Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Věra Marečková ze seriálu Ulice si myslela, že konečně našla partnera snů. Atraktivní Michal se zprvu zdál jako dobrá volba, ale události posledních dnů naznačují, že se Věrka pěkně spletla. Ukázalo se, že Michal strávil noc s Květou. Co by v tako...

Jak zamávat s KONKURENTKOU v lásce?

Seriál Ulice: Květa leze Věrce do zelí...
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Květa leze Věrce do zelí...
aktualizováno 14.05.2018, 17:54 | 14.05.2018, 17:54 | doma.cz

Věra Marečková ze seriálu Ulice si myslela, že konečně našla partnera snů. Atraktivní Michal se zprvu zdál jako dobrá volba, ale události posledních dnů naznačují, že se Věrka pěkně spletla. Ukázalo se, že Michal strávil noc s Květou. Co by v takové situaci měla Věrka udělat? A jak se správně vypořádat s konkurentkou, která vám chce zničit vztah?

V první řadě si musíme uvědomit, že Věrka to vůbec nemá lehké. Doufala, že se jí po rozchodu uleví a konečně si užije dostatek lásky a pozornosti. Michal se zprvu opravdu jevil jako dokonalý muž, který si dokáže ženu hýčkat a dát jí všechno, co potřebuje. V posledních dnech ale vystrkuje růžky a ukazuje, že i on umí pořádně pozlobit. Navíc sedl na lep vychytralé Květě. Existuje nějaký "návod", podle kterého by Věra měla postupovat?

 

Seriál Ulice: Čím Michal rozhodí Věrku?
(Foto: TV Nova)


Proč zrovna ona?
Snad každou ženu napadne otázka, proč partner nemůže spustit oči zrovna z téhle ženy. V čem je ona lepší? Má větší prsa? Nebo je snad zábavnější? Je tedy logické, že i Věrka propadne panice a začne se s Květou porovnávat. Ostatně to by udělala snad každá žena. Důležité ale je, abyste v téhle věci zachovala chladnou hlavu. Pokud byste se situaci poddala, vyšla byste z ní s minimálním sebevědomím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Život mezi dvěma muži! Jak zvolit toho pravého?
Proč ve vztazích opakujete stále stejné chyby?
Proč jsou vlastně muži nevěrní?

 

Na druhou stranu bychom si ale měly uvědomit, že ten, kdo podlehl, je váš partner. Odpovědi tedy hledejte u něj. Přijďte na kloub tomu, proč se takto zachoval. I když vás s danou ženou třeba nepodvedl, není příjemné vědět, že s ní flirtoval. Muži jsou občas velmi nevyzpytatelní, a tak je důležité, abyste měla přehled o tom, s kým se vídá.


Jak s ní zatočit?

Víte, že s partnerem chcete zůstat a potřebujete, abyste se legálně zbavila vaší konkurentky? Použijte správné zbraně, díky kterým váš partner sám uzná, že jste to nejlepší, co ho mohlo potkat. V první řadě zapomeňte na žárlivé scény, kdy budete propadat hysterii. Naopak se snažte být nad věcí, vždyť vy se nemusíte ničeho obávat. Dokažte, že oplýváte sebejistotou! Ničemu ale neuškodí, když mu nenápadně naznačíte, proč jste ta pravá. Co mu takhle uvařit výbornou svíčkovou s domácím knedlíkem, nebo mu v posteli ukažte pěknou divočinu. Je to jenom na vás, jak se k celé situaci postavíte, a jak s ní naložíte. Pokud vedle sebe máte charakterního chlapa, který jenom na pár chvil ztratil oči, pak se nemusíte ničeho obávat. Brzy mu dojde, proč si před lety vybral právě vás. V opačném případě nemá cenu, abyste se záletníkem setrvávala. Takový vztah nemá budoucnost.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Reny 14:25 18.05.2018
hahahaha jsem se zasmála, je to pravda, ale ony obě se natřásají...jak puberťačky
fouňa 11:46 17.05.2018
dyť je Marečková trapná,natřásá se jak ňáká 14 ka.