Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když si jdete vybrat ochranu, tak většinou jen bezmyšlenkově sáhnete po tom, co je zrovna nejblíže? To je ale velká škoda, připravujete se tím o mnoho nových a také netradičních zážitků!

Kondom jako erotická pomůcka! Který vyvolá mravenčení a jaký se nikdy neprotrhne?

kondom
zdroj: Getty Images kondom
aktualizováno 22.07.2019, 00:00 | 22.07.2019, 00:00 | doma.cz

Když si jdete vybrat ochranu, tak většinou jen bezmyšlenkově sáhnete po tom, co je zrovna nejblíže? To je ale velká škoda, připravujete se tím o mnoho nových a také netradičních zážitků!

Pravděpodobně tušíte, že existuje několik druhů kondomů, větší, menší, ochucené. Přijde vám to však zbytečné, protože nejdůležitější je přece to, abyste ho měly ve správnou chvíli při ruce a hlavně aby pak neprasknul? Pak si přečtěte, co můžete zažít, když příště věnujete výběru kondomu trochu víc pozornosti! Když se navíc zaměříte i na to, který druh zvolit podle typu milování, tak už během vašeho dalšího souložení nebude hrozit jeho poničení.


Tlustší


Čeká vás dnes večer divoká noc? Chcete to v posteli pořádně rozjet? V takovém případě byste měly partnerovi nasadit kondom s tlustými stěnami. Ne proto, že by se snad vyloženě prošoupal, tento druh kondomu je však na řádění připravený a jen tak se neprotrhne. Uvidíte, že když ho použijete, dokáže toho vydržet skoro víc než vaše postel!


Tenčí


Nerady si berete kondom, protože vám pak přijde, že si s partnerem nejste tak blízko a kazí to vaši vzájemnou intimitu? Při použití ultratenkého kondomu rozdíl s ním a bez něj sotva poznáte. Tomu, že toužíte po blízkosti, však musíte uzpůsobit i svůj sex. Tenčí kondom drsnější sex moc neustojí, zato pro něžné, pomalé a romantické milování je úplně ideální.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Výmluvy mužů, proč nepoužít kondom
NECHCE KONDOM? Poradíme vám, jak ho přesvědčit!
Velký test kondomů: Který chutná nejlépe?

 

Dopřejte si znovu sexuální mravenčení


Lubrikace kondomů často umožňuje způsobovat různé reakce vašeho těla. Nedávno byl vyrobený experimentální druh kondomu, který bude po nasazení vyvolávat v partnerech dokonce jemné mravenčení. Nevadí, že už dávno nemáte motýlky v břiše, když jste spolu. Tenhle kondom vám ukáže něco jiného. To vám nejen rozšíří sexuální obzory, ale také zjistíte, že prezervativ opravdu nemusí být jen obyčejnou ochranou, ale také výkonnou sexuální pomůckou.


Kondomy s výstupky


Pokud vaše tělo vyžaduje větší stimulaci a víc sexuálních podnětů, tak byste určitě měly vyzkoušet stimulační kondom. Vyrábí se kondomy se širokou škálou vzorů od jemných vroubků po znatelnější textury. S touto ochranou bude váš zážitek zase úplně jiný a za zkoušku určitě stojí. Poslouží i v případě, že již máte tvar partnerova nářadíčka lehce okoukaný.

 

kondom
(Foto: Getty Images)


Nerady děláte muži orální sex? Ochucený kondom to možná změní


Poskytování orálního sexu ve vás vyvolává odpor? Nebo ho zkrátka nechcete dopřát někomu, koho zase tolik neznáte a brát si do pusy kus gumy se vám také dvakrát nechce? S kondomem chutnajícím po ovoci budete mít pocit, že si dopřáváte jahody, banány nebo mnohé další. Jediné, co díky němu opravdu nezískáte, jsou vitamíny!


Nejenže tyto speciální kondomy zpříjemní váš zážitek, ale také vás budou k používání ochrany motivovat. Zvlášť pokud potkáte muže, který jejich použití jinak bojkotuje, může pro něj být tohle schůdné řešení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře