Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý používá jiný způsob. Co když ale přijdou pochybnosti…

Kdy masturbujete opravdu špatně?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 22.01.2017, 00:59 | 22.01.2017, 00:59 | doma.cz

Každý používá jiný způsob. Co když ale přijdou pochybnosti…

Při masturbaci zpravidla víme, kam sáhnout tak, aby se věc podařila. Zejména ženy masturbují tolika způsoby, že si to muži nedovedou ani představit. Jenže když najednou chtějí dosáhnout orgasmu při styku s partnerem, může to být problém. Děje se tedy něco špatně? Škodíme si nějak při masturbaci? Ničíme extázi společných chvil s partnerem?

 

Předně si musíme ujasnit, že žádná masturbace není špatná nebo hříšná. Přesně toto pomyšlení, způsobené předsudky, nám dosahování orgasmu kazí. Samozřejmě byste se neměla nějak sebepoškozovat nebo dělat praktiky, které vás ohrožují na životě, např. sebeškrcení…což dá rozum.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Začít rok orálním sexem? Proč ne

Velký test kondomů: Který chutná nejlépe?

SEXY HRÁTKY: Zapomeňte na vibrátor, přichází PULZÁTOR: video!

 
Jak ženy masturbují?

 

Nejčastěji si hladí klitoris, prsty užívají buď krouživým pohybem, vertikálním či horizontálním. Mnohdy potřebují pevně stisknout k sobě, nebo je dokonce překřížit. To pak znemožňuje dosažení orgasmu při styku. Lze ovšem najít polohy, které i toto umožní. Chce to hodně zkoušet a střídat polohy, dokud nenajdete takovou, která lépe vyhovuje vašemu běžnému způsobu samouspokojování.

 

Podobný problém nastává, pokud si navykneme na uspokojování vibrátorem. Ten má samozřejmě kmitání tak technicky dokonalé, že ani prstíky, ani mrštný jazýček to nemůže nahradit. Ale proč se vibrátoru vzdávat i při milování? Prostě si ho vezměte o postele také. Jen možná vyberte nějaký model, co nevypadá zrovna naturalisticky, aby ho váš partner nebral jako konkurenci. Stačí, když ho budete brát jen za masážní pomůcku.

 

Pokud máte ráda slastný pocit, který vás zaplavuje proudem sprchy, prostě svého milence odtáhněte do vany.

 

Dvojitý zásah


Při masturbaci se nemusíte soustředit jen na jedno místo. Uvolněte si ruce – použitím dilda, svorek na bradavky – vaše hlavní erotogenní zóny budou „obslouženy“ a vy se budete moci soustředit na vaši nejoblíbenější. Nebo masturbujte obvyklým způsobem a partnera nechte, ať do vás „nějak“ vstoupí. Už bude záležet jen na něm kudy a jak, zda k tomu využije ústa, pochvu či zadeček…

 

Nechte ho, ať udělá práci za vás


Jednou za čas si „TO“ nechte udělat také partnerem. Ať je vaší pomyslnou pravačkou (nebo levačkou – záleží na tom, co „od přirození“ jste). Samozřejmě nejlepší je, když tomuto předchází představení „one woman show“, kdy mu své oblíbené masturbační techniky předvedete. 

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ona 10:13 02.10.2017
Já masturbuju kdy se divam na porneo.cz to je pro mně nejlepší spůsob na orgasmus
PH 09:01 07.02.2017
Jsem rád,když to žena chce ode mně.Nastaví pičku a já ji jemně masíruju poštěváčk.Občas vsunu prsty do dírky,přelíznu pysky a pokračuju v jemné práci až se objeví pramínek šťávy.Pak se vystřídáme.Žena mně jemně a s citem začne honit ptáka,olízne žalud a masíruje mně varlata až do slastného výstřiku.
Richard 09:00 05.01.2013
Kurfi¨řtová a proč nešukáš semnou?