Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnešní doba přeje vyholování úplně všude. To sice není nutné, spoustu žen ale překvapí, když u svého partnera objeví v podpaží nebo dokonce tam dole strniště, které vypadá, jakoby ještě nikdy nezažilo žádnou úpravu.

Má partner tam dole džungli? Jak ho donutit, aby se oholil

pár v posteli
zdroj: Getty Images pár v posteli
aktualizováno 09.09.2019, 00:00 | 09.09.2019, 00:00 | doma.cz

Dnešní doba přeje vyholování úplně všude. To sice není nutné, spoustu žen ale překvapí, když u svého partnera objeví v podpaží nebo dokonce tam dole strniště, které vypadá, jakoby ještě nikdy nezažilo žádnou úpravu.

Mnoha ženám to pak přijde zbytečně asexuální. Sice si nepřejí mít doma muže hladkého jako miminko, nějakou změnu by ale uvítali. Bojí se však reakce partnera, který o tom podle nich nechce ani slyšet. Vždyť kdyby chtěl, tak by se už dávno oholil sám. Jak postupovat a zatlačit na něj, aby se nezatvrdil v tom, že zůstane chlupatý?


Lepší to říct, než tiše trpět


Můžete muži jakkoliv naznačovat, že se vám jeho porost nelíbí, pravděpodobně z toho ale nepochopí, že to má jít hned shodit. Vyplatí se ale říct mu to narovinu než čekat na zázrak. Rozhodně byste ale na něj neměly uhodit, že je to nechutné a musí se jít za každou cenu oholit. Jděte na to víc diplomaticky!


Nejdřív ho zkuste z legrace poškádlit, co si to tam dole vypěstoval za nové vlasy. Když se mu budete smát, bude to těžce snášet a bude to chtít nějak změnit. Když se ale dlouho nebude nic dít, tak už si posměšky nechte a zkuste jinou cestu, jinak by vám to mohl začít oplácet.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Máte doma plešouna? Buďte ráda
Má se dole holit i muž? Názory žen všech věků
Deset nejčastějších chyb při holení intimních partií


Během vašich příštích intimních okamžiků mu můžete zkusit sdělit, že vás jeho chloupky píchají a je vám to nepříjemné. Určitě vám nebude chtít kazit milostné zážitky a vaši stížnost si vezme k srdci. Když se na vás oboří, co tak najednou, klidně mu řekněte, že jste s tím měly problém vždycky, ale bohužel jste si na to nezvykly. Anebo na něj zkuste apelovat, že byste chtěly nějakou změnu a oholení jeho intimních partií by bylo příjemným zpestřením.


Zkuste to přes kompliment


Na muže také zabírá nejdřív je pochválit a až pak po nich něco chtít. Zkuste třeba nadhodit, jak má tam dole velkou výbavičku, ale že by vypadala ještě větší, kdyby to kolem ní bylo hezky vyholené. Muž určitě bude chtít vypadat co nejobdařeněji a oholit se tam alespoň zkusí.


Společná sprcha


Dobře nakročeno k oholení budete mít, když spolu zalezete do sprchy. Stačí tam jen navodit příjemnou intimní atmosféru a až budete vědět, že vám plně důvěřuje, pomalu vezměte do ruky holicí strojek. Můžete to také pojmout jako trochu neobvyklou součást předehry. Dovolte mu, že až ho oholíte, tak může to samé udělat on vám.

 

penis
(Foto: Getty Images)


Slibte mu za oholení odměnu


Můžete na to jít také chytře a slíbit muži, že když se oholí, dostane za to náležitou odměnu. Možná už před vámi dlouho mluví o nějakém sexuálním experimentu, který by rád vyzkoušel. Pokud jste to zatím zamítala, zkuste teď metodu něco za něco. On se oholí a vy zase překousnete nějaký ten nový zážitek.


Vysvětlete mu, že to nedělají jen gayové


Spousta mužů se bojí, že pokud se oholí, ostatní z party se jim budou posmívat, že se z nich stali metrosexuálové, když budou mít holé podpaží. A jestliže se oholí tam dole, tak se budou jako gayové stejně cítit, přestože to nikdo jiný neuvidí. Řekněte mu, že to vůbec není záležitost gayů, a když to zkusí, tak alespoň půjde s dobou a určitě si hned bude připadat mladší. Pokud si bude stěžovat, že ho to po oholení svědí, dohodněte se s ním alespoň na kompromisu, že si to aspoň trochu zastřihne.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře