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sice už jste se rozešli, ale ve vašem bytě se stále nachází spousta předmětů, které vám vašeho ex připomínají. Co s tím, zvlášť pokud byl rozchod bolestivý a vy se chcete co nejrychleji pohnout dál? To řeší i Blanka z Ulice. Nechce mít totiž v byt...

Jak se zbavit „suvenýrů“ z předchozího vztahu? Nic není zakázáno!

Seriál Ulice: ep. 3604 - Proč a komu Blanka nečekaně zalže?
Seriál Ulice: ep. 3604 - Proč a komu Blanka nečekaně zalže?
aktualizováno 05.02.2019, 00:00 | 05.02.2019, 00:00 | doma.cz

Sice už jste se rozešli, ale ve vašem bytě se stále nachází spousta předmětů, které vám vašeho ex připomínají. Co s tím, zvlášť pokud byl rozchod bolestivý a vy se chcete co nejrychleji pohnout dál? To řeší i Blanka z Ulice. Nechce mít totiž v bytě stejné křeslo, jaké má i její exmanžel se svou novou partnerkou.

Evžen Blance opravil křeslo z předsíně a teď vypadá jako nové. Když se ale Blanka od svých dětí dozví, že je to stejné křeslo jako má její bývalý, rozhodne se ho zbavit. Připomíná jí totiž rozchod.


Možná se to stalo i vám. Přestože už se od vás váš expartner odstěhoval, stále po něm nacházíte „vzpomínkové předměty“. Jeho staré tričko, které jste si půjčovala nebo věci, které vám daroval. Jak s čím naložit, pokud to všechno zrovna nehodláte vyhodit z okna? Záleží, do které kategorie věci patří.

 

Oblečení


Muži při balení a stěhování příliš pečliví nejsou. Může se tak stát, že najednou najdete mužské oblečení, které moc dobře znáte. Možná ho zapomněl, ale možná si ho u vás také nechal záměrně. Třeba jde o oblečení, které jste mu darovala a on ho nechce nosit, protože to je zase jeho vzpomínka na vás. Nechápe, proč by měl nosit oblečení od vás, když už spolu nejste. Nebo si u vás nechává své oblečení, aby pak jeho vyzvednutí mohl použít jako záminku se s vámi setkat.

 

 
Do této kategorie patří i oblečení, které jste nosily častěji než on sám. Jeho staré vybledlé tričko, ve kterém jste spaly. Jeho pánská košile, kterou jste si přes sebe mohly jen tak ráno přehodit. Kromě toho se však může také stát, že prostě jen nechal na vás, abyste tyto věci vyhodila.

 

Společně koupené věci


Tuhle vázu jste pořídili společně. Ty rybičky také a oba jste se o ně starali. Kdo si to má nechat? To záleží na domluvě. Ta bude těžší, pokud se budete bavit nejen o obyčejných věcech, ale třeba právě o společných zvířatech. Rozdělte se spravedlivě! On ať si vezme vysavač, vy si nechte ten starodávný obraz. Vyřešeno.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poradíme, jak se SPRÁVNĚ ROZEJÍT V OSMI KROCÍCH

Jak poznat, že je pravý čas na rozchod?
Může vést puntičkářské chování k rozchodu?

Věci, které používal


To se bude týkat asi většiny věcí ve vašem bytě. Zrovna společně koupené věci, které zůstanou u vás, vám ho budou často nepříjemně připomínat. Spolu vybírané nádobí, koberec od jeho rodičů. Nezbývá než si tyto věci spojit s novými vzpomínkami nebo je prodat. S prodejem svých věcí má však mnoho lidí problém, protože jsou na ně zvyklí. Pokud by vám to však bránilo překonat rozchod, udělejte razantní krok jako Blanka z Ulice a klidně něco vyhoďte. Alespoň se zabavíte sháněním nového zařízení do bytu.


Dárky


A konečně, dárky. Dal vám k narozeninám řetízek, který jste nosila skoro pořád. Koupil vám nové kolo. Přijdete si špatně, pokud dárky od něj i nadále používáte? Nemusíte, jsou to vaše věci a nikomu nic nedlužíte. Pokud by vám to však přece jen tížilo srdce, nemusíte se zdráhat něco vyhodit nebo předat dál, i když to byl dárek. Při vyrovnávání se s rozchodem je povoleno téměř všechno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře