Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poslední půlrok byl pro Adrianu Bláhovou ze seriálu Ulice velmi náročný. Nejvíce ji zasáhla smrt Roberta, ze které se dlouho nemohla vzpamatovat. V současné době se Adriana snaží postavit zpátky na vlastní nohy a společnost jí u toho dělá Miki. Ja...

KAMARÁDI S VÝHODAMI aneb Má tento vztah šanci na úspěch?

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Adriana a Miki?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Jak to spolu mají Adriana a Miki?
aktualizováno 05.06.2018, 00:23 | 05.06.2018, 00:23 | doma.cz

Poslední půlrok byl pro Adrianu Bláhovou ze seriálu Ulice velmi náročný. Nejvíce ji zasáhla smrt Roberta, ze které se dlouho nemohla vzpamatovat. V současné době se Adriana snaží postavit zpátky na vlastní nohy a společnost jí u toho dělá Miki. Jak celý románek skončí?

Vztah mezi Adrianou a Mikim nikdy nebyl založený na lásce. Oba dva si ale velmi rozumí a občas spolu "uletí". 


Jsme jenom přátelé?
Pokud je vám příběh Adriany a Mikiho povědomý, pak asi víte, že citům a vášni jenom těžko poručíte. Někdy je prostě jednodušší zapomenout na rozum a jednat pouze podle srdce. Na druhou stranu byste ale měly vědět, že znovu slepované vztahy jsou vždycky vystaveny velké zkoušce. Obzvláště to platí v případě, kdy je váš vztah založený na principu „kamarádi s výhodami“. Mohlo by se sice zdát, že veškeré city necháte před prahem ložnice, ale v praxi tomu tak většinou není. Pánové možná dokážou vnímat vztah pouze z erotického hlediska, ale ženy do takového vztahu dříve nebo později zamotají i emoce.

 


Jestli to nebude láska…
V případě, že je vám kamarádství s výhodami známé, ujistěte se, zda daného člověka doopravdy nemilujete. Možná si říkáte, že o lásku nejde, ale vaše srdce to může cítit naprosto odlišně. Je vám po něm smutno? Těšíte se na každou společně strávenou chvilku? Jste nešťastná, když zruší vaši schůzku? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděla pozitivně, pak je načase, abyste o vašem vztahu popřemýšlela. Možná není založený jenom na sexu, ale i na lásce…

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?
Karolína Šafránková: Je Lucie zamilovaná do Davida? ROZHOVOR
Milena Steinmasslová: Kdo je Kryštofův otec? ROZHOVOR


Má to perspektivu?

Je důležité zmínit, že udržet si z dlouhodobého hlediska tento druh vztahu, je zhola nemožné. Dříve, nebo později se přeci jenom promítnou vaše city, se kterými se musíte oba vypořádat. Buď se z vás stanou zamilované hrdličky, nebo tento vztah opustíte a budete pátrat po někom, s kým si budete rozumět i mimo ložnici. Pokud však k přátelství s výhodami přistupujete s rezervou a bez žádného očekávání, pak vám alespoň po nějaký čas může tento druh vztahu vyhovovat. Připravte se ale na to, že po ukončení pravděpodobně přijdete nejen o sex, ale i o kamaráda. Jste na to připravená?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

anakonda 23:07 05.06.2018
Už prosím zatněte tipec Adrianě.Jak s klidem lehne každému koho vidí,je to veskrze hloupý člověk, který toho v hlavě moc nemá a totéž Jindra, jak ta krásně manipuluje s Bedřichech, až se zvedá žaludek.ta by měla také zmizet a ty ksichty co dělá " a tak máš rád jen Laděnku?" Jistě jak jinak, ale co kdyby ho ukecala a konečně měla manžela, předhodte ji tomu mladému muzikantovi,ať je od ní pokoj.
prudičobecný 10:56 05.06.2018
Kamarád s výhodami??? A jaké to má výhody spát s kamarádem kromě toho, že dotyčný/dotyčná nemá žádnou sebeúctu a jen kvůli ubohým sexuálním pudům je schopný/schopná se vyspat s čímkoli/kýmkoli??? Viz. Adriana z Ulice, která jen proto, aby v sobě někoho nebo něco měla spí s každým. Nejdřív Robert, teď Miki a brzo to bude Herman??? Chová se jak laciná dě*ka. A Miki s ní stejně vztah nechce, je to blbeček, který ji má jen do postele. Adriana musí mít hodně nízkou sebeúctu, když jí nevadí dělat ze sebe matraci každému, kdo se zrovna objeví.