Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte se rádi, ale potřebujete opět zažehnout jiskřičku!

Jak zahnat manželský stereotyp v posteli?

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 07.07.2015, 00:04 | 07.07.2015, 00:04 | doma.cz/kat

Máte se rádi, ale potřebujete opět zažehnout jiskřičku!

Udělejte si malé rodinné retro. Zavzpomínejte na ty časy, kdy se konaly vaše první schůzky. Pokud ještě vlastníte šatstvo z té doby a obléknete ho, vezměte si ho na sebe (jestli si vůbec pamatujete, co jste měli na sobě).

 

V nejbližším okolí onoho místa si zarezervujte pokojíček pro všechny případy. Udělejte si na sebe dost času ,vezměte si dovolenou. Onen svátek vaší lásky můžete udělat právě v den výročí seznámení nebo při výročí sňatku.

 

Je to romantika, která vyžaduje více koordinace, námahy a možná i peněz, ale okolnosti na vaše souznění zapůsobí. Investujte do dobrého vína, samozřejmě červeného, to vás rozpálí do běla.

 

 

Sex není nejdůležitější, ale je důležitý. Ve vašem programu by rozhodně neměl chybět. Zatímco některé páry udržují frekvenci pohlavních styků na čísle dvakrát třikrát týdně, jsou i takové, kde se pomilují jen jednou za uherský rok. A to je smutné.

 

Jak si udržet sexuální aktivitu až do vysokého věku?

 

- Styďte se: zachovejte si tajemno: u koupelny a záchodu vždy zavírejte dveře.

 

- I když se vám do sexu nechce, trochu se snažte. Sex neznamená jen pohlavní styk, kolikrát je obyčejné hlazení pro oba příjemnější. Jakmile si zvyknete, že do vašich životů nepatří, smiřte se s tím, že budete žít jako bratr a sestra. Tedy tak dlouho dokud to jednoho z vás nepřestane bavit. Nesmíte se pak divit, že se partner, pokud má vyšší libido než vy, začne ohlížet někde jinde.


- Pokud máte chuť na sex ve chvíli, když partner není doma, nebo jen nemá chuť, poslužte si sama nebo si pohrajte s některou erotickou hračkou. Buďte ráda, že vás vůbec takové hříšné myšlenky v denním shonu napadnou. Budete pak příjemně zrelaxovaná.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex před zrcadlem: Drážděte sebe i jeho na maximum!

Sex: předčasné vyvrcholení mají i ženy!

 


- Dbejte o sebe i vztah: nezvykejte si na to, aby vás partner viděl ve vytahaných teplácích. Zdobte se kvůli sobě. Chovejte se k sobě hezky a ohleduplně – žádná vulgární slova, každou žádost doprovoďte kouzelnými slovíčky „prosím“ a „děkuji“, nezapomeňte občas na drobné dárečky. Držte se navzájem v těžkých životních situacích (práce, finance, rodina).


- Německý Institut pro výzkum veřejného mínění Forsa přinesl zjištění, že jestliže před narozením dítěte souloží 80 procent budoucích maminek a otců nejméně jednou týdně, po příletu čápa či vrány si tuto frekvenci milování udrží jen třetina z nich. Tři z deseti dotázaných soudí, že starosti s výchovou dětí se podepisují na sexuálním životě silněji, než stres související s výkonem povolání.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co má 82 % mužů radši než orální sex?

Jak být dobrá při sexu? Mužské rady

 


- Pokud mátě děti, vysvětlete jim, že nesmí do vaší ložnice vstupovat bez zaklepání. Vymezte si tuto místnost jako své teritorium. Nedovolte dětem, aby si tam bez dovolení dělaly, co chtějí. Domluvte se s kamarády, sousedy nebo s rodinou na pravidelné vzájemné výpomoci s hlídáním dětí. Hodit se to bude všem zúčastněným.


- Nečekejte, že sex bude stejný jako na začátku vztahu. Možná bude pomalejší a něžnější. Fyzické blaho možná nahradí spíše psychická blízkost – „souznění duší“.

 


 

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře