Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex by měl být akt, který si bude žena užívat. V žádném případě by v jeho průběhu neměla trpět, nebo se jakkoliv přemáhat. Pokud máte problém s vlhkostí „tam dole“, nic si z toho nedělejte. I v tomto případě existuje několik tipů a rad, které pomo...

KDYŽ SEX DRHNE! Co dělat, abyste byla zase vlhká?

Sexy dívka
zdroj: Thinkstockphotos Sexy dívka
aktualizováno 19.10.2019, 00:00 | 19.10.2019, 00:00 | sim

Sex by měl být akt, který si bude žena užívat. V žádném případě by v jeho průběhu neměla trpět, nebo se jakkoliv přemáhat. Pokud máte problém s vlhkostí „tam dole“, nic si z toho nedělejte. I v tomto případě existuje několik tipů a rad, které pomohou.

Když ženy se sexem začínají, většinou stačí, když se jich muž dotkne, a už mají v kalhotkách vlhko. S přibývajícími léty ale může být se zvlhčením intimních partií problém. Za „suchost,“ může například emocionální nerovnováha, kterou může způsobovat stres nebo úzkost.

 

Dalším z důvodů může být i poporodní trauma. Ne všechny ženy se dokážou s porodem vyrovnat okamžitě. Nejenže jde o velmi silný zážitek, ale i velmi bolestivý zásah do ženského těla a těch nejintimnějších partií. Dalšími důvody může být kojení, díky kterému má žena velmi citlivá prsa. V pokročilejším věku může v sexuální oblasti potrápit i menopauza, kdy ženě hormony doslova cvičí s náladou.

 

Sex
(Foto: Profimedia)
 

 

Ať už za tento problém může cokoliv z vyjmenovaných bodů, cestou k nápravě je nejen ohleduplný partner. Máme několik dalších tipů, díky kterým si budete sex opět užívat plnými doušky.

 

SKVĚLÉ TIPY:


Vyzkoušet můžete například kouzelné lubrikační gely. Když s partnerem aplikování gelu pojmete jako předehru, možná „zvlhčovače“ nebudete ani potřebovat tolik. Na trhu jsou k dostání opravdové poklady. Co takhle čokoládový, nebo voňavý jahodový lubrikační gel?


Neméně zajímavým tipem, je čtení erotických románů. Ponořte se do příběhu se sexuálním podtextem, které vás zaručeně vzruší. Kýžená vlhkost je pak třešinkou na dortu. Například bestseller 50 odstínů šedi by pro vás mohl být tím pravým ořechovým.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Ženy chtějí romantiku, muži se jí vyhýbají. Jak oživit vztah?

Má váš partner problém s erekcí? Možná za to může jeho matka

Vědci hlásají: Masturbace je zdravá!


Velmi vzrušujícím prostředkem ke zvlhčení intimních partií je orální sex. Požádejte svého partnera, ať se vaší pochvě věnuje jazykem. Uvidíte, že si to skvěle užijete oba! Popřípadě, pokud partner nemá čas, můžete si pěknou chvilku užít i sama. Masturbace je klíč k poznání vlastního těla. Sama přeci nejlépe víte, co máte ráda. Tak se toho nebojte.

 

Pokud chcete své vagíně dopřát tu nejlepší péči, dejte si každý den neslazený bílý jogurt. Je plný správných probiotických kultur, které zajistí udržení neutrálního prostředí uvnitř pochvy.

 

Nezapomínejte ani na pravidelné posilování pánevního dna, prohlídky u gynekologa a vhodné spodní prádlo. Věřte, že i díky takovým maličkostem se budete cítit lépe nejen vy, ale i vaše intimní partie. 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertruda 17:18 19.10.2019
Ja si kupují v Lidlu máslo po záruční době ve slevě a mám to tak na týden.Před stykem ji řádně promastím a ještě si nikdo nikdy nestěžoval že jsem suchá!!
PH 16:05 14.10.2016
Po šedesátce už žena tolik nevlhne.Používáme lubrikant.Žena mi "namasíruje" ptáka a já jí pindu.Pak si užíváme hezky do konce.
Eržika 16:08 09.10.2016
Mój Dežinko,nosí domů vyjetý olej Castrol,paaraadaa.Mažu jak dvanacti válec.