Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vykládala vám už kamarádka, jak skvělý sexuální život má? A že to s manželem dělají každý den? Nemusí to být pravda.

Kolik sexu je "málo"?

aktualizováno 22.10.2010, 05:37 | 22.10.2010, 00:00 | doma.cz/kat/Katarína Lomská-Filasová

Vykládala vám už kamarádka, jak skvělý sexuální život má? A že "to" s manželem dělají každý den? Nemusí to být pravda.

Možná jste taky zažila situaci, kdy jste s přítelkyněmi seděla na kávě a ony vyprávěly, jak skvělý mají doma sex, který probíhá několikrát týdně, u některých i každý den, uvádí server sexualne.cz. A vy jste se hryzala do rtu, nenápadně se usmívala a pro sebe si říkala „no tak to u nás jsme rádi, když se k tomu dostaneme jednou za měsíc“. Možná jste si i vy položila otázku "Je to normální?“

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEX KOUČ: Zažily jste orgasmus po intenzivní stimulaci bradavek?

SEXY HRÁTKY: Čím nám prospívá masturbace?

 

Otázky typu "spíme se svým mužem tolikrát a tolikrát za měsíc, je to normální?“ se totiž v poslední době dost rozšířily. Jestli to je tím, že se na nás neustále ze všech stran sypou výsledky různých výzkumů, kde se dovídáme o sexuální frekvenci jakéhosi neexistujícího průměrného páru, nebo zda to je tím, že se o tom víc bavíme s přáteli – těžko říct.

 

 

Každopádně nás tato otázka začala nějak více zaměstnávat, a bohužel víc než cokoli jiného s sebou přináší pocity, že jsme špatní, že něco nezvládáme, něco bychom měli jinak, tak jak to děláme to není dost dobré atd., říká server sexualne.cz. Při tom kdybychom nad tím nehloubali, možná bychom byli o moc spokojenější.


Jak se to totiž tak stane, že sex u nás třikrát týdně neproběhne?

 

No většinou velmi jednoduše. Jeden večer jsme na návštěvě, další má partner basket, potom se vzbudí naše dítě na noční můry a trvá na tom, že usne jen v naší ložnici, někdy se pohádáme a atmosféra je ta tam a jindy prostě přijdeme utahaní z práce. A to ještě nemluvím o situacích jako je nemoc, balení na dovolenou, stres z práce nebo prostě nálada, u které se nám pomilovat se nechce.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

19:15 13.10.2012
tak tento článek mě teda velice zklamal....