Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte pocit, že už dvacet let zažíváte jeden a ten samý sex? Občas se stává, že se z milování stane rutina, která vás dříve nebo později začne pěkně nudit. V takový okamžik je důležité, abyste se chopila iniciativy a přinesla do vašeho sexu něco ne...

Jste odvážná? Pak vyzkoušejte tuto PIKANTNÍ SEXUÁLNÍ PRAKTIKU

Milování - 4
zdroj: Thinkstockphotos Milování - 4
aktualizováno 04.06.2018, 00:00 | 04.06.2018, 00:00 | doma.cz

Máte pocit, že už dvacet let zažíváte jeden a ten samý sex? Občas se stává, že se z milování stane rutina, která vás dříve nebo později začne pěkně nudit. V takový okamžik je důležité, abyste se chopila iniciativy a přinesla do vašeho sexu něco neobvyklého. Seznamte se s touto sexuální praktikou, o které se ve společnosti příliš nemluví!

Pokud chcete zažít něco opravdu pikantního, pak zkuste rimming.


Jak na to?
Celé kouzlo této praktiky spočívá ve stimulaci řitního otvoru ústy. I když by se vám na první pohled mohlo zdát, že jde o nehygienickou metodu, nenechte se zmýlit. Pokud dodržíte všechna pravidla, pak se rimmingu rozhodně nemusíte obávat. Důkladně omyjte řitní otvor mýdlem a pomalu se můžete připravit na samotnou akci. Je jedno, jestli tohle potěšení dopřejete partnerovi, nebo naopak partner potěší vás. Připravte se totiž na to, že řitní otvor je protkán slabými nervy, které reagují i na sebemenší impuls.

 

 

V momentě, kdy se k otvoru přiblížíte ústy, nastane exploze slastných pocitů, které partnera vynesou do výšin. Během rimmingu neexistují žádná pravidla, a tak dělejte s jazykem všechno, co vás napadne. Nemusíte s touto metodou strávit celý večer, ale rozhodně může okořenit váš sexuální život a dodat mu zase trošku šťávy. Určitě je ale dobré, když si rimming vyzkoušíte nejen vy, ale i váš partner. Možná se brzy stane vaší oblíbenou praktikou, ke které se budete s chutí vracet.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nemáte ORGASMUS? Zapojte do předehry tuto část těla
Pomoc, nemám náladu na sex! Jak zatočit se SEXUÁLNÍ NECHUTÍ?
Jak často váš muž masturbuje? Známe nejen toto TAJEMSTVÍ


Tohle nepodceňte!

Vzhledem k tomu, že se během rimmingu dotýkáte velmi intimních partií, měli byste s partnerem dbát na zvýšenou hygienu. Mějte na paměti, že se v okolí řitního otvoru nachází mnoho bakterií, které by vás následně mohly pěkně potrápit. Rozhodně se nedoporučuje, aby vás partner uspokojil rimmingem a následně se přesunul k uspokojování vaší vagíny. Po samotném aktu je důležité, aby si opláchl pusu ústní vodou. Stejně tak se zachovejte i vy!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

donalabuznikova 20:34 09.06.2018
To já mám spíše ráda, když na mě manžel zkouší nové sexuální hračky, které koupil na http://www.activeguy.cz
Martin 19:29 04.06.2018
Ne nadarmo se říká, vyliž mi pr*el.