Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přiznejme si to. Ne vždycky je čas na dlouhé romantické milování. Obzvlášť v těchto horkých dnech s partnerem zřejmě oceníte sex, který bude trvat o něco kratší dobu, než obvykle.

Léto, ideální období rychlovek! 4 tipy, jak si ji maximálně užít

Sex
zdroj: Thinkstockphotos Sex
aktualizováno 13.08.2018, 00:00 | 13.08.2018, 00:00 | doma.cz

Přiznejme si to. Ne vždycky je čas na dlouhé romantické milování. Obzvlášť v těchto horkých dnech s partnerem zřejmě oceníte sex, který bude trvat o něco kratší dobu, než obvykle.

"Rychlovka" nemusí nutně představovat povinnost - můžete si ji dokonce užít! Jak? Vyzkoušejte následující 4 tipy.


1. Začněte už před sexem
Zvyšujte sexuální napětí a nažhavte fantazii svého partnera ještě před samotným sexem. Začněte například sextingem - SMS zprávami se sexuálním podtextem. Navnaďte svého přítele, ať se má na co těšit. Pokračujte ve slovních hříčkách i po příchodu domů, až do samotného sexu. Je dokázáno, že slova dokážou probudit sexuální vzrušení mnohem více, než si myslíme.

 


2. Pomozte si
Zatímco vašemu partnerovi pravděpodobně nebude dělat problém dojít rychle k vyvrcholení, u vás, vzhledem ke zkrácené době sexu, by to tak snadné být nemuselo. Proto si můžete dopomoct - třeba vibrátorem. Nebo, pokud mu důvěřujete, ho svěřte do ruky svému partnerovi.

 


3. Zůstaňte tak trochu oblečená
Nechte si na sobě pár kousků oblečení. Styl oblečená-neoblečená dává prostor pro fantazii a zároveň mezi vámi zanechává závan "nezávazného sexu", což samo o sobě zvyšuje pocit vzrušení. Vyhrňte si proto sukni nebo si na sobě nechte své spodní prádlo. To zaručeně vás i vašeho partnera dostane.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vášnivá rychlovka? Takhle si ji zaručeně užijete!

Rychlovka: co je potřeba k uspokojení v rekordním čase

Tady to jiskří: OSM nejlepších míst na rychlovku


4. Udělejte první krok
Překvapte svého partnera a buďte vy tou, která sex začne. Zaskočte ho třeba tak trochu odvážnějším začátkem, například orálním sexem. To ho zaručeně dostane do kolen.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře