Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemusíte všechno uskutečnit najednou, stačí vzít si tu nebo tam ždibínek.

Komické sexuální praktiky pro vaši inspiraci

sex - pár
zdroj: isifa.com sex - pár
aktualizováno 02.02.2019, 00:06 | 02.02.2019, 00:06 | doma.cz

Nemusíte všechno uskutečnit najednou, stačí vzít si tu nebo tam ždibínek.

Hra na koníčka


Hra spočívá v tom, že jede n z vás je koníček, ten druhý žokej (třeba strýček Váňa). Aby byla iluze dokonalá, osedlaný musí mít správný ohon. K dostání jsou speciální anální kolíky s nádhernými koňskými žíněmi. Nevíme, kolik rozkoše takto zažijete, ale nasmějete se určitě.

 

Sex do podpaží


Ano, už nevíme, co by. Všechny tělesné otvory jsme už pomalu vyzkoušeli. Pak už zbývají jen náhradní řešení. Jemné a něžné sevření ovšem zaručí buď absolutně čerstvě vyholené podpaží, nebo absolutně neholené. Stačí si vybrat a domluvit se s partnerem.

 

Mumifikace


Absolutní znehybnění těla je paradoxně nejvíc osvobozující pro znehybněného. Nemusí se o nic starat. Je všestranně obsloužen. Znehybňovat se můžeme různými způsoby – provazy, šátky, pouty, speciálními pásky pro tento účel vyrobenými…Vždy jen musíme dbát toho, aby se nic nikde nezařezávalo a neblokovalo krevní oběh a samozřejmě musí být vždy volné dýchací cesty.

 

 

Budete si hlavně ze začátku připadat trochu divně, jelikož všechny vaše přednosti budou pěkně uplácnuté a pravděpodobně se vám budou v hlavě honit myšlenky o tom, že jste opravdu páreček úchylků. A když se budete snažit svázaná někam odhopkat, to si teprve užijete legrace…hlavně aby třeba zrovna nehořelo….


Nyotaimori


Neboli večeře na lidském těle. Tato libůstka pochází samozřejmě z Japonska. Na těle nahé a krásně vymydlené dívky je servírováno to nejlepší suši. My si to můžeme podle potřeby různě přetransformovat. Jíst se dá na každém těle – nejenom dívčím. Na rozložitém pánském hrudníku se servíruje velmi dobře. A odpadá mytí nádobí! Zbytek se musí olízat!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rodičovský sex: jak rozdmýchat erotické tornádo?

 

Milování se spáčem

 

Spící člověk je tak bezbranný! Můžeme mu provést kde co, což může být zábava. Prostě se nezopakujte a dělejte mu vše, jako kdyby byl bdělý. Možná se s úlekem probudí, možná bude dál předstírat spánek.

 

Vyjeďte s trakařem


Jde o polohu, kdy muž drží zezadu nebo zepředu ženu za nohy, vniká o ní, zatímco ta se musí udržet rukama nad zemí. Výhodou je, že můžete během sexu někam „popojet“ – když má žena dostatečně svalnaté ruce, může přeťapkat.

 

Převleky


K popukání je každý muž třeba jen v jednom kusu dámské garderoby. Stačí klobouk, kalhotky, punčošky nebo podprda a je o zábavu vystaráno. Horší to pak může být s erekcí, ale možná naopak objeví nějaké své skryté stránky… 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kiki 12:15 13.02.2012
trakař - svět už se opravdu zbláznil :D