Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když mě lechtá, úplně mě to paralyzuje.“

Lechtání: něžné sado-maso milování

aktualizováno 26.09.2009, 10:41 | 26.09.2009, 23:00 | TN.cz / adr

"Když mě lechtá, úplně mě to paralyzuje.“

Ona paralýza ale není vlastní jen ženám. Klidně tak můžete "spoutat" i některé citlivější muže, kteří nejdou hned po tom jednom... Ale pozor, ti drsnější a pohotovější se mohou v záchvatu sebeobrany a překvapení po vás ohnat. Pozor na náturu lechtaného. Proto začněte po lehoučku…
 

Kde lechtat?
 

Citlivých míst je na lidském těle velké množství. Obě pohlaví snesou jemné doteky na zádech, ti vytrvalejší si nechají sáhnout na bříško a největší vytvrdlíci přežijí i výlet na bocích a letmé počítání žeber. Pěkně shora dolů a zase zpátky, několikrát za sebou.
 

Trpělivější z nás se zaměří také na nohy, hlavně vnitřní části stehen. Tyto doteky mohou doslova zapálit dříve nepoznaný požár. Stačí jen vytrvat a hlavně být něžný. Doteky nesmí být ani silné, ale ani slabé, prostě „tak akorát“. Jinak se potřebný výsledek nedostaví.
 

Jak se dotýkat?
Kombinujte několik prstů zároveň. Jejich bříšky se letmo dotýkejte partnerova těla. Vnímejte, jak se nadechuje a jak reaguje. Občas přidejte dlaně. Zkuste také slabě zapojit nehty nebo jemné kousání. Nevynechejte ani šíji. Klidně partnera jemně zatahejte za vlasy na zátylku a sjeďte prsty dolů až k zadečku. Některé ženy milují šimrání místa kolem posledních obratlů.


Nejsilnější povahy si pak libují, když jim šimráme chodidla. Některé čínské filozofie sílu tohoto prožitku dokonce přirovnávají k hlazení klitorisu.


Je to nesnesitelné? Jedině dobře!


Lechtání je opravdu svým způsobem sado-maso bez biče a pout. Zkuste jej vydržet, i když máte pocit, že se vaše tělo rozplyne v záchvatu neodbytného chvění. Na lechtání nemůžete umřít. Tedy, neměli byste ...
 

Vaším tělem pak začne pulzovat zvláštní energie. Je to podobné, jako když opatrnou stimulací klitorisu nabijete celou pochvu, která pak při intimním styku poměrně rychle exploduje.
Že to samé platí o "lechtání" mužských pohlavních orgánů snad není třeba říkat.
 

Jako všechno v životě, i lechtání ale vyžaduje cvik a smysl vycítit, co se ještě ženě/muži líbí a co už zachází za její/jeho hranice. Také potřebuje značnou vytrvalost a moře času, který do šimracích praktik investujete. Důležitá je také důvěra mezi oběma partnery. Těžko můžete čekat, že k smrti zlechtáte partnera, se kterým máte první rande...
 

Proč se to děje?
 

Pro vysvětlení nemusíme nikam daleko. Při lechtání se uplatňují tytéž mechanismy, kterými spolu partneři komunikují při intimních stycích.


Ženy by se muži neměly stydět přesně říct, jaký způsob laskání mají rády. Pokud se přesto červenáte, stačí vzít jeho ruku do své a jemně ho naučit vaše oblíbené pohyby, které vás spolehlivě dovedou na vrchol rozkoše.


Nebo se můžete nechat překvapovat, nehnat se za každou cenu přímou cestou za orgasmem, ale jen tak se nechat mužem příjemně objevovat…nové erotogenní zóny, nové pohyby, nové pocity. Jen ho nechte, ať si na vás chvíli hraje jako na hudební nástroj.

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

:) :) 22:00 19.06.2013
Tohle skvěle ovládá jedna moje kamarádka,bohužel je vdaná a já ženatý,tak jsme si to mohli užít zatím jen párkrát,ale ve dvou ,ještě navíc spřízněných duších je to úžasná rozkoš,kterou lze opakovat i několikrát za den a trvá déle než běžný sex.Orgasmus je pak na hranici ztráty vědomí,což my chlapi i neradi přiznáváme,ale je to odvaz.Doporučuji každému zlehka ozkoušet ! :)