Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V dlouhodobém soužití mnoho lidí přemýšlí, jak opepřit svůj stereotypní sexuální život, aniž by se uchýlili k nevěře. Možná už jste s partnerem narazili na téma swingers party. I když vás to možná láká, stále si nejste jistí, jestli by to váš vzta...

Jaké body probrat PŘED A PO SWINGERS PARTY, abyste si nezničili vztah?

skupinový sex
zdroj: Getty Images skupinový sex
aktualizováno 20.05.2019, 00:00 | 20.05.2019, 00:00 | doma.cz

V dlouhodobém soužití mnoho lidí přemýšlí, jak opepřit svůj stereotypní sexuální život, aniž by se uchýlili k nevěře. Možná už jste s partnerem narazili na téma swingers party. I když vás to možná láká, stále si nejste jistí, jestli by to váš vztah ustál. Pokud o swingers s partnerem uvažujete, projděte si následující body, díky kterým vás tato zkušenost neohrozí.

Swingers party není jen tak ledajaká party. Jde o večírek, na kterém si můžete užít sex se svým partnerem i více lidmi, jde jen o to, jaké hranice si stanovíte. Může jít o vaše přátele anebo také ne. Co byste si předtím měly s přítelem ujasnit?


1. Nejdete do toho proto, že vás sex s partnerem nudí


Samozřejmě že se v případě swingers jedná o zpestření vašeho partnerského sexu. Ani jeden z vás by si však neměl myslet, že je to proto, že už toho druhého obyčejný sex omrzel nebo vůbec nebaví. Swingers je jen příležitost, jak občas popustit uzdu sexuální fantazii a pak se zase vrátit ke klasice, ne o způsob, jak to odteď budete dělat už pořád.


2. To, že toužíte po swingers, neznamená, že už partnera nemilujete


Pokud jeden z partnerů navrhne swingers, měl by také dodat, že jde o prohloubení sexuálního života vás obou, nikoliv o vlastní touhu. Musí být jasné, že máte pořád (sexuální) zájem o toho druhého. I když se na swingers snadno necháte oba strhnout, partner by měl vědět, že i přesto byste ho před všemi ostatními na party vždycky upřednostnila.

 

nevěra
(Foto: Getty Images)


3. Nastavte si pravidla


Ujasněte si, kam až jste na swingers oba ochotní zajít a co od toho očekáváte. Pokud například snesete, aby se partner díval na jiné nahé ženy, ale líbání s nimi už ne, řekněte mu to klidně i v průběhu večera. Domluvte se na jasném signálu stopky, který použijete v případě nutnosti, když budete chtít danou akci zastavit nebo dokonce odejít. Podle sexpertky Tracey Cox si hodně párů zpočátku swingers večera zakáže líbat se s ostatními, jakmile se ale cítí pohodlněji, tak od toho upustí.


Řekněte si, co od toho všeho čekáte. Hledáte na swingers jen někoho do trojky, úplnou výměnu, tedy že oba z vás dvou budou mít sex s někým jiným nebo skupinový sex a sexuální orgie?


Během trojky by se ani jeden z páru neměl cítit vynechaně nebo ignorovaně. Pokud se rozhodnete mít soulož třeba s jiným párem, musíte si být jistí, že na sebe nebudete později žárlit a nebudete to brát jako nevěru. Swingers by pro vás také neměla být řešením strachu, že by vás jinak přítel tajně podvedl. Může být ale dobrým východiskem pro ty páry, kde žena nechce mít s partnerem anální sex, a on si to tak může vyzkoušet alespoň tady. Na všech pravidlech byste se ale měly s partnerem shodnout, jinak opravdu riskujete váš vztah.

 

ČTĚTE TAKÉ.

Maximální sexuální stimul? Pro někoho swingers
Pohlavní nemoci: swingers party jsou horší než prostitutky
Odhalujeme pornomýty: Proč vyrazit na SWINGERS PÁRTY?


4. Není to jen jeden z páru, kdo má zájem o swingers


Zpravidla bývají muži ti odvážnější, kdo swingers navrhnou, není ale výjimkou, že si to pak ženy stejně tak užívají a dokážou se ještě mnohem víc odvázat. Proberte však s partnerem, že to skutečně chcete oba a není to jen o tom, že se jeden druhému přizpůsobí, aby držel tempo. Pokud byste to nechtěly a partner by vás do toho i přesto nutil, přehodnoťte váš vztah. Swingers je přece týmová akce, ne sólová záležitost.


Všechny tyto body proberte nejméně dvakrát, než půjdete do swingers. Poprvé, když o tom uvažujete a podruhé těsně před samotnou realizací. Nesmí dojít k žádným překvapením, musíte si být jistí v tom, co děláte. Pokud se pár hodin před akcí jeden z vás zalekne, nepřesvědčujte ho a ani vy se nenechte přesvědčovat.

 

skupinový sex
(Foto: Getty Images)


Co když jeden z vás pravidla během swingers porušil?


Jestliže jste měli oba dva ještě chvíli před swingers večírkem jasno, ale i přesto jeden z vás selhal a vy jste to neunesly, do ničeho dalšího se nenuťte a klidně během swingers odejděte. Druhý den si pak vážně se svým partnerem promluvte o tom, co se stalo a co od svého dál vztahu chcete.


Swingers se povedla. Co dál?


Jestli jste do akce šli a oběma se to líbilo, promluvte si o tom, jestli to chcete zopakovat. Nenechte se ukolíbat a před každou další podobnou akcí si pravidla znovu proberte. Může se totiž stát, že se budou s přibývajícími zkušenostmi vaše požadavky měnit, jeden třeba bude chtít víc experimentovat a druhý zařadit zpátečku. Láká vás po swingers akci zkusit otevřený vztah nebo jste se jen pobavili a teď se vrátíte zpět do poklidné monogamie?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře