Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ta tam jsou doby, kdy se ženy musely stydět a být červené až na zadku při vstupu do erotického obchodu.

Které 4 otázky byste rozhodně měla položit prodavačce před nákupem svého prvního vibratoru?

vibrator - 1
zdroj: Getty Images vibrator - 1
aktualizováno 27.08.2018, 00:00 | 27.08.2018, 00:00 | doma.cz

Ta tam jsou doby, kdy se ženy musely stydět a být červené až na zadku při vstupu do erotického obchodu.

Dnes si ženy mohou směle užívat sex, ať už jsou samy nebo s partnerem. A co víc, mohou o něm otevřeně mluvit.


Pokud i vy uvažujete nad nákupem své „hračky“ (nezávisle na tom, zda jste sama nebo s partnerem), měla byste jeho výběr pečlivě zvážit. Na trhu existuje celá řada různých modelů, a každá žena si tak snadno může vybrat právě takový vibrátor, který bude odpovídat jejím požadavkům.

 

Které otázky byste rozhodně měla položit nejprve sobě a posléze i prodavačce?

 

vibrator - 3
(Foto: Getty Images)


1. Na co bych si měla při výběru vibrátoru dát pozor?
Při výběru správného vibrátoru záleží hlavně na vašich sexuálních preferencích. Jakým způsobem nejčastěji docházíte k vyvrcholení? Budete ho používat sama nebo s partnerem? Při jakých příležitostech? V závislosti na tom si můžete vybrat správnou velikost a tvar. Nebojte se být před prodavačkou otevřená, od toho tu přeci je.


2. Jaký materiál bych měla zvolit?
I materiálů je v dnešní době k dispozici celá řada. Přestože by všechny měly být zdravotně nezávadné, ujistěte se, že si kupujete tu nejpřirozenější možnost, která odpovídá určitým standardům kvality. Zjistěte si, který materiál je cenově nejvýhodnější a zároveň nejkvalitnější.

 

vibrator - 2
(Foto: Getty Images)


3. Je voděodolný?
Tato otázka se tak trochu váže k té první. Při jakých příležitost budete vibrátor používat? Budete si ho brát do vany? Pokud ano, pak rozhodně nezapomeňte zjistit, zda se jedná o voděodolnou variantu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdy začínají ženy s vibrátorem?

Vibrátor: jak ho vybrat?

10 způsobů, jak si užít vibrátor s NÍM
 


4. Jak ho mám čistit?
Ani tuto otázku byste neměla vynechat. Vibrátor byste správně měla čistit po každém použití, dbejte proto hygienických zásad, aby nedošlo k žádné nechtěné infekci. Nechte si dát od prodavačky podrobnou instruktáž.

 

Náš tip: Kam pro erotické hračky?

* Dáváte-li přednost on-line nakupování, bohatý výběr má například e-shop ruzovyslon.cz. Balíčku se nemusíte obávat -  bude vypadat jako jakákoli jiná poštovní zásilka a název eshopu neevokuje sexshop, takže se nemusíte bát, když za vás balíček vyzvedne sousedka nebo dcera.

 

* Největší síť prodejen v Česku má Erotic City, určitě i vy budete mít nějaký jejich obchůdek poblíž. Potěší vás nejen školený personám a bohatý výběr produktů, ale i prodloužená otevírací doba - většina prodejen má až do 21 hodin.

 

* Pokud se mezi regály plnými vibrátorů a DVD s pornem necítíte, navštivte pražský butik Intimity v Benediktské ulici. Na první pohled vypadá spíše jako designový showroom a rozhodně se tu budete cítit příjemně.

 

Butik Intimity
(Foto: oficiální zdroj)


Nebojte se zeptat na jakékoli další informace, které vás budou zajímat. Koneckonců, je to vaše právo. Odhoďte stud, žijeme přece v 21. století!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře