Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Muže velmi často trápí velikost jejich penisu. Proč? Odpovědí je hned několik, ale snad nejpřesnější bychom našli v pornu. Tam totiž muži vidí obrovská přirození, která jsou svou velikostí výjimečná nejen u lidí, ale i v celé živočišné říši.

Konečně víme, proč mají muži VĚTŠÍ PŘIROZENÍ než jiní živočichové

muž se svléká
zdroj: Thinkstockphotos muž se svléká
aktualizováno 10.10.2019, 00:00 | 10.10.2019, 00:00 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Muže velmi často trápí velikost jejich penisu. Proč? Odpovědí je hned několik, ale snad nejpřesnější bychom našli v pornu. Tam totiž muži vidí obrovská přirození, která jsou svou velikostí výjimečná nejen u lidí, ale i v celé živočišné říši.

Poměr mužského přirození k velikosti těla je v živočišné říši zcela abnormální. Existuje hned několik teorií, proč mají muži tak velké penisy. I průměrně dlouhý penis s délkou kolem 15 cm je "obrem" v porovnání s přirozením jiných tvorů. Například gorilí samec s výškou 175 cm a váhou přes 150 kg má penis během erekce velký pouze okolo čtyř centimetrů. Mnohem lépe jsou na tom šimpanzi, kteří mají o něco delší penis. V erekci má však délku pouze osm centimetrů. Vědci si dlouho lámali hlavu nad tím, proč mají muži k poměru těla tak velké pohlavní orgány. Odpověď poskytla studie australských vědců.

 

 

Co na to studie?
Vědci vytvořili několik modelových mužských těl pomocí počítače. Záměrně vytvořili muže s velmi atraktivní postavou a malým penisem nebo opačně - muže s menšími svaly a s větším přirozením. Modely pak ukázali ženám, které vůbec nevěděly, o co jde. Měly pouze vybrat mužské postavy, které se jim líbí. A výsledek? Jako nejatraktivnější vybraly ty muže, kteří měli velké penisy, i když neměli zcela ideální postavu. Evoluční biologové tvrdí, že jejich výběr odpovídá teorii o přirozeném výběru, který je na Zemi již stovky tisíc let. Když se lidé geneticky oddělili od ostatních primátů, začaly být jejich "samice" stále větší. A tak dávaly přednost mužům s velkými penisy. Takže v evolučním tlaku vítězili muži s větším pohlavním údem.

 

Orgasmus a velikost penisu
"Předtím než jsme začali nosit oblečení, mohly ženy posoudit mužovu atraktivitu i podle velikosti penisu," tvrdí autor studie Brian Mautz. Ženy však podle něj ve výzkumu daly přednost vyšším mužům se širokými rameny před muži, kteří mají úzká ramena, malou postavu a velký penis. Velikost penisu není důležitá pro všechny ženy. Ženy chtějí muže s velkými penisy především proto, že mají větší šanci dosáhnout orgasmu. Vědci z Texaské univerzity zjistili, že ženy, které mají sex s partnerem, který se může pochlubit větším přirozením, vyvrcholí častěji a rychleji.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Dá se penis zlomit? Nejbizarnější zranění při sexu
10 lekcí o penisu: objevte překvapivá fakta
Obřezaný penis: vydrží víc a je hygieničtější

 

Jiná evoluční teorie, od vědců z Alabamské univerzity, zase hovoří o tom, že velký penis je dobrý v konkurenčním boji spermií. Lidé jsou tak silně promiskuitní stvoření, že muži musí soutěžit o to, čí spermie oplodní vajíčko. A velký penis dokáže doručit spermie hlouběji a navíc, pokud pořádně roztáhne vagínu, může znemožnit cestu ejakulátu soka, který s ženou souložil před ním.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře