Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když máte být v sexu aktivní, za chvíli se unavíte, jste celé zpocené a nemůžete popadnout dech. A tak iniciativu zase předáte muži. Ten je na to sice zvyklý, na druhou stranu by ale určitě uvítal, kdyby to jednou mohl nechat na vás.

Jak to udělat, abyste měly při sexu větší výdrž vy? Převezměte velení!

sex
zdroj: Getty Images sex
aktualizováno 12.08.2019, 00:00 | 12.08.2019, 00:00 | doma.cz

Když máte být v sexu aktivní, za chvíli se unavíte, jste celé zpocené a nemůžete popadnout dech. A tak iniciativu zase předáte muži. Ten je na to sice zvyklý, na druhou stranu by ale určitě uvítal, kdyby to jednou mohl nechat na vás.

Když budete mít větší výdrž, přines vám to mnoho výhod. Především se nebudete muset spoléhat na svého partnera, aby vám přivodil orgasmus. Při troše snahy ho totiž zvládnete samy. Je zajímavé, že v posteli se ženy spoléhají v mnoha případech hlavně na mužskou práci, přestože je to záležitost obou. Pak jsou popuzené, když muži například trvá dlouhou dobu, než dosáhne ejakulace nebo je naopak hned hotový.


Co kdybyste ale převzaly velení vašeho sexu vy a nepolevily? Vyžadovalo by to samozřejmě hodně energie. Nejde ale o to, že na chvíli půjdete nahoru a pak to zase necháte na partnerovi, protože už nebudete moct. Klidně si zahrajte hru, že váš muž bude tentokrát jen ležet a vy budete ta, která to povede.


Zvolte už od začátku mírnější tempo


I když budete tentokrát v sexu ta aktivnější, neměly byste začít zhurta. Divoký sex sice může být skvělý, když se ale po pěti minutách zastavíte, že už dál nemůžete, tak to tak žhavé nebudete. Jakmile se vyhoupnete do sedla, zvolte tempo, které vám bude příjemné a při kterém nechytíte křeč do nohou. Postupně můžete zrychlovat, pořád je ale lepší udržovat stálé tempo než střídat přirážení a pauzy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex trvá hodiny a já místo rozkoše trpím
Výdrž v posteli: Aby byl muž jako skála
Tlouštíci mají v posteli větší výdrž, tvrdí vědci


Vyberte si pohodlnou pozici


Koníček je sice klasika, můžete ale zvolit jakoukoliv polohu, která pro vás bude méně náročná. Muž se vám může nastavit i ve stoje, zatímco vy se do něj budete zasouvat. Nebo to můžete dělat na židli. Jestliže vás při klasickém koníčkovi za chvíli začnou bolet stehna, vymyslete pohodlnější variantu. Jednou z možností je také poloha lotosový květ, kdy muž bude sedět s pokrčenými koleny a vy obkročmo na něm.


Udržujte muže vzrušeného


Když už si během soulože budete potřebovat dát pauzu a oddechnout, prostřídejte to na chvíli a zapojte do hry i ruce. Takhle udržíte jeho erekci a ušetříte si práci s tím, aby se jeho penis znovu postavil.

 

Sex a líbání
(Foto: Getty Images)


Nevzdávejte to


Obecně se ale zkuste jakýmkoliv pauzám vyhnout. Když už dnes šéfujete, dotáhněte to do konce. Pokud sportujete, tak si během toho určitě také nedáváte každou chvíli oddech. Zatněte zuby a dokončete svou práci, mimo jiné během toho spálíte i pár kalorií.


Oddalte orgasmus


Cítíte, že to na vás jde, ale váš muž ke konci ještě nemíří? Nebo naopak? Tady je mírné zpomalení povoleno. Mužský orgasmus oddálíte, když na chvíli přestanete nebo ho něčím vyrušíte ze soustředění. Ten ženský podobně anebo na chvíli zpomalte. Když to uděláte, bude pak celý zážitek silnější. Pokud jste už ale dokončily svůj orgasmus, nezapomeňte na muže a pomozte mu ústy nebo rukama.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře