Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nenarostou vám po ní chlupy na dlaních, ani neoslepnete, ale uškodit si můžete.

Kdy masturbace škodí?

aktualizováno 15.06.2012, 00:00 | 15.06.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Nenarostou vám po ní chlupy na dlaních, ani neoslepnete, ale uškodit si můžete.

Sebeuspokojování je snadný způsob, jak si zpříjemnit dlouhou chvíli, případně zjistit, jaká místa na našem těle si zaslouží zvláštní pozornost a které pohyby nás dovedou k orgasmu. Pak všechno to, co se naučíme sami doma, můžeme předvést partnerovi a zažít spoustu společné rozkoše.

 

 

Jenže člověk je tvor lenivý a a pohodlný. Může se stát, že po tom, co si zvyknete na určitý druh sebeuspokojování, vám nebude klasické milování s partnerem vyhovovat. Nebo vám sice bude příjemné, ale orgasmus bude v nedohlednu.
Proto na sebe buďte trochu přísní a nezůstávejte v masturbační letargii, i když je spuštění erotických videí tak snadné…

 

 

 


Aspoň nebudete mít tak moc namoženou ruku a zažijete vztahotvorné chvíle. Nechcete přece, aby váš partner/ka žárlil na vaši ruku…Pokud kvůli masturbaci zanedbáváte partnerský vztah, asi je něco špatně. Myslete na to, že všechny věci, které děláte sami se sebou, můžete dělat i ve dvou nebo je alespoň trochu v partnerském sexu využít. Ale samozřejmě, pokud to vám oběma ve vztahu vyhovuje, že si každý hraje na svém písečku, nic proti.


 

ČTĚTE TAKÉ:

10 zásadních výhod masturbace

Sex kouč: Jak učím masturbaci?

 


1. Když vás postihne neovladatelná chuť na masturbaci, dejte si čokoládovou tyčinku nebo studenou sprchu a počkejte, až se dostaví partner. Večer si to s ním užijete o to víc.


2. Pokud už máte za sebou nějaký hezký masturbační zážitek, využijte toho a později o něm partnerovi povyprávějte. Z vypravování se může rozvinout krásné mazlení.

 

3. Když už dojde k masturbaci, nemějte kdovíjaký pocit viny. Je to samozřejmě sexuální aktivita úplně rovnocenná partnerskému sexu. V partnerství může být masturbace problém, jestliže spolu nejste zvyklí dostatečně komunikovat.

 

 

 

4. Když si partner/ka nestěžuje, klidně masturbujte v nezměněné míře, jako dosud. Třeba jen máte vyšší sexuální potřebu. Masturbace dokáže vyšší apetenci skvěle tišit. Když je partner nebo partnerka proti tomu, abyste masturbovali, možná má jen nízké sebevědomí a považuje masturbování za nevěru. Ujistěte ho/ji, že ho/ji nebudete milovat o nic méně, když budete masturbovat, ba právě naopak.

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kritik obecný 21:16 19.06.2012
Jediný případ kdy škodí je pokud způsobuje (způsobil) zdravotní újmu. Čili pokud se jí člověk oddává až moc a poškodí si sliznici.