Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už jsme si mysleli, že budou mít Tereza s Davidem vyhráno. Bohužel stačila jedna smutná zpráva o diagnóze tatínka Aleny, a vše se ještě více zkomplikovalo. Copak může David opustit Alenu v takto náročné životní situaci? A jak se má s celou záležit...

Má láska mezi Terezou a Davidem z Ulice šanci? Známe názory diváků!

Seriál Ulice: Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?
aktualizováno 19.10.2017, 09:39 | 17.10.2017, 00:19 | doma.cz

Už jsme si mysleli, že budou mít Tereza s Davidem vyhráno. Bohužel stačila jedna smutná zpráva o diagnóze tatínka Aleny, a vše se ještě více zkomplikovalo. Copak může David opustit Alenu v takto náročné životní situaci? A jak se má s celou záležitostí vypořádat Tereza, která už věřila v happy end?

Je jasné, že Tereza ani David to vůbec nemají jednoduché. Konečně si řekli, že se mají rádi a chtějí spolu být, ale oba cítí, že David v tom nemůže nechat Alenu samotnou. I Tereza Davida chápe a ví, že dělá správnou věc, ale pomalu si začíná myslet, že si s ní osud nehezky zahrává.


Zeptali jsme se proto divaček Ulice, jak by se zachovaly, kdyby byly v kůži Terezy? Překously by to? Chápaly by Davida? A má podle nich jejich láska vůbec šanci?

 

Aleny je mi líto, ale upřímně si myslím, že by jí David neměl dávat falešné naděje. Asi bych jí to neřekla hned, ale na rozchod bych ji pomalu připravovala. Konečně se to s Terezou někam pohnulo a David by byl hloupý, kdyby takovou příležitost nechytil za pačesy.

Emílie, 68 let.

 

Davida naprosto chápu. Myslím si, že je to opravdu hodný kluk, který nechce Aleně ani Tereze ublížit. A Tereza by ho snad měla pochopit. Kdyby byla v jeho situaci, tak si myslím, že by se zachovala stejně. Navíc, kdo si počká, ten se dočká.

Soňa, 47 let.

 

Seriál Ulice: Davidovo opětovné shledání s Terezou - 12
(Foto: TV Nova)

 

Nechápu, proč musí být David za každou cenu takový „správňák“. Trošku mi vadí, že už Tereze naznačil, že spolu budou, a nakonec zase nic. Měl by se probrat a zachovat se jako chlap, který ví, co chce.

Alena 33 let.

 

Já myslím, že je to opravdu složitá situace. Ten, kdo to nezažil, tak asi nepochopí. Každopádně Davidovo chování chápu, ale i přesto doufám, že se brzy dají s Terezkou dohromady. Moc jim fandím.
Marie, 61 let.

 

Už jsem si myslela, že spolu budou a zase nic. Terezky je mi líto, ale David to také nemá vůbec jednoduché. V jeho situaci bych se zřejmě zachovala podobně, ale hned jak by to bylo možné, tak bych Aleně řekla, jak se věci mají. Věřím, že láska mezi Terezou a Davidem ještě šanci má. Nesmějí to vzdávat.

Kamila, 27 let.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Verca 17:19 11.11.2017
Terez a David se k sobě určo hodí doufám že jim to vydrží hodně dlouho zaslouží si být spolu. Alenaho jen využivala aby ho měla pro sebe.
Jiřina 21:39 27.10.2017
Ta dívka, co hraje Alenu to hraje výborně. Tak nesympatickou dívku, aby pohledal ! A v příběhu by měla prohrát. Takoví lidé by měli i ve skutečném životě dostávat přes prsty !
KvBydzovska@seznam.cz 13:51 23.10.2017
Konečně by měl David prohlédnout, jaká je Alena manipulátorka a zařídit se podle toho.
Terka 17:12 22.10.2017
Kdyby jsem byla na místě Terezy a Davida zachovala bych se podobně.
Ale s rozchodem bych neotálela,David prostě miluje Terezu. Alenu nemiluje,takže má jasno. Moc Terce a Davidovi fandím a moc si přeju,aby byli spolu. Moc se k sobě hodí,už od začátku.
18:56 20.10.2017
David a Tereza patří k sobě. Chápu situaci, kterou procházejí (zažila jsem něco podobného), ale není to příjemné. Určitě by neměl rozchod odkládat a měl by celou situaci vyřešit co nejdříve. Alena, ač to pro ni bude šok, by se měla z toho poučit a hlavně jim dát pokoj a nedělat další její intriky. Ať si najde někoho kdo se k ní hodí, ale David to rozhodně není!
Daniela 19:50 18.10.2017
Kdo si špatně vybere, může si zpackat celý život (a nejen sobě). Raději jeden nepříjemný rozchod....David se hodí víc k Tereze a Alena si třeba v práci uloví nějakého právníka, což jí bude jistě více po chuti
Tomihráblo 13:35 18.10.2017
Terezka je klátitelná a tak Dejvid udela vse proto aby zasunul
jana 10:21 18.10.2017
Tereza patří k Davidovi,Alena je nepříjemná potvora.
Naďa 10:17 18.10.2017
V Terezce vidím sebe. Stále chápající problémy druhých.... a stejně hloupá. Alena je vychytralá a jde si tvrdě za svým cílem a David je gentleman, který na svoji chápající povahu doplácí Terezce i Davidovi přeji aby se jim v hlavě a v srdci rozsvítilo tím správným směrem a nenechali se dál vydírat. Držím jim pěstě.
Aja 16:47 17.10.2017
Alena Davida doslova šikanuje a vydiera. Robí čo chce držím palce Tereze a Davidovi.
1 2