Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Unikátní průzkum odhalil, že nejdelší sex mají fanoušci blues, nejspokojenější jsou v sexu zas příznivci country hudby. Co napoví hudební vkus o vašem vyvoleném?

Jaký bude milenec? Napoví i jeho hudební vkus!

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 05.07.2019, 00:00 | 05.07.2019, 00:00 | doma.cz

Unikátní průzkum odhalil, že nejdelší sex mají fanoušci blues, nejspokojenější jsou v sexu zas příznivci country hudby. Co napoví hudební vkus o vašem vyvoleném?

Najít partnera, který bude mít hudební vkus podobný tomu vašemu, je výhra. Z nejnovějšího průzkumu společnosti TickPick totiž vyplývá, že takové dvojice jsou v sexu mnohem spokojenější. Hudebně sladěné páry si rovněž užívají průměrně 8 pohlavních styků měsíčně, partneři s odlišným vkusem pouze 6.

 

Sex se sluchátky v uších?


Z výzkumu dokonce vyplynulo, že hudbu lidé poslouchají rádi i přímo při sexu. Sedmnáct procent lidí si dokonce sex užívá v rytmu oblíbených písní se sluchátky v uších. „Hudba a sex jdou skvěle dohromady. Vhodná muzika může dotvořit atmosféru a dopřát partnerům lepší zážitek. Je otázka, na kolik je však vhodná praktika individuálního poslechu se sluchátky v uších. Pro posluchače to sice přínosné být může, druhý partner se ale může cítit dotčen, že mu není dopřána plná pozornost. Případně může váznout i komunikace, která je v sexu velmi důležitá i během samotného aktu,“ upozorňuje Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz, který se zabývá zdravou sexualitou.


S kým zažijete nejdelší milování?


Podle průzkumu mají nejdelší sex fanoušci blues, průměrně 16 minut. Příznivci country jsou zas se svým sexuálním životem nejspokojenější. Podle zmíněného průzkumu bylo se svým sexuálním životem spokojeno 66 procent přívrženců country (66 procent), po nich následují posluchači blues (64 procent), jazzu a reggae (obojí 63 procent). Spokojeni v sexu bývají i partneři, kteří mají obdobný hudební vkus, a to v 80 procentech případů. Naproti tomu páry, jejichž hudební preference se rozcházejí, jsou se svým sexuálním životem spokojené jen ve 44 procentech případů.

 

Sex
(Foto: Getty Images)


Kdo odmítne kondom?


Fanoušci country, kteří byli ze všech skupin se svým sexem nejspokojenější, si zase dělají nejmenší starosti s neplánovaným otěhotněním – téměř polovina jich při sexu nepoužívá ochranu proti početí. A přitom hned 25 procent příznivců country přiznalo, že si již někdy užili sex na jednu noc. To čtvrtina nadšenců do folku si už alespoň jednou během sexu poplakala.


Indie rockeři rádi BDSM, mezi heavy metalisty vede anální sex
Co se týče sexuálních poloh, v průzkumu byla celkově nejoblíbenější poloha na pejska, na druhém místě pak klasický misionář. Následovala poloha na koníčka, spooning neboli poloha 77 alias lžiček a obrácený koníček. „Polohu na pejska nejvíce preferovali příznivci hip hopu a rapu, misionář vedl u fandů popu. Heavy metalisti naopak nejraději koníčka a obráceného koníčka, zatímco spooning upřednostňovali nadšenci do folku,“ popsal výsledky průzkumu Adam Durčák.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 sexuálních pozic, kterým žádný muž neodolá
Vše o proslulé poloze 69: Vylepšete váš sex!
6 nejkomičtějších sexuálních poloh


A jak si vedou vyznavači různých hudebních žánrů s ohledem na sexuální praktiky, jako je třeba BDSM, anální sex či různé fetiše? Nejvíce jsou obecně rozšířené mezi fanoušky EDM (44 procent), heavy metalu a jazzu (obojí 41 procent). Nejméně pak mezi fandy klasického rocku (33 procent).


Z jednotlivých praktik například role-playing nejvíce provozují příznivci country, folku, muzikálové a klasické hudby a heavy metalu. Anální sex je nejoblíbenější opět mezi vyznavači country a dále též heavy metalu, EDM, muzikálové hudby a folku. „BDSM praktiky má ráda více než polovina fandů indie rocku, muzikálové hudby, popu či alternativní muziky a také 48 procent fanoušků folku. K fetiši spodního prádla se zase nejčastěji přiznali nadšenci do popu, reggae, EDM, indie rocku i klasického roku, zatímco nejvíce lidí s foot fetišem je mezi příznivci jazzu, EDM, muzikálové hudby, reggae a country,“ uzavřel Adam Durčák.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

J. 17:27 07.07.2019
To jsou, ale vyzkumy