Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když dva se rádi mají, i v lednu je jak v máji. Tak zní text oblíbené písničky, kterou si možná probrukuje i Věrka Marečková z Ulice. Vypadá to, že si Věra s Michalem opravdu rozumí a společně strávené chvíle jsou pro ně balzámem na duši. Má jejic...

Jakou šanci má láska v pozdním věku?

Seriál Ulice: Co udělá s Věrkou setkání s první láskou?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co udělá s Věrkou setkání s první láskou?
aktualizováno 22.01.2018, 16:26 | 22.01.2018, 16:26 | doma.cz

Když dva se rádi mají, i v lednu je jak v máji. Tak zní text oblíbené písničky, kterou si možná probrukuje i Věrka Marečková z Ulice. Vypadá to, že si Věra s Michalem opravdu rozumí a společně strávené chvíle jsou pro ně balzámem na duši. Má jejich láska šanci na úspěch?

Věrka není první ani poslední žena, která poznala kouzlo lásky v pozdním věku. I když s Michalem kolem sebe zatím jenom krouží, je evidentní, že jednomu na druhém velmi záleží.


Nová láska, nové naděje
Pokud se domníváte, že láska je jenom pro mladé, pak jste na omylu. Ať už se vám rozpadl dlouholetý vztah, nebo jste o partnera přišla, je důležité, abyste se dokázala odpíchnout ode dna a zkusila začít znovu. Vždyť pro lásku neexistují žádné věkové hranice, a tak by byla velká škoda, kdybyste pocit „motýlků v břiše“ již nikdy nezažila. Navíc láska v pokročilém věku má hned několik výhod, které musíme zmínit. Například už víte, co od partnera chcete. A tak se vám nemůže stát, že byste si špatně vybrala. V druhé řadě je jasné, že po jednom prožitém vztahu víte, co od mužů očekávat. Nebojte se zariskovat a skočte do nového vztahu po hlavě.

 


Kde hledat?

Málokomu spadne nová (stará) láska do klína tak jako Věrce Marečkové z Ulice. Ta úplnou náhodou potakala dávnou lásku, a tak bylo jenom otázkou času, kdy dojde k novému vzplanutí. Pro vás je ale důležité, abyste nevypadla ze společenského života. Mějte na paměti, že mezi čtyřmi stěnami vašeho obývacího pokoje rozhodně nikoho nového nepotkáte. Vyraze do města, na ples nebo se zapište na kurz francouzštiny. Je tolik míst, kde můžete narazit na zajímavého člověka, který touží po tom samém, co vy – prožít lásku i v pozdním věku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Obětuje vaše dítě svému snu až nezdravě moc? Co byste měla jako SPRÁVNÁ MATKA dělat?
Stane se z Aleše z Ulice nesnesitelný žárlivec? A co by měla Gábina udělat?
TEST: Trpíte nespavostí jako Marcela z Ulice?


Úskalí internetu

Mnoho lidí se rozhodne, že vyzkouší internetovou seznamku. Zde je velmi důležité, abyste byla obezřetná. Nikdy nevíte, kdo sedí za obrazovkou druhého počítače. Může se stát, že jde o podvodníka, který z vás chce vymámit peníze. Buďte tedy opatrná a nikomu nesdělujte svou adresu či jiné osobní údaje, které by mohly být zneužity. Pokud se rozhodnete jít na schůzku s člověkem, kterého jste poznala přes internet, vyberte místo, kde je více lidí. Ideálním prostředím je například kavárna či restaurace.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře