Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S jarem přichází i větší chuť k experimentování a milování na veřejnosti. Někteří sex mimo ložnici odmítají, jiní si ho rádi dopřávají. Pokud se bojíte, že vás někdo načapá, pak pro vás máme skvělé tipy na místa, kde budete v soukromí, avšak stále...

Jarní teploty lákají k SEXU NA VEŘEJNOSTI! Jak si ho užít a nestresovat se?

Sex venku
zdroj: Thinkstockphotos Sex venku
aktualizováno 23.04.2018, 00:00 | 23.04.2018, 00:00 | doma.cz

S jarem přichází i větší chuť k experimentování a milování na veřejnosti. Někteří sex mimo ložnici odmítají, jiní si ho rádi dopřávají. Pokud se bojíte, že vás někdo načapá, pak pro vás máme skvělé tipy na místa, kde budete v soukromí, avšak stále tak trochu na očích.

Asi nám dáte za pravdu, že sex na veřejnosti „rajcuje“ snad všechny pány. Někteří by vás nejraději pomilovali na cestě z večeře, jiní si dělají zálusk na sexuální divočinu v autě. Bohužel většina žen se k venkovnímu sexu staví skepticky a bojí se, že je okolí načapá. I když na jednu stranu chápeme jejich obavy, nemůžeme se smířit s tím, že by nevyzkoušely tuto vzrušující praktiku. Navíc dobrou zprávou je, že určitě nebudete jediný pár pod sluncem, který to dělal na veřejně přístupném místě.

 


Rozjezdy pro hvězdy

V první řadě je důležité, abyste příliš netlačila na pilu. Pokud se rozhodnete pro tento druh sexu, pak se s partnerem dohodněte, že začnete s malým soustem. Co si to takhle rozdat v autě zaparkovaném na polní cestičce? Rozhodně skvělé řešení pro nováčky, kteří se stydí a především bojí, že je někdo nachytá. Podobně vzrušující může být i sex v lese. Využijte toho, že zatím není houbařská sezóna a vyrazte najít venkovní orgasmus. Začít můžete i na vaší zahradě, tedy v případě, že máte vysoký plot, přes který není nic vidět. Možností je opravdu mnoho a je jenom na vás, jaké místo vám bude příjemnější.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Přebornicí v ORÁLNÍM SEXU snadno a rychle! Tohle musíte vědět
Sen každé ženy? SPOLEČNÝ ORGASMUS! Víme, jak na něj
Tady to jiskří: OSM nejlepších míst na rychlovku


Pro pokročilejší

Pokud vám výše zmiňovaná místa přijdou jako jedna velká nuda, pak je načase, abyste vyzkoušeli veřejné prostranství. Zde ale myslete především na to, že čím větší tma, tím lépe pro vás. Odlehlá lavička v parku, opuštěná budova nebo třeba záchody v klubu, můžou být skvělým řešením pro vaši neukojenou sexuální chuť. Myslete ale na to, že není důležité se do milování na veřejnosti dlouze přemlouvat. Pokud se budete bát, pak ze sexu nebudete nic mít. Rozhodně platí, že uvolněný sex na odlehlém místě je stokrát lepší, než vystresované milování uprostřed města.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Erik 01:16 24.04.2018
Les je sice bezva,ale nějak autor zapomněl na komáry a jehličí,tak nevím,příště nějaký lepší článek.