Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Záleží na čtyřech zásadních aspektech: jak hluboko, jak rychle, zda proběhla řádná předehra a kolik lubrikantu použijete.

Kolik análního sexu je příliš?

aktualizováno 31.01.2012, 14:35 | 31.01.2012, 14:35 | doma.cz/kat

Záleží na čtyřech zásadních aspektech: jak hluboko, jak rychle, zda proběhla řádná předehra a kolik lubrikantu použijete.

Když dodržujete určitá bezpečnostní opatření, neměl by vám anální sex působit kdovíjaké obtíže.

 

Lubrikace je základ


Na rozdíl od vaginálního sexu při análním sexu nedochází k přirozenému zvlhčování sliznic. Musíte použít kvanta lubrikantu. Ten nestačí natřít jen na penis. Dostatečné množství musí být zavedeno až dovnitř (zahrajte si na doktora a nechte si provést injektáž přímo tam :-) )


ČTĚTE TAKÉ:

Správná obsluha penisu tkví ve vašich rukách

Zabijáci sexu! Pozor, muže spolehlivě odrovnají

 

Pokud byste se pustili do anální penetrace bez lubikantu, mohlo by dojít k poranění a potrhání jemné anální sliznice. Ta je navíc pokrytá i vrstvou bakterií, které se buď podílejí na trávení, nebo vznikají jako jeho odpadní produkty. Při protržení sliznice proto může dojít k infekci, která bude jen obtížně léčitelná. A tedy – i když třeba máte při sexu rádi trochu bolesti, anální sex nikdy nezkoušejte bez lubrikantu. Není to to pravé místo ani pro realizaci S/M hrátek, protože se bolest těžko dávkuje a kontroluje.

 

 


Uvolněte se


Pro uvolnění je ideální dopřát si s partnerem horkou vanu, pak by měl následovat olejová masáž celého těla. Partner by vás měl hladit dlouho a jemně. Končit by měl samozřejmě v oblasti zadečku. Když tak mu napovězte, aby obzvláštní péči prstové olejové masáže věnoval vašemu análnímu věnečku.
Anální sex nemusí znamenat nutně penetraci penisem.

 

Anální hračky:

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 

Slast si vychutnáte pro začátek spíše s pomocí rukou nebo dilda. Anální otvor má oproti vaginálnímu tu nevýhodu, že neprodukuje žádný lubrikační sekret. Proto - jestliže nemáte po ruce lubrikační gel, raději na anální milování rovnou zapomeňte. Použijte ho mnohem mnohem víc, než vás kdy napadlo při tradičnějším vaginálním sexu.


Nepřestávejte dráždit klitoris a vagínu. Ale dbejte při tom na hygienu, partner ani prsty nesmí přecházet od análního otvoru k vaginálnímu. Klidně absolvujte jedno kolo vaginálního sexu se vším všudy. Po orgasmu dojde k absolutnímu uvolnění staženého svalstva.

 

 

 


Nemusí dojít k probodnutí


Při anální stimulaci vůbec nemusí dojít k hluboké penetraci – vnímání je ryze individuální. Někomu stačí jemné dráždění prstem, jindy penisem (ideálně v kondomu).

 

Kdy přestat?


Jakmile ucítíte jakoukoliv bolest, přestaňte. Někdy pomůže změnit polohu: Příliš hluboko penis nezajede v pozici „lžičky“, tedy na boku zezadu, případně je dobrá i pozice „na koníčka“, kdy si regulujete hloubku penetrace sama.

 

Pokud vás nic nebolí, nemáte problémy s hemoroidy ani vyprazdňováním, anální stimulace si užívejte, dokud vás to nepřestane bavit. Svaly kolem análního otvoru by se neměly nikdy uvolnit příliš. Vždy si dejte oddechový čas – jak dlouhý, to je individuální. Každopádně je dobré pro zpevnění anální stěny pravidelně cvičit – třeba stahovací Kegelovy cviky.


Když se objeví krev – riziko infekce je velké. Pravděpodobně došlo k natržení jemné sliznice. Místo omyjte a natřete pantothenolovou mastí. Na týden si nechte o análním sexu jenom zdát.

 

Určitě se análního sexu vzdejte během těhotenství nebo v době, kdy se snažíte otěhotnět – pro zdraví embrya by mohla být eventuální infekce zavlečená do vaginálního otvoru nebezpečná.

 

Sdělte své obavy partnerovi


Jestli vám z nějakého důvodu začal být anální sex nepříjemný, okamžitě to řekněte partnerovi. Nikdy nepřekračujte hranice bolesti třeba pomocí léků nebo znecitlivujících mastí. Bolest je varovný signál, kterému musíme naslouchat. Sex nikdy nesmí být nepříjemný nikdy.

 

 

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Emby 11:22 20.04.2012
Tohle nedělají ani zvířata =/ by mě zajímalo,co ještě přijde za novinku, ale moc těch otvorů nemáme =)
Beee 19:27 08.02.2012
Vy chudáci, co to tady kritizujete, je vidět že o tom ještě nevíte vůbec nic. Až jednou sexuálně dospějete, tak pochopíte. Zatím si jděte raději plácat na písek bábovičky a tuhle práci nechte dospělým, sexuálně vyzralým lidem ;)
iivvaa 12:07 08.02.2012
hele...a víš, co je to klystýr? to potom žádné napichování oběda nehrozí....vždycky mne pobaví omezenci, kteří o sexu neví zhola nic a navíc se bojí zeptat...chacha....(análnímu) sexu zdar...jak říká jeden kamarád - PROTI GUSTU ŽÁDNÝ DIŠPUTÁT!!!
toxiceden 13:24 03.02.2012
kdo říká že je to nechutné nebo nenormální aniž by to zkusil,je hloupý.
nezle něco odsuzovat pokud to nevyzkoušíte.zamyslete se sami nad sebou.
o puritány nikdo nestojí. :)
Rena 00:20 01.02.2012
Anální sex - to je sex v pr.deli. Je vhodný pro buzeranty a podobné úchyláky. Každý kdo to tady vychvaluje, je nemocný. Pak už následuje jen pedofilie, nekrofilie a zoofilie. Tak až to strčíte své milé do řitního otvoru, z hovna bič neupleteš.
pepiček 21:28 31.01.2012
KDYŽ ČLOVĚK VIDÍ TU KRÁSNĚ TVAROVANOU PRDELKU HNED BY DO NÍ VLEZL , NICMÉNĚ PRCINKA JE PRCINKA
petr 20:46 31.01.2012
jo není nad to napíchnout včerejší oběd
Tolja 17:00 31.01.2012
To si děláš prdellllll ?!
martin 15:59 31.01.2012
Anální se sex je super. Partnerka zpočádku nechtěla, bála se, že se do ní nevejdu(19/5´), nicméně těď prosí, abych jí to udělal do zadečku. Stejně tak i milenka, je u toho řve jako smyslů zbavená... ale v autě, v lese...nikdo ji neslyší.....m
petr 15:40 31.01.2012
lidi kde žijete!!!!!!!!!!
1 2