Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte již delší dobu pocit, že váš sexuální život postrádá jiskru? Už jste v posteli vyzkoušeli snad všechny praktiky a polohy? Možná je na čase, abyste se zaměřila na mužský bod G. Pokud jste o něm ještě neslyšela, pak nezoufejte. Jedná se totiž o...

Konečně víme, kde se nachází MUŽSKÝ BOD G! Partner bude šílet blahem

Orgasmus - 1
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 1
aktualizováno 30.04.2018, 00:40 | 30.04.2018, 00:40 | doma.cz

Máte již delší dobu pocit, že váš sexuální život postrádá jiskru? Už jste v posteli vyzkoušeli snad všechny praktiky a polohy? Možná je na čase, abyste se zaměřila na mužský bod G. Pokud jste o něm ještě neslyšela, pak nezoufejte. Jedná se totiž o sexuální lahůdku, na kterou si málokterá žena troufne.

O ženském bodu G toho bylo napsáno mnoho, zato pánský bod G zůstával dlouhá léta inkognito a v ústraní. Teď ale přichází ideální čas na to, abyste ho prozkoumala a doslova vzala do vlastních rukou. Úspěch je zaručen!


Předveďte se
Pokud jste se svým partnerem už dlouho, pak asi víte, že není jednoduché udržet sexuální náboj. Časem si jednoduše všichni zevšedníme, což se zákonitě promítne i na našem sexuálním životě. Dobrou zprávou je, že existuje koření, díky kterému může váš partner zažít ohňostroj vášně. Ano, jde o stimulaci mužského bodu G, který se nachází na prostatě. I když cesta za tímto bodem je poněkud trnitá, konkrétně vede přes konečník, slastný pocit přijde téměř okamžitě. Masáž prostaty patří k těm nejerotičtějším masážím, které si vůbec dokážete představit, a tak by byla velká chyba, kdybyste o ni svého partnera ochudily.

 


Ještě, než se do hledání bodu G pustíte, měly byste vědět, že partner musí být dostatečně uvolněný. Některým pánům se představa vašeho prstu v konečníku nemusí zamlouvat, a tak je nesmírně důležité, abyste svůj plán probrala s partnerem předem. Nikdo nestojí o nečekané překvapení. V ideálním případě partnera uvolněte orálním sexem. Jenom si dejte pozor, aby nevyvrcholil předčasně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jarní teploty lákají k SEXU NA VEŘEJNOSTI! Jak si ho užít a nestresovat se?
Přebornicí v ORÁLNÍM SEXU snadno a rychle! Tohle musíte vědět
Sen každé ženy? SPOLEČNÝ ORGASMUS! Víme, jak na něj


Jak mám pokračovat?
Během orálního sexu stimulujte bod zvaný hráz, který se nachází mezi penisem a konečníkem. Nebojte se zapojit své prsty a hráz důkladně masírujte. Uvidíte, že už tento krok vašeho miláčka naprosto rozvášní. Až budete cítit, že je připraven, potřete svůj prst lubrikačním gelem a zasuňte ho do konečníku. Směrem dopředu byste měla narazit na ztuhlou tkáň zhruba pět centimetrů dlouhou, kterou krouživými pohyby stimulujte. Pokud se to vašemu příteli bude zamlouvat, přidejte na intenzitě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

šaraf 16:05 30.04.2018
Tomu se říká prostata, a nikdo mně nebude strkat prst do konečníku a dovádět mně k šílenství. Mně stačí pěkně orálek, pak jí vyčvachtat s penisem usta, mušličku a zadek, ale to si ona nebude dovolovat, už jednou mě ojela anál a já šílel jak podsvinče, ale nelíbilo se mně to..