Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vosk, fetiš nebo třeba submisivní sklony. To, k čemu byste měly mít sklony, je napsáno ve hvězdách. Přijde vám, že jste svoji sexuální zálibu ještě neodhalily a vystačí vám klasický sex? Podívejte, v čem byste se měly podle znamení vašeho horoskop...

Jakou máte sexuální úchylku? Znamení horoskopu řekne, jestli jste masochistky nebo...

sexuální experimenty
zdroj: Getty Images sexuální experimenty
aktualizováno 15.04.2019, 00:00 | 15.04.2019, 00:00 | doma.cz

Vosk, fetiš nebo třeba submisivní sklony. To, k čemu byste měly mít sklony, je napsáno ve hvězdách. Přijde vám, že jste svoji sexuální zálibu ještě neodhalily a vystačí vám klasický sex? Podívejte, v čem byste se měly podle znamení vašeho horoskopu vyžívat a vyzkoušejte, jestli to bude fungovat.

Horoskop toho o vás hodně vypovídá a nevyhýbá se ani oblasti sexu. V tomto výkladu se ale nedozvíte, s jakým znamením byste ho měly provozovat, nýbrž jestli vás láká sex na veřejnosti, play-role nebo třeba sexuální orgie.


Kozoroh


Pokud patříte mezi kozorohy, tak jste to vy, kdo v posteli udává tempo. Všechno musí být podle vás a nerady se podřizujete. Silně se u vás projevují dominantní sklony a nejraději byste se na příští soulož oblékly do latexu. Rády si se svou kořistí zahráváte a chtěly byste partnera svázat, abyste si s ním mohly dělat, co samy uznáte za vhodné. Pokud jste to ještě nezkusily, tak vás časem možná začne lákat shibari svazování.


Vodnář


Jestliže jste vodnářky, tak byste měly ve svém nitru nesnášet v posteli stereotyp. Jste pro každé oživení, a když jde o zpestření, nebojíte se zajít do jakýchkoli perverzit. A proto jste častou návštěvnicí sexshopů, přičemž vyžadujete, aby s vámi partner držel krok. Nestyděly byste se ani provozovat sex na veřejnosti nebo alespoň na místě, kde by vás někdo mohl spatřit.

 

sexuální experimenty
(Foto: Getty Images)


Ryby


Rybičky jsou na rozdíl od vodnářek poddajné až submisivní. Pokud je váš protějšek narozen ve znamení ryb, může se vyžívat ve vašich nohách, miluje boty na jehlách a podvazky. Jestli jste ryby vy, tak také vyhledáváte různé fetiše třeba v podobě látek.


Beran


Ženy narozené ve znamení berana jsou pěkné divošky. Kromě netradičních míst pro sex vyhledávají různé orgie a často je láká skupinový sex. Většinou jsou dominantní a vyžívají se také v hrátkách s voskem či ohněm, zároveň ale musí mít všechno pod kontrolou, a to i když si třeba užívají trojku.


Býk


Zato býci jsou praví gurmáni, do kolen je dostane dobře odvedený orální sex a pokud má partner velkou výdrž. Sex je pro ně kromě prostředku pro uspokojení také fyzickou aktivitou, při které si vyplaví endorfiny. Zůstávají ale v zajetých kolejích, co se týče experimentů, potrpí si spíš na fetiš pro kůži nebo lehčí sadomachistické hrátky. Ženy se znamením býka však vhodným parťákem pro nějaké orgie rozhodně nejsou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Největší úchylné libůstky chlapů: latex, uniformy, nohy...
Jak rozpoznat dobrého milence na první pohled?
Boty jako fetiš! Domina nebo křehká Popelka?


Blíženci


Pokud jste blíženci, pak patříte mezi opravdové svůdnice, které berou sex jako hru. Umíte si milence podmanit jen za pomocí slov a tónu hlasu, často také máte bisexuální sklony. Nevadil by vám ani život v polyamorii,naopak vám to přijde vzrušující a neobyčejné.


Rak


Raci jsou pro všechny sexuální hrátky na různé role a opravdu si dokážou užít sex v horké vaně nebo ve sprše. Jestli chcete svést muže ve znamení raka, pamatujte si, že si potrpí na velká, pevná prsa, a tak zabojujete výstřihem.


Lev


Lvi jsou partneři pro všechno. Neodmítnou skoro nic, všechno si chtějí zkusit, včetně sexu ve skupině třeba na swingers party. Nepohrdnou ale ani drsným zacházením a často dokážou samou rozkoší pěkně zařvat.


Panna


Anální sex vám vůbec nevadí, a pokud je panna váš partner, tak je tímto otvorem doslova fascinovaný. A to ať už jde o ten váš, anebo o jeho konečník. Pořiďte si proto latexové rukavice a dopřejte mu masáž prostaty.

 

sexuální experimenty
(Foto: Getty Images)


Váhy


Milujete mazlení a fyzický kontakt a partner vám musí dobře vonět. Nejlepší předehrou je pro vás sexting nebo sex po telefonu, díky kterému udržujete ve vztahu napětí. Jako váhy se vyznáte nejen v dvojsmyslech, ale nevadí vám ani transvestité nebo když se na vás při sexu dívá někdo třetí.


Štír


Štír je velmi sexuální znamení, které rádo provozuje drsný sex. Vyžívá se v temných představách a miluje kůži. Jestli jste štírky, tak si chcete jako správné femme fatale muže podmanit a zotročit až třeba úplně znehybnit.


Střelec


Střelci mají smysl pro poměrně absurdní hrátky a rádi vymýšlejí vtipy o sexu. Když máte partnera střelce, tak si do sytosti užijete orální sex a také nespustí oči z vašeho pozadí. Ženy střelkyně milují líbání a rády svádějí muže v podvazkách.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře