Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se Matěj ze seriálu Ulice dozvěděl, že může získat manažerskou pozici v Kanadě, neváhal ani vteřinu a ihned nabídku přijal. Bohužel tak trošku zapomněl na to, že by měl svůj odjezd probrat se svou přítelkyní Luckou. Uvědomuje si Matěj všechny...

Láska na dálku! Jak ji zvládnout?

Seriál Ulice: Jak to spolu Lucka a Matěj vlastně mají?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Jak to spolu Lucka a Matěj vlastně mají?
aktualizováno 15.01.2018, 17:23 | 15.01.2018, 17:23 | doma.cz

Když se Matěj ze seriálu Ulice dozvěděl, že může získat manažerskou pozici v Kanadě, neváhal ani vteřinu a ihned nabídku přijal. Bohužel tak trošku zapomněl na to, že by měl svůj odjezd probrat se svou přítelkyní Luckou. Uvědomuje si Matěj všechny nástrahy vztahu na dálku? Zvládne pár náročnou zkoušku?

Žijeme v globalizovaném světě, ve kterém není výjimkou, když partneři žijí v jiných městech, zemích či dokonce na odlišných kontinentech. Páry dokážou svou lásku přizpůsobit vzdálenosti. Pokud zažíváte podobnou situaci jako Matěj s Luckou, pak si zapamatujete základní pravidla pro úspěšný vztah na dálku.


Je to láska?

V první řadě si uvědomte, zda k sobě chováte opravdovou lásku. Chcete s tímto člověkem strávit zbytek života? Dokážete si představit, že spolu budete mít děti? Ano, přesně tyto otázky si položte a následně na ně upřímně odpovězte. Pokud vaše odpovědi budou kladné, pak se nemusíte ničeho obávat. 

 


Udržujte kontakt
Mnoho párů, které mají zkušenost se vztahem na dálku, tvrdí, že nejdůležitější je, abyste mezi sebou neztratili kontakt. V prvních dnech si sice budete skypovat hodiny, ale časem se může stát, že se každodenní volání promění v týdenní informační hovor, který bude postrádat nejen lásku, ale především zájem o toho druhého. Zkuste se podobnému scénáři vyvarovat a udržujte ve vašem vztahu nejen lásku, ale i vášeň.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vztah na dálku: romantika i naprostá beznaděj
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?
Obětuje vaše dítě svému snu až nezdravě moc? Co byste měla jako SPRÁVNÁ MATKA dělat?


Společné plány

Ze všeho nejdůležitější je, abyste stále měli společné plány a cíle. Můžete přemýšlet o tom, kam vyrazíte v létě na dovolenou, nebo promyslete, koho pozvete na vaši svatbu. Myslíme si, že je jedno, zda budete řešit krátkodobé plány, nebo ty dlouhodobé. Hlavní ale je, abyste stále měli podobnou vizi o společném životě.


Navštěvujte se

Chápeme, že pokud váš partner bude pracovat v Tokiu, pak asi není ve vašich možnostech, abyste udělala víkendovou „přepadovku“. Mnoho partnerů však pracuje v nedalekých zemích, do kterých se můžete dostat jak letadlem, tak i vlakem nebo autobusem. Zkuste se ve volných chvílích navštěvovat, a to i v případě, že by se mělo jednat pouze o dvoudenní výlet. Uvidíte, že to váš vztah skvěle posílí a dodá mu potřebnou šťávu.

 


Vytvořte si rituály
Malé rituály jsou tím nejlepším, co můžete pro váš vztah udělat. Například se domluvte, že si každý den před spaním zavoláte. Páry, které milují jídlo si zase mohou posílat fotografie svého oběda. Možností je opravdu mnoho, a i když se vám to teď nezdá, uvidíte, že společné rituály jsou opravdu přínosné.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře