Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevěra tu vždy byla a zřejmě i bude. Vědecké výzkumy nyní ale odhalily, kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a také to, kdy je nejideálnější čas, aby se usadili.

Kdy je nejvyšší pravděpodobnost, že vás podvede?

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 25.04.2018, 00:43 | 25.04.2018, 00:43 | doma.cz

Nevěra tu vždy byla a zřejmě i bude. Vědecké výzkumy nyní ale odhalily, kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a také to, kdy je nejideálnější čas, aby se usadili.

Nejkrizovější období pro muže, pokud jde o vztahy, jsou dvě - kolem třicítky a kolem padesátky. První nastává proto, že se od mužů očekává, aby už opravdu dospěli, někam postupovali, usadili se a ještě milion drobností. Ne že by nechtěli, ale pro muže v tomto věku je poněkud náročné převzít absolutní zodpovědnost za svůj život a svůj strach či nevoli nejednou "léčí" v ženském náručí. Zkusí to tu a tam, a když to nevyjde, tak ještě i támhle.

 

Podívejte se na zajímavou reportáž o to, co nás táhne do cizí postele.

 

 

Naštěstí pak přichází období uklidnění - mezi třicítkou a čtyřicítkou se muži zklidňují, nacházejí svou rovnováhu, směr i cíl. Toto je podle vědců nejideálnější období k tomu, aby se usadili a založili rodinu.

 

Anketa
Zasáhla do vašeho života nevěra?
146 hlasů
Ano.
63 hlasů
Ne.
Hlasovalo 209 lidí
 

 

Druhá krize

 

Přejde však pár let a velký strach o mužnost je zpět. Kolem padesátky muži akutně pociťují ubývání sil, život jim protéká mezi prsty, mládí je minulostí, o slovo se hlásí některé nemoci a možná i první poruchy erekce, či snížená chuť na sex. V panice sahají po jednoduchých řešeních, jako je mladší milenka, možná i dvě. Rychlé auto či pěstování si dlouhých vlasů jsou jen prostředky k potvrzení si, že jsou stále žádanými muži.

 

Jak má na to zareagovat chytrá partnerka? Zamknout ho doma, schovat klíče od (nového) auta a kontrolovat telefon, se zřejmě mine účinkem. Jděte na to přesně opačně. Vědecké studie opakovaně potvrzují, že když má muž doma zázemí, pochopení, pochvalu a ještě po něm žena touží, nechce to měnit a namáhat se někde jinde.

 

Nevěra
(Foto: Profimedia)


Pomoci může i příroda, známá jsou přece četná afrodiziaka v podobě čokolády, ústřic a dalších potravin, ale i bylinek. Zkusit můžete i doplňky stravy s výtažky z kotvičníku lékařského, ženšenu nebo kořenu maca, dobré výsledky má i zvýšený příjem aminokyselin (zkuste např. Zerex, Tribul, Arginin). Na rozdíl od léků na poruchy erekce nemívají doplňky stravy vedlejší účinky, jejich účinnost ale může být slabší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají
Češi jsou přeborníci v nevěrách! Polovina mužů a třetina žen podvádí!
Jediný lék na nevěru? Prozradil ho psycholog Šmolka!Kdy zpozornět

 

Zvýšená šance na sex s jinou ženou podle vědců prokazatelně hrozí:
 

* v letech, kdy se muž blíží ke kulatému jubileu (tedy když mu je 29, 39, 49, ...)
 

* když opravdu hodně času tráví na sociálních sítích
 

* když je doma partnerkou pouze kritizován za to, že je úplně k ničemu, nic nedokázal, nic neumí.

 

Tak pozor, milé dámy, protože to, kdy a kde si váš chlap užije, máte i ve svých rukou (hlavách, slovech, myšlenkách… ).

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře