Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nová Výměna manželek je opět plná šokujících zjištění. O co v ní půjde a co dělat, když se s něčím podobným setkáte i vy? Uvidíte, jak si jedna z manželek poradí s už staršími dětmi, než má doma ona sama, a jak si ona i druhá vyměněná manželka por...

Jak si při střetu s milenkou zachovat důstojnost?

Manželka a milenka
zdroj: Getty Images Manželka a milenka
aktualizováno 06.03.2019, 00:00 | 06.03.2019, 00:00 | doma.cz

Nová Výměna manželek je opět plná šokujících zjištění. O co v ní půjde a co dělat, když se s něčím podobným setkáte i vy? Uvidíte, jak si jedna z manželek poradí s už staršími dětmi, než má doma ona sama, a jak si ona i druhá vyměněná manželka poradí s odlišným životním stylem svých náhradních rodin. Navíc Výměna manželek přinese v jedné z domácností zásadní odhalení…

První rodina pochází z Mostu a nachází se v ní Věra, Milan a jejich potomci Petra, malý Milan a Matýsek, přičemž ani jednomu z dětí není více než pět let. Jejich rodiče se neustále potýkají s nějakými partnerskými problémy.


To v druhé rodině z Ročova, kterou založili Jana a František, se vyskytují podstatně starší děti, patnáctiletá Katka, desetiletý Petr a také nejmladší Jaroslav. U nich doma se hádají spíš kvůli hloupostem a vypadá to, že František svou ženu skutečně miluje a je na ní možná i poněkud závislý. Jenže jeden mráček idilycké soužití přeci jen kdysi zaznamenalo: na dveře domu zaklepe milenka, a dokonce těhotná! Na to, jak se s tím vypořádali a co to udělá se vztahem, přišla řeč samozřejmě i během natáčení.


Co se dělo dál a kdo byl vlastně otcem milenčina dítěte, se podívejte dnes ve Výměně manželek ve 20:20 na Nově.

 

 

Potkat tváří v tvář bokovku svého muže, toho se děsí asi každá žena. Ať už in flagranti, nebo pokud jste ji nějak vypátraly, třeba za pomoci upozornění od kamarádek. Každopádně víte, co je dotyčná za osobu a teď přemýšlíte, jak s tím vším naložit. I když byste se jí nejraději co nejvíc pomstily, zkuste spíš postupovat podle následujících kroků.


Ví i ona o vás?


Nejdřív byste měly zjistit, jestli ví odhalená milenka i o vás. Pokud je to třeba vaše sousedka, tak není pochyb o tom, že ví. Možná jde ale o ženu, která nemá tušení, že se ocitla jako třetí osoba v cizím manželství. Jestliže jde o druhou možnost, nebojte se bokovku vašeho muže nenápadně potkat a sdělit jí, že už jednu ženu má. Nejspíš si od celého vztahu s ním slibovala víc a tohle ji šokuje natolik, že to bude chtít ukončit ona, což by pro vás bylo nejjednodušší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proč jsou milenky lepší než manželky?
Nevěra: Jak jí předcházet, aby se vašemu vztahu vyhnula obloukem?
VÁŠ PŘÍBĚH: Milenka a manželka u jednoho stolu!


Nemá to cenu


Také se ale může stát, že je milenka s celou situací smířená. Přestože ví, že má její milenec právoplatnou manželku, nehodlá to s ním ukončit. Taková žena se s vámi otevřeně pouští do boje a nemá cenu s ní jakkoliv komunikovat. Létaly by akorát urážky a naschvály. V tomto případě záleží hlavně na vašem muži, aby tento oříšek rozlouskl, i když si možná myslíte, že jako žena s ženou byste se dohodly.


Pálí vás zvědavost?


Někdy se stane, že se ženy se svou konkurencí chtějí setkat čistě ze zvědavosti. Milenka ani nemusí tušit, že se právě setkala s manželkou někoho, koho tak dobře zná. Manželka se s ní takto podvědomě porovná a zjistí svoje šanc e. Pokud víte, že byste zachovaly chladnou hlavu a neslibujete si od takového setkání nic víc, klidně do toho běžte. Většina žen by si však neodpustila alespoň nějakou poznámku, což je úplně zbytečné.

 


Zachovejte si důstojnost


Jestliže se někdy jakýmkoli způsobem setkáte s milenkou vašeho muže, nenechte se ovládnout emocemi. Akorát byste tím celou situaci zhoršily. Navíc nemáte zapotřebí na někoho takového plýtvat energií, nechte si raději nadhled. Když zůstanete děsivě chladné, bude to vypadat, že jste na výši a celou situaci máte pod kontrolou. Když naopak kontrolu ztratíte, bude to pro milenku jasným důkazem toho, že vyhrává ona.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře