Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Milenec bohužel nefunguje jako perpetuum mobile…

Kolik "čísel" po sobě muži zvládnou?

aktualizováno 27.12.2011, 13:10 | 27.12.2011, 13:10 | doma.cz/kat

Milenec bohužel nefunguje jako perpetuum mobile…

Když potkáte nového partnera, zpravidla si užíváte spousty erotických chvilek. Později se ale pomalu omezují, až se počet sexuálních styků ustálí na určitém pravidelném počtu. Rozhodující je sexuální založení a kreativita milenců v posteli.

 

Svou roli hraje i fyzická kondice. Ženy potřebují, aby jejich partner vydržel co nejdéle, aby dosáhly orgasmu. Pro tento účel je důležitá vynikající erekce. Jenže najdou se i takové, které chtějí pohlavní styk opakovat. Kolikrát je toho ale muž schopen?

 

 

 

Čím mladší, tím častěji

 

Příroda se strará o to, aby se rozmnožovali především mladí jedinci. Proto jsou muži do přibližně 25 let schopni opakované soulože třeba i několikrát za noc. Statistiky jsou ovšem ošemetná věc a průměr semel i ty jedince, kteří jsou schopni ejakulovat během 24 hodin třeba desetkrát, jak o i ty, kteří souloží 10 krát  do roka.

 

 

 

 

Někteří vědci tvrdí, že častá ejakulace může snížit riziko výskytu rakoviny prostaty. K ejakulaci musí dojít alespoň pětkrát týdně.

 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bláznivé sexuální techniky: vyzkoušejte co nejdříve

Ostřejší erotické představy: mají je ženy, nebo muži?

 

 

Pozor na chvástání


Sexuální kondice je vysoce individuální věcí, ale údaje některých mužů o jejich schopnostech musíme brát s rezervou. Vždyť sex není jen prosté zasouvání, pokud by měla být v milování obsažená i kvalitní předehra, soulož a pak následné milostné spočinutí, tak to zabere nějakou chvilku. Časově je tedy výkon také limitován.

 

Navíc opravdu se milovník chová, když je v posteli po dvaceti letech se stále stejnou partnerkou a jinak takový, který je střídá, případně se jinak chová, když je mu dvacet, třicet, čtyřicet, padesát, šedesát….až devadesát.

 

 

 


 

Co dělat, když chcete, aby jste se milovali několikrát za noc?

 

- Hezky se o svého miláčka starejte, ať je v pohodě
- Podávejte mu lehkou, ale výživnou stravu, nejlépe plnou bílkovin
- Nechte ho pořádně odpočinout
- Najděte mu nestresující zaměstnání
- Zapište ho do kurzů jógy
- Kupte mu vitamíny - vitamin E a zinek
- Přicházejte se stále novými nápady v oblasti erotiky

 

 

 

 

 

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 08:56 28.09.2016
Přesvědčil jsem se,že i ve vyšším věku lze když je dobrá konstelace hvězd zvládnout dva výstřiky semene během večera.Po ejakulaci do pičky si žena přidala orálek.Taky s výstřikem,bohužel slabším.
Stan 59 15:44 10.09.2016
Já před vojnou 15 x za den, teď v 59ti každý den minimálně jednou, někdy i třikrát.
Nikdy jsem nekouřil a neholdoval alkoholu. Není problém udělat 120 kliků...
Pročišťovat prostatu, to je základ zdraví :)
PH 06:41 22.07.2016
Jako mladík jsem vystříkal semeno po druhé za 5 minut po prvním stříkání.Pak už jsem dělal mezi jednotlivými vyýstřiky delší pauzu.Ale třeba 5x denně.No co,dělali jsme miminko,tedy vždy s výstřikem do pičky.Teď v 65 mně to stačí 1x týdně a zase s výstřikem do pindy v nejhorším případě manželce do pusy.
Alex 02:35 30.01.2016
Je mně 18. Tohle teď píšu těsně po sexu. Dneska sme to dělali už po sedmé a pořád dobrý. No nutno dodat že sem profi sportovec tak mám fyzičku, kvalitní stravu a značně vyžší hladinu testosteronu. A musím říct že strava a sport tomu určitě dávaj hodně, hlavně schopnost regenerace těla. A malej typ BCAČKA a protejn. Když to berete po sexu tak vám garantuju že poznáte rozdíl už po mněsíci. Ve výkonu i ve velikosti. A u sexu se zapojuje široký spektrum svalů, nejvíc břicho záda nohy a ty budou výrazně vypracovanější. Nekuřte a nepíte alkohol, ani jiný drogi. Je to svinstvo.
Mumi 14:52 19.01.2016
Je mi 56 let a můžu říct že podstatný vliv na to kolikrát za sebou a kolikrát týdně má žena,partnerka,chemie mezi nimi,s manželkou tak jednou týdně a to ještě nesmí mít řeči jako už zas,s milenkou třikrát za sebou během čtyř hodin a třikrát až čtyřikrát do týdne,tu to prostě baví a přitažlivost je mocná,je o 20 let mladší než já,kdo nevěří ať to vyzkouší na vlastní kůži,ale pozor je to návykové jako droga!
milan 00:06 12.07.2015
V 18 x-krát, v 50 1-x, výjimečně s novou milenkou 2x, a v 60 pouze 0-1x. ... Proti věku není léku. Mám 50 let, mám sex 2x do měsíce.
A. 13:28 13.12.2014
Miláčku, dneska si chci pořádně zamrdat. Tady máš nějakej zinek, vitamín E a padej na jógu. K večeři bude salát.
Václav 20:16 09.11.2014
Jo a mohu říci, že mně to vůbec nevadí! Aspoň mám klid, neruší mě nějaký chtíč, nejsem úchylák a neztrácím čas nesmysly, navíc nemůžu bejt nevěrnej :-D

Říkám svojí přítelkyni proč nemám pořád chuť: Já nejsem žádnej nadrženec, já jsem normální člověk!!!!!
Václav 20:13 09.11.2014
Já mohu potvrdit, že po 25ti letech už to nejde. Ale možná se spletli a ono to nejde už po 24ch letech... Už dlouho se potýkám se zkušeností, že mě to nějak nebaví, nic nového, všecko už jsem zkusil, je to pořád dokola atp. Je mi 26 roků a musím říci, že třeba erotická videa to samé jako sex: Pořád dokola, dokola, dokola...

Ruka, pusa, předek, zadek - herci jako kolovrátek...

Už mě prostě nevzrušuje to, co už znám. Je to jako když jíte pořád dokola jedno jídlo nebo posloucháte pořád znova a znova tu samou písničku. Nakonec všecko omrzí i sex! A musím uznat, že ještě v pubertě jsem si myslel, že sex je něco fantastického, ale po pár partnerkách jsem zjistil, že je to jen nafouknutá bublina, nic extra, herci to v televizi ,,hrají" (nepřipadá vám divné, že ženský tam hekají a chlapi drží čuňu? - je to hraný), prostě pokud si můžu vybrat, radši si zahraju nějakou hru na Playstationu, tam je pořád něco nového, co neomrzí :-) A navíc když vyhraju misi, tak celé hraní nekončí :-D

Jinak nové přítelkyně by nic nevyřešily, tam totiž bychom pořád dokola dělali to samé:

Ruka, pusa, předek, zadek, zase jako kolovrátek...
Frenky 16:58 11.02.2014
Zamlada jsem prosouložil celou noc, zvládnul jsem většinou 3-4 orgasmy s vycákáním čuráka. Dnes jsem rád když si zaprcám doma většinou jedno číslo, s milenkou, když jsem po delší abstinenci dvě, ale musí to být bez ochrany s vystříkáním do kundy, nebo do pusy.
1 2 3