Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Veroniku z Ulice opustil její manžel kvůli milence. Nyní se jí v životě rýsuje nový vztah s Patrikem, do kterého se ale rozhodně nevrhá po hlavě. Ti dva se zatím jen oťukávají, i když je jim spolu dobře. Podle mnoha teorií je lepší po rozchodu neb...

Kdy byste měly po rozvodu navázat nový vztah? Co nejdřív!

Veronika a Patrik
zdroj: TV Nova Veronika a Patrik
aktualizováno 12.11.2019, 00:00 | 12.11.2019, 00:00 | doma.cz

Veroniku z Ulice opustil její manžel kvůli milence. Nyní se jí v životě rýsuje nový vztah s Patrikem, do kterého se ale rozhodně nevrhá po hlavě. Ti dva se zatím jen oťukávají, i když je jim spolu dobře. Podle mnoha teorií je lepší po rozchodu nebo rozvodu nějakou dobu počkat, než začnete opět s někým chodit. My vám ale dáme pár důvodů, proč byste měly vy i Veronika dát šanci novému muži hned.

Spousta žen po rozvodu s hledáním nového partnera hodně otálí. Čekají na to, až nastane ten správný čas opět vstoupit do vztahu. Jenže taková chvíle pravděpodobně nenastane nikdy, a čím déle budete čekat, tím méně pravděpodobnější se vám bude zdát, že se někdy znovu zamilujete. Neodkládejte navázání nového partnerství na chvíli, až se budete cítit připravené.


Žádný čas na chmurné myšlenky


Mnoho psychologů rozvedeným ženám radí, aby neseděly doma a neutápěly se ve smutku. Ať se raději zabaví, vyrazí na skleničku s přáteli nebo si najdou nějaký nový koníček. Nejvíc vás ale zaměstná nová láska. Pokud se ve vašem životě objeví krátce po rozvodu nebo dokonce ještě během něj nový muž, tak přijdete na jiné myšlenky mnohem lépe. Kromě toho, že budete přemýšlet nad něčím jiným než nad vašimi potížemi, vás bude váš nápadník také často brát ven nebo na různé výlety. Na rozchodovou depresi zkrátka nebudete mít čas!


I rozvod se lépe zvládá ve dvou


Všechno se lépe táhne ve dvou a to platí i v případě rozchodu nebo rozvodu. Vždycky budete v těchto těžkých situacích potřebovat někoho, komu se vypovídáte a kdo vás utěší. Přestože máte pro tento účel dostatek kamarádek, určitě tu pro vás nebudou tak často jako nový partner. Mají totiž vlastní rodiny a problémy, zatímco váš čerstvý přítel se bude soustředit opravdu jen na vás a na to, aby vám bylo dobře.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DESET signálů, že manžel chce ROZVOD
Jak přežít rozvod a nezbláznit se
Jak dítěti oznámit, že se rozvádíme?


Nebudete se cítit osaměle


Jedním z největších problémů rozvádějících se žen je pocit osamělosti. Poté, co je opustil dlouholetý partner, si začnou připadat na všechno úplně samy. Nejenže s nimi nikdo nesdílí postel, ale na každou sebemenší opravu v domácnosti si musí volat instalatéra nebo jiného odborníka. Nebraňte se vztahu s novým mužem, který ve vašem srdci i domácnosti zaplní prázdné místo.


Zvýší se vám sebevědomí


Asi žádná žena se po rozvodu necítí být krásná a sexy, zvlášť pokud ji její ex dlouhodobě urážel. Právě proto potřebuje nového muže, který jí pomůže rychleji se zotavit. Když vám bude někdo vytrvale lichotit a říkat vám, že jste úžasné, tak se vaše rány po bolestivém rozvodu zahojí mnohem lépe.

 

nová láska
(Foto: Getty Images)


Uvidíte, že existují i lepší muži než váš ex


Pokud se k nim během rozvodu jejich ex nechoval vyloženě hrubě, tak si hodně žen říká, že tak skvělého partnera už v životě nepotkají. Tento pocit vám ale nový partner snadno vyvrátí. Najednou zjistíte, že se v novém vztahu cítíte o dost lépe. Posléze ještě budete rády, že jste se rozvedly.


Ukážete vašemu ex, že jste stále žádané


A nakonec, když navážete nový vztah krátce po rozchodu, tak dáte vašemu bývalému jasně najevo, že na to pořád máte. Zatímco on bude litovat, že vás ztratil. Uvidí totiž, že vy ještě do starého železa nepatříte a umíte si život užívat i bez něj.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře