Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mysleli jste si, že jedině ženy dokážou poznat, jaký asi bude muž milenec podle toho, jaký tvar a velikost penisu má? Tak pozor! Muži stejně tak na první pohled poznají, jestli jste něžná romantička nebo zkušená dračice.

Jaká jste v posteli? Tvar vagíny vás prozradí!

Pro Jessicu Marie je každá žena originál
zdroj: facebook.com Pro Jessicu Marie je každá žena originál
aktualizováno 26.05.2014, 14:47 | 26.05.2014, 14:47 | doma.cz/roh

Mysleli jste si, že jedině ženy dokážou poznat, jaký asi bude muž milenec podle toho, jaký tvar a velikost penisu má? Tak pozor! Muži stejně tak na první pohled poznají, jestli jste něžná romantička nebo zkušená dračice.

 

Pevná, prokrvená vagína a ztopořené bradavky
Muž je lovec, který jde za svou kořistí, pokud se milostného svádění týče, je to přesně to stejné. Jeho kořist jste vy a vaše vagína. Pokud se strachujete o to jaký tvar mají vaše genitálie, muži to vnímají zcela jinak, pro něj je to sexuální oběť. Vnímají spíše to v jakém stavu pohotovosti tam dole jste, tedy je-li vagína prokrvená a napnutá vědí, že jste byla vzrušená už předem. Stejně tak vaše bradavky, které se tyčí šikmo vzhůru podávají své svědectví. Je to znak toho, že je žena zkušená a většinou bývá vypočítavá. Znamená to tedy, že pokud bude muž šikovný, zažije s ním orgasmus jako nikdy předtím, nebo to bude dokonale předstírat.

 

 

Červená vagína s upraveným okolím
Červené zbarvení vagíny působí na muže jako červený šátek na býka, okamžitě se vzruší a chce dostat svou kořist. Samozřejmě v tomto případě sexuální kořist. Ženy, které ji mají jsou považovány za sexuální maniačky a předpokládá se u nich vysoká míra zručnosti. Na druhé straně by si na ně muži měli dát pozor, protože se nenechávají v ničem omezovat a nebývají věrné. Jdou si za svým a pokud na to mají chuť udělají si to klidně samy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Fotogalerie: S Oldou v posteli

Originální šperk ve tvaru vaší vagíny! Nechte si ho odlít

Sex kouč radí: Abyste věděly, na co "ji" máte

Šperky ve tvaru vagíny vás šokovaly! Proč? Stydíte se?

Když se nelíbíš sama sobě – tam dole
8 pikantních zajímavostí o tom, co skrýváš mezi nohama

 

Lůno zabarvené do růžova a dokonale nahladko vyholené
Takto se prý projevují ženy perfekcionalistky, kterým velice záleží na jejich vzhledu a to i v posteli, holí se do hladka aby vynikl každý záhyb jejich genitálií. Jsou to velice sebevědomé ženy, které si sami sebe váží a tím jsou výjimečné, přesto, že jejich sexuální schopnosti nemusí být bůh ví jaké. Nebojí se mužovi ukázat v celé své kráse a je pyšná na svou růžovou lasturku, protože ví, že muži ji zbožňují. Některé ženy mají růžovou barvu danou od přírody, jiné si k ní dopomáhají různými triky. Například přikládáním kostek ledu nebo intenzivním třením.

 

 

Suchá vagína s velkými pysky
Muži si vůbec nezakládají na tom, aby byla vagína proporčně dokonalá. Velké pysky a fakt, že je žena v intimní oblasti i po předehře suchá může znamenat, že má žena nějaký komplex a to ať se vzhledu jejího pohlaví týče nebo to má spojitost s něčím jiným. Tyto typy žen mohou být méně sexuálně aktivní , mají zábrany vůči některým polohám a mají rádi přítmí nebo úplnou tmu během sexu, protože se při tom cítí více sebevědomé. Pokud se zbaví zbytečných předsudků snadněji se uvolní a podepíše se to i na zvlhnutí klína.

 

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI!

Svatba úchyláků: Družičky měly šaty ve tvaru pohlavních orgánů. Podívejte se!

Co chutná vaší vagíně? Poradíme vám, jak na ni

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zkoumáme, jaká tam dole jsi?

 

Ženské tělo. Ilustrační foto
(Foto: tvnoviny.sk)

 

Intimní partie s mírným náznakem chloupků
Chloupky rostou v intimních partiích mnohem rychleji než kdekoli jinde na těle a jsou také mnohem pevnější. Stačí tak, aby jen malinko povyrostly a už jsou vidět a hlavně cítit. Někdy se ženám nechce je pravidelně holit a tak se jim tvoří, stejně jako mužům na bradě, pichlavé strniště. Muže prý takto neupravený rozkrok odrazuje, stejně tak jako zcela zarostlý, neviditelná vagína je prý tolik nevzrušuje. Svědčí to prý o tom, že sex vnímá jako povinnost a ne jako požitek a slast. Předstírání orgasmu je prý pro ně běžné.

 

zdroj: zoznam.sk

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Vaše profese souvisí se sexuální aktivitou. Podívejte se, jací jste v posteli!
Proč mají ženy prsa? Abychom měli na co koukat a za co chytat
Pánové, těšte se! Je tu mužský vibrátor! Jen 10 min denně!

 

 
39 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Xx 00:27 30.04.2017
Podle me neco muze byt pravda,neco nemusi. To je stejne jako tvrdit,ze vsechny blondyny jsou hloupe..kazdy je individualni a stejne choutky muze mit oholena i neoholena..proste volovina. A ze je treba sucha neznamena jen komplexy zeny ale treba i neschopnost muze :-D
Johny 02:22 13.11.2016
Bacha na Yamunu a její projekt vaginálního mapování, na to skočí jen blbky. Těmhle lesbám jde v jádru jen o to, aby si užívaly vagin i heteraček, braly za to ještě peníze a skrývají to za rádobychvályhodný projekt péče o duševní a fyzické sexuální zdraví.
PH 14:17 25.02.2016
Holky,nemějte mindrák z přečuhujících pysků na vaší pindě.Mně se taková pička líbí.
šimon 14:46 27.04.2015
Hezká ste nechtělabiste SEX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Petra Yamuna Částková 12:15 25.08.2014
Pro ženy máme projekt - www.mamjirada.com - https://www.youtube.com/watch?v=BoJgOMLTGso.
Olinka 01:19 30.05.2014
Souhlasím s Věrkou, není dáno vše, co je psáno. Podle mé zkušenosti se tyhle věci mění, hlavně podle toho, v které části cyklu žena je, jak u ní probíhají přirozené hormonální změny a polde toho, v jaké je zrovna situaci, jak se zrovna v tu kterou chvíli dokáže uvolnit. A holení? Haha, dneska zarostlá, zítra hlaďoučká, co to dokazuje? Tyhle škatulky a dedukce mi přijdou legrační. Na spravení chutě zajímavý článek najdete tady, i když Osha jinak nemusím http://www.seberizeni.cz/osho-uceni-o-sexu/
Roman 08:37 29.05.2014
Gertrůdo: asi Vám rozumím, co myslíte tím "ale..."
Gertrůda 16:21 28.05.2014
Romane,co Vám mám povídat,ja vím že se to mnohym mužum líbí ale...
Roman 12:09 28.05.2014
Gertrůda: určitě nemějte mindrák z Vašich krocanů. Zrovna mně se takový líbí. I když chápu, že s tím mohou být problémy v plavkách apod ... Ale tak hrozný to snad nebude, ne?
lenka 09:01 28.05.2014
Jen blb se může zabývat takovou blbostí, a to jsem to ani nečetla, jen viděla nadpis a obrázek.....kde zůstala inteligence lidí ? opravdu ubohost
1 2 3 4 5